Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Розклад по станції Львів (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
749
(ІНТЕРСІТІ)
Івано-Франківськ Київ 14/10/2019 11:06 11:26 17:26
749
(ІНТЕРСІТІ)
Івано-Франківськ Київ з 27/10/2019 щоденно, крім 28/11/2019 11:06 11:26 17:21
749
(ІНТЕРСІТІ)
Івано-Франківськ Київ до 26/10/2019 щоденно, крім 14/10/2019 11:06 11:26 17:21
133
Івано-Франківськ Миколаїв 27,29,30/10, 1,2,4,5,7,8,10,11,13,14,16,17,19,20,22,23,25,26,28,29/11, 1,2,4,5/12/2019 18:51 19:13 17:42
133
Івано-Франківськ Миколаїв 9,11,12,14,15,17,18,20,21,23,24,26/10/2019 18:51 19:13 17:36
150
Івано-Франківськ Кременчук 27/11/2019 19:45 20:05 12:10
143
Івано-Франківськ Київ 28/11/2019 19:45 20:05 05:28
43
Івано-Франківськ Київ 31/03-26/10/2019 щоденно 00:41 01:01 08:48
1
Івано-Франківськ Костянтинівка 26/04-26/10/2019 по парних (крім 14,16,20,22,24/10/2019), при двох непарних 28,30,2 21:40 22:00 15:55
1
Івано-Франківськ Костянтинівка з 28/10/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 21:40 22:00 15:55
1
Івано-Франківськ Костянтинівка 24/10/2019 21:40 22:00 15:55
1
Івано-Франківськ Костянтинівка 14/10/2019 21:40 22:00 15:55
1
Івано-Франківськ Костянтинівка 16,20,22/10/2019 21:40 22:00 15:55
43
Івано-Франківськ Київ з 27/10/2019 щоденно, крім 27/11/2019 00:41 01:01 08:48
43
Івано-Франківськ Київ 27/11/2019 00:41 01:01 08:48
142
Бахмут Львів до 26/10/2019 щоденно 04:30 04:30
142
Бахмут Львів з 27/10/2019 щоденно 04:30 04:30
147
безпересадковий вагон
Відень Київ 27/10 - 13/12/2019 щоденно 10:14 11:26 17:21
147
безпересадковий вагон
Відень Київ 31/03 - 26/10/2019 щоденно 10:14 11:26 17:21
150
Ворохта Кременчук 2-26/10/2019 по парних 19:45 20:05 12:10
150
Ворохта Кременчук 28,30/10/2019; 1/11-7/12/2019 по непарних, крім 27/11/2019 19:45 20:05 12:10
144
Ворохта,івано-Франківськ Київ 1-25/10/2019 по непарних 19:45 20:05 05:28
144
Ворохта,івано-Франківськ Київ 27,29,31/10/2019; 2/11-6/12/2019 по парних, крім 28/11/2019 19:45 20:05 05:28
6306
безпересадковий вагон
Вроцлав Київ 25/09-19/10/2019 щоденно 06:10 11:26 17:21
6306
Вроцлав Львів 24/09-19/10/2019 щоденно 06:10 06:10
6306
Вроцлав Львів 20-25/10/2019 щоденно 06:10 06:10
8306
Вроцлав Львів 26/10-14/12/2019 щоденно 06:10 06:10
743
(ІНТЕРСІТІ+)
Дарниця, Київ Львів з 27/10/2019 щоденно 22:43 22:43
743
(ІНТЕРСІТІ+)
Дарниця, Київ Львів до 26/10/2019 щоденно 22:43 22:43
203
Дніпро Львів 11-25/10/2019 по непарних 05:40 05:40
275
Дніпро Львів 10-24/10/2019 по парних 11:24 11:24
41
Дніпро Трускавець 31/03-26/10/2019 щоденно 08:34 08:58 11:11
41
Дніпро Трускавець з 27/10/2019 щоденно 08:34 08:58 11:11
120
Запоріжжя Львів до 26/10/2019 щоденно 12:37 12:37
120
Запоріжжя Львів з 27/10/2019 щоденно 12:37 12:37
4
Запоріжжя Ужгород 2/04-26/10/2019 по парних; при двох непарних 28, 30, 2, 4 05:40 06:06 11:06
4
Запоріжжя Ужгород з 28/10/2019 по парних, при двох непарних 28, 30, 2, 4 05:40 06:06 11:06
749
(ІНТЕРСІТІ)
Київ Івано-Франківськ з 27/10/2019 щоденно, крім 27/11/2019 19:57 20:17 22:16
749
(ІНТЕРСІТІ)
Київ Івано-Франківськ до 26/10/2019 щоденно 19:57 20:17 22:16
749
безпересадковий вагон
Київ Відень 31/03 - 26/10/2019 щоденно 19:57 21:00 11:21
749
безпересадковий вагон
Київ Відень 27/10 - 12/12/2019 щоденно 19:57 21:00 11:21
49
("КОБЗАР")
Київ Трускавець з 27/10/2019 щоденно 04:38 05:01 08:02
49
("КОБЗАР")
Київ Трускавець 31/03-26/10/2019 щоденно 04:38 05:01 08:02
81
("ДЕСНА")
Київ Ужгород з 27/10/2019 щоденно 03:42 04:09 10:40
29
Київ Ужгород 31/03-26/10/2019 щоденно 03:56 04:22 09:20
81
("ДЕСНА")
Київ Ужгород 17/06-26/10/2019 щоденно 03:42 04:09 10:40
29
Київ Ужгород з 27/10/2019 щоденно 03:56 04:22 09:20
7
Київ Львів 27/11/2019 05:03 05:03
749
(ІНТЕРСІТІ)
Київ Львів 27/11/2019 19:57 19:57
81
безпересадковий вагон
Київ Кошице 8/06 - 26/10/2019 щоденно 03:42 04:09 13:54
81
безпересадковий вагон
Київ Кошице 27/10 - 12/12/2019 щоденно 03:42 04:09 13:54
7
Київ Чернівці з 27/10/2019 щоденно, крім 27/11/2019 05:03 05:23 10:27
7
Київ Чернівці 29/09-26/10/2019 щоденно 05:03 05:23 10:27
217
Київ Рахов 11,13,25/10/2019 23:47 00:09 08:07
217
Київ Рахов 1/11/2019 23:47 00:09 08:07
217
Київ Львів 15/10/2019 23:47 23:47
715
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Пшемисль до 26/10/2019 щоденно 13:45 13:55 14:58
715
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Пшемисль з 27/10/2019 щоденно 13:45 13:55 14:58
143
Київ Івано-Франківськ 27/11/2019 06:15 06:35 11:06
143
Київ Івано-Франківськ,ворохта 28,30/10/2019; 1/11-5/12/2019 по непарних, крім 27/11/2019 06:15 06:35 11:56
143
Київ Івано-Франківськ,ворохта 2-26/10/2019 по парних 06:15 06:35 11:56
13
Київ Солотвино з 27/10/2019 щоденно 02:18 02:44 13:10
13
Київ Солотвино 31/03-26/10/2019 щоденно, крім 14-21/10/2019 02:18 02:44 13:10
13
Київ Солотвино-2 14-21/10/2019 щоденно 02:18 02:44 13:00
43
Київ Івано-Франківськ 31/03-26/10/2019 щоденно 02:49 03:11 05:43
749
безпересадковий вагон
Київ Вроцлав 24/09-18/10/2019 щоденно 19:57 23:40 11:36
191
Київ Львів 12,14,26/10/2019 17:59 17:59
91
("ЛЬВІВ")
Київ Львів до 26/10/2019 щоденно 06:00 06:00
91
("ЛЬВІВ")
Київ Львів з 27/10/2019 щоденно 06:00 06:00
191
Київ Львів 03/11/2019 18:13 18:13
239
Київ Ужгород 11/10/2019 04:11 04:37 10:58
235
Київ Ужгород 13/10/2019 05:32 06:13 11:58
235
Київ Ужгород 11/10/2019 05:32 06:13 11:58
705
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Пшемисль 27/10-14/12/2019 щоденно 11:09 11:20 12:25
705
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Пшемисль 31/03-26/10/2019 щоденно 11:09 11:20 12:25
43
Київ Івано-Франківськ 27/11/2019 02:49 03:11 07:39
43
Київ Івано-Франківськ з 27/10/2019 щоденно, крім 27/11/2019 02:49 03:11 05:43
668
Ковель Львів 26/11/2019 00:32 00:32
668
Ковель Чернівці 1/09-25/10/2019 по непарних 00:32 01:01 07:37
668
Ковель Чернівці 27,29,31/10/2019; з 2/11/2019 по парних (крім 26/11/2019); відмінено 2,4/11/2019 00:32 01:01 07:37
2
Костянтинівка Івано-Франківськ з 27/10/2019 по непарних , при двох непарних 29,31,3 10:21 10:41 13:08
2
Костянтинівка Івано-Франківськ 25/05-25/10/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3 10:21 10:41 13:08
8862
безпересадковий вагон
Кошице Київ 27/10 - 13/12/2019 щоденно 02:20 03:13 10:13
8862
безпересадковий вагон
Кошице Київ 31/03 - 26/10/2019 щоденно 02:20 03:13 10:13
150
Кременчук Івано-Франківськ 26/11/2019 06:15 06:35 08:56
150
Кременчук Ворохта 6/11/2019 06:15 06:35 11:56
150
Кременчук Ворохта 27,29,31/10/2019; 2/11-6/12/2019 по парних, крім 6,8,14,18,20,26/11/2019 06:15 06:35 11:56
150
Кременчук Ворохта 8,14,18,20/11/2019 06:15 06:35 11:56
150
Кременчук Ворохта 1-25/10/2019 по непарних 06:15 06:35 11:56
45
Лисичанськ Ужгород 17,18,21-24/10/2019 щоденно 08:07 08:33 14:23
46
Лисичанськ Ужгород 25/10/2019 08:07 08:33 14:23
46
Лисичанськ Ужгород 16/10/2019 08:07 08:33 14:23
46
Лисичанськ Ужгород з 27/10/2019 щоденно 08:07 08:33 14:23
46
Лисичанськ Ужгород 6-12/10/2019 щоденно 08:07 08:33 14:23
46
Лисичанськ Ужгород 15/10/2019 08:07 08:33 14:23
46
Лисичанськ Ужгород 31/03-26/10/2019 щоденно, крім 6-12/10, 15-18/10, 21-25/10/2019 08:07 08:33 14:23
112
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Львів Харків 25/09-25/10/2019 по непарних (крім 17,21,23/10/2019), при двох непарних 29,31,3,5 17:40 13:28
112
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Львів Харків 17,21,23/10/2019 17:40 14:05
112
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Львів Харків з 27/10/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3,5 17:40 13:28
806
Львів Рівне з 27/10/2019 щоденно, крім суботи 16:31 19:16
806
Львів Рівне до 26/10/2019 щоденно, крім суботи 16:31 19:16
110
Львів Херсон з 28/10/2019 по парних; при двох непарних 28,30,2 15:39 10:54
110
Львів Херсон 30/09-26/10/2019 по парних 15:39 10:56
804
Львів Рівне до 26/10/2019 щоденно, крім неділі 09:50 12:35
804
Львів Рівне з 28/10/2019 щоденно, крім неділі 09:50 12:35
462
Львів Мінськ 7,9/11/2019 17:20 09:15
372
Львів Могилів 2/04-26/10/2019 по парних, при двох непарних 30,2,4 17:40 13:25
372
Львів Могилів 28/10-8/12/2019 по парних, при двох непарних 30,2,4 17:40 13:25
268
Львів Київ 11/10/2019 09:16 19:29
168
Львів Одеса 3/11/2019 09:40 20:39
168
Львів Одеса 12,14,26/10/2019 09:16 20:39
601
Львів Солотвино з 27/10/2019 щоденно 20:40 09:02
601
Львів Солотвино 12/08-26/10/2019 щоденно, крім 14-21/10/2019 20:40 09:10
601
Львів Солотвино-2 14-21/10/2019 щоденно 20:40 09:00
829
Львів Ужгород до 26/10/2019 щоденно 16:44 22:22
207
Львів Ужгород 14/10/2019 03:45 10:04
829
Львів Ужгород з 27/10/2019 щоденно 16:44 22:22
96
("ТЯСМИН")
Львів Черкаси 12,16,20,24/10/2019 12:50 04:06
96
("ТЯСМИН")
Львів Черкаси 28/10/2019; 4,8,12,16,20,24,28/11/12/2019 12:39 04:06
749
(ІНТЕРСІТІ)
Львів Київ 28/11/2019 11:26 17:21
744
(ІНТЕРСІТІ+)
Львів Київ, Дарниця з 27/10/2019 щоденно 06:05 11:43
744
(ІНТЕРСІТІ+)
Львів Київ, Дарниця до 26/10/2019 щоденно 06:05 11:43
702
Львів Чернівці до 26/10/2019, крім середи 18:09 22:20
702
Львів Чернівці з 27/10/2019 щоденно, крім середи 18:09 22:20
26
Львів Одеса з 27/10/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,1; додатково 28/11/2019 22:59 23:28 11:16
12
("ЗАХІДНИЙ ЕКСПРЕС")
Львів Одеса з 27/10/2019 щоденно 22:16 08:47
12
("ЗАХІДНИЙ ЕКСПРЕС")
Львів Одеса 31/03-26/10/2019 щоденно 22:16 08:47
204
Львів Дніпро 10-24/10/2019 по парних 21:15 11:38
276
Львів Дніпро 11-25/10/2019 по непарних 14:13 08:36
145
Львів Ужгород з 27/10/2019 щоденно 21:00 02:35
145
Львів Ужгород до 26/10/2019 щоденно 21:00 02:35
8
Львів Київ 28/11/2019 02:22 09:07
26
Львів Одеса 31/03-25/10/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,1 23:28 11:16
16
("ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО")
Львів Харків 27/11/2019 22:00 11:16
142
Львів Бахмут 16,17,20-23/10/2019 щоденно 14:24 19:00
142
Львів Бахмут 15/10/2019 14:24 19:00
142
Львів Бахмут до 26/10/2019 щоденно, крім 14-17,20-23/10/2019 14:24 19:00
142
Львів Бахмут з 27/10/2019 щоденно 14:24 19:00
142
Львів Бахмут 14/10/2019 14:24 19:00
74
Львів Москва 10/09-26/10/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 14:40 14:30
51
Львів Вроцлав 27/10-13/12/2019 щоденно 23:40 11:39
51
Львів Вроцлав 24/09-18/10/2019 щоденно 23:40 11:36
51
Львів Вроцлав 19-26/10/2019 щоденно 23:40 11:39
120
Львів Запоріжжя 30/10-07/11, 10-28/11/2019 щоденно 13:59 14:43
120
Львів Запоріжжя до 26/10/2019 щоденно, крім 6-9/10, 13,14,18,19,24/10/2019 13:59 14:35
120
Львів Запоріжжя 6-9,13,14,18,19,24/10/2019 щоденно 13:59 14:43
120
Львів Запоріжжя з 27/10/2019 щоденно, крім 30/10-07/11, 10-28/11/2019 13:59 14:35
86
Львів Новоолексіївка 8/09-26/10/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 11:10 11:15
86
Львів Новоолексіївка з 28/10/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 11:10 11:15
192
Львів Київ 12,14,26/10/2019 11:54 21:47
92
("ЛЬВІВ")
Львів Київ до 26/10/2019 щоденно 23:19 06:44
92
("ЛЬВІВ")
Львів Київ з 27/10/2019 щоденно 23:19 06:44
192
Львів Київ 03/11/2019 11:34 21:47
668
Львів Ковель 28/11/2019 02:39 10:12
70
Львів Маріуполь 31/03-26/10/2019 щоденно 01:15 06:30
70
Львів Маріуполь з 27/10/2019 щоденно 01:15 06:30
89
Львів Пшемисль 13,14,20/10/2019 16:00 17:46
89
Львів Пшемисль 27/10-1/12/2019 по неділях; додатково 1,2,9,11/11/2019 16:00 17:46
606
Львів Рахів до 26/10/2019 щоденно 15:46 23:50
606
Львів Рахів з 27/10/2019 щоденно, крім 27/11/2019 15:46 23:50
606
Львів Рахів 27/11/2019 13:15 23:08
74
Львів, Хмельницький Москва з 28/10/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 12:02 14:30
461
Мінськ Львів 6,8/11/2019 08:46 08:46
70
Маріуполь Львів 31/03-26/10/2019 щоденно 17:27 17:27
70
Маріуполь Львів з 27/10/2019 щоденно 17:29 17:29
134
Миколаїв Івано-Франківськ 10,11,13,14,16,17,19,20,22,23,25,26/10/2019 10:49 11:10 13:35
134
Миколаїв Івано-Франківськ 28,29,31/10, 1,3,4,6,7,9,10,12,13,15,16,18,19,21,22,24,25,27,28,30/11, 1,3,4/12/2019 10:49 11:10 13:35
371
Могилів Львів 1/04-25/10/2019 по непарних, при двох непарних 29,1,3 10:00 10:00
371
Могилів Львів 27/10-7/12/2019 по непарних, при двох непарних 29,1,3 08:46 08:46
73
Москва Хмельницький, Львів з 27/10/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3 17:11 17:11
73
Москва Львів 9/09-25/10/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3 17:57 17:57
86
Новоолексіївка Львів 9/09-25/10/2019 по непарних (крім 11,15/10/2019), при двох непарних 29,31,3 12:49 12:49
86
Новоолексіївка Львів з 27/10/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3 12:49 12:49
86
Новоолексіївка Львів 11,15/10/2019 12:49 12:49
108
Одеса Ужгород до 26/10/2019 щоденно 09:45 10:11 16:36
108
Одеса Ужгород з 27/10/2019 щоденно 09:45 10:11 16:36
168
Одеса Львів 12,14,26/10/2019 21:05 21:05
168
Одеса Львів 3/11/2019 21:05 21:05
36
Одеса Пшемисль 27/10-13/12/2019 щоденно 06:35 07:55 09:50
36
Одеса Пшемисль 21/04-26/10/2019 щоденно 06:35 07:55 09:50
26
Одеса Львів з 28/10/2019 по парних, при двох непарних 29,31,1; додатково 27/11/2019 06:35 07:08 14:17
12
("ЗАХІДНИЙ ЕКСПРЕС")
Одеса Львів з 27/10/2019 щоденно 07:58 07:58
12
("ЗАХІДНИЙ ЕКСПРЕС")
Одеса Львів 31/03-26/10/2019 щоденно 07:58 07:58
26
Одеса Львів 22/04-26/10/2019 по парних, при двох непарних 29,31,1 06:35 06:35
26
Одеса Львів, Рахів 21/04-25/10/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,1 06:35 07:08 14:17
26
("БІЛА АКАЦІЯ")
Одеса Львів, Рахів з 27/10/2019 по непарних (крім 27/11/2019), при двох непарних 29,31,1 06:35 07:08 14:17
136
Одеса Чернівці з 28/10/2019 по парних, при двох непарних 30,2,4 04:21 04:53 10:05
136
Одеса Чернівці 6-26/10/2019 по парних 04:21 04:53 10:05
33025
Пшемисль Одеса 27/10-14/12/2019 щоденно 22:39 23:28 11:16
33025
Пшемисль Одеса 31/03-26/10/2019 щоденно 22:39 23:28 11:16
715
(ІНТЕРСІТІ+)
Пшемисль Київ до 26/10/2019 щоденно 16:02 16:12 23:08
715
(ІНТЕРСІТІ+)
Пшемисль Київ з 27/10/2019 щоденно 16:02 16:12 23:08
33001
Пшемисль Львів 27/10-1/12/2019 по неділях; додатково 1,2,9,11/11/2019 13:45 13:45
33001
Пшемисль Львів 13,14,20/10/2019 13:45 13:45
705
(ІНТЕРСІТІ+)
Пшемисль Київ 27/10-14/12/2019 щоденно 18:36 18:46 23:53
705
(ІНТЕРСІТІ+)
Пшемисль Київ 31/03-26/10/2019 щоденно 18:36 18:46 23:53
806
Рівне Львів до 26/10/2019 щоденно, крім суботи 16:12 16:12
806
Рівне Львів з 27/10/2019 щоденно, крім суботи 16:12 16:12
804
Рівне Львів з 28/10/2019 щоденно, крім неділі 09:35 09:35
804
Рівне Львів до 26/10/2019 щоденно, крім неділі 09:35 09:35
218
Рахів Київ 12,14/10/2019 00:58 01:28 09:14
218
Рахів Київ 27/10, 2/11/2019 00:58 01:28 09:14
16
("ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО")
Рахів Харків 5/04-25/10/2019 по непарних (крім 17,21,23/10/2019), при двох непарних 29,31,3,5 21:40 22:00 11:16
16
("ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО")
Рахів Харків з 27/10/2019 по непарних (крім 27/11/2019), при двох непарних 29,31,3,5 21:40 22:00 11:16
16
("ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО")
Рахів Харків 17,21,23/10/2019 21:40 22:00 11:19
606
Рахів Львів з 27/10/2019 щоденно, крім 28/11/2019 08:30 08:30
606
Рахів Львів 28/11/2019 09:45 09:45
606
Рахів Львів до 26/10/2019 щоденно 08:30 08:30
26
("БІЛА АКАЦІЯ")
Рахів, Львів Одеса з 28/10/2019 по парних (крім 28/11/2019), при двох непарних 30,1,2 22:59 23:28 11:16
26
Рахів, Львів Одеса 6/04-26/10/2019 по парних, при двох непарних 30,1,2 22:59 23:28 11:16
601
Солотвино Львів 20/09-26/10/2019 щоденно, крім 15-22/10/2019 05:58 05:58
601
Солотвино Львів з 27/10/2019 щоденно 05:58 05:58
13
Солотвино Київ 31/03-26/10/2019 щоденно, крім 15-22/10/2019 01:15 01:38 10:46
13
Солотвино Київ з 27/10/2019 щоденно 01:15 01:38 10:46
601
Солотвино-2 Львів 15-22/10/2019 щоденно 05:58 05:58
13
Солотвино-2 Київ 15-22/10/2019 щоденно 01:15 01:38 10:46
50
("КОБЗАР")
Трускавець Київ 31/03-26/10/2019 щоденно 22:46 23:08 07:33
50
("КОБЗАР")
Трускавець Київ з 27/10/2019 щоденно 22:46 23:08 07:33
42
Трускавець Дніпро 27/10-7/11, 10-28/11/2019 щоденно 14:57 15:22 09:38
42
Трускавець Дніпро з 08/11/2019 щоденно, крім 10-28/11/2019 14:57 15:22 09:28
42
Трускавець Дніпро 29/09-9/10, 13-24/10/2019 щоденно 14:57 15:22 09:32
42
Трускавець Дніпро 31/03-26/10/2019 щоденно, крім 29/09-9/10, 13-24/10/2019 14:57 15:22 09:22
81
("ДЕСНА")
Ужгород Київ 21/06-26/10/2019 щоденно 22:25 22:51 07:27
81
("ДЕСНА")
Ужгород Київ з 27/10/2019 щоденно 22:25 22:51 07:27
29
Ужгород Київ з 27/10/2019 щоденно 02:53 03:13 10:13
207
Ужгород Київ 14/10/2019 23:35 23:55 10:24
29
Ужгород Київ 31/03-26/10/2019 щоденно 02:53 03:13 10:13
829
Ужгород Львів з 27/10/2019 щоденно 10:57 10:57
829
Ужгород Львів до 26/10/2019 щоденно, крім 10-13/10/2019 10:57 10:57
829
Ужгород Львів 10-13/10/2019 щоденно 12:02 12:02
45
Ужгород Лисичанськ з 27/10/2019 щоденно 03:03 03:23 04:15
45
Ужгород Лисичанськ 31/03-26/10/2019 щоденно, крім 27/09-11/10/2019 03:03 03:23 04:15
45
Ужгород Лисичанськ 27/09-11/10/2019 щоденно 03:03 03:23 03:05
107
Ужгород Одеса до 26/10/2019 щоденно 02:20 02:53 14:49
107
Ужгород Одеса з 27/10/2019 щоденно 02:20 02:53 14:49
207
Ужгород Львів 12/10/2019 23:35 23:35
145
Ужгород Львів до 26/10/2019 щоденно 10:14 10:14
145
Ужгород Львів з 27/10/2019 щоденно 10:14 10:14
235
Ужгород Київ 12,14/10/2019 23:48 00:08 08:37
17
("МРІЯ")
Ужгород Харків 26/04-26/10/2019 по парних; при двох непарних 30,1,2,4 18:44 19:04 08:39
17
("МРІЯ")
Ужгород Харків з 28/10/2019 по парних, при двох непарних 30,1,2,4 18:44 19:04 08:39
3
Ужгород Запоріжжя 15,17,21/10/2019 18:44 19:04 10:21
3
Ужгород Запоріжжя з 31/10/2019 по непарних, при двох непарних 29, 31, 3, 5 18:44 19:04 10:14
3
Ужгород Запоріжжя 19/04-25/10/2019 по непарних, крім 15,17,21,23/10/2019; при двох непарних 29, 31, 3, 5 18:44 19:04 10:14
3
Ужгород Запоріжжя 23/10/2019 18:44 19:04 10:34
3
Ужгород Запоріжжя 27,29/10/2019 18:44 19:04 10:24
111
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Харків Львів 24/09-26/10/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2,4 16:26 16:26
111
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Харків Львів з 28/10/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2,4 16:26 16:26
15
("ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО")
Харків Львів 26/11/2019 07:39 07:39
15
("ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО")
Харків Рахів з 28/10/2019 по парних (крім 26/11/2019), при двох непарних 28,30,2,4 07:39 08:04 14:17
15
("ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО")
Харків Рахів 4/04-26/10/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2,4 07:39 08:04 14:17
17
("МРІЯ")
Харків Ужгород 31/03-25/10/2019 по непарних, крім 17,21,23/10/2019; при двох непарних 29,31,1,3 04:50 05:19 10:30
17
("МРІЯ")
Харків Ужгород з 27/10/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,1,3 04:50 05:19 10:30
17
("МРІЯ")
Харків Ужгород 17,21,23/10/2019 04:50 05:19 10:30
109
Херсон Львів 7-25/10/2019 по непарних 08:24 08:24
109
Херсон Львів з 27/10/2019 по непарних; при двох непарних 29,31,3 08:24 08:24
95
("ТЯСМИН")
Черкаси Львів 11,15,19,23/10/2019 10:36 10:36
95
("ТЯСМИН")
Черкаси Львів 27/10/2019; 3,7,11,15,19,23,27/11/12/2019 10:36 10:36
702
Чернівці Львів з 27/10/2019 щоденно, крім четверга 09:51 09:51
702
Чернівці Львів до 26/10/2019, крім четверга 09:51 09:51
8
Чернівці Київ з 27/10/2019 щоденно, крім 27/11/2019 02:02 02:22 09:07
7
Чернівці Київ 30/09-26/10/2019 щоденно 02:02 02:22 09:07
668
Чернівці Ковель 28,30/10/2019; з 2/11/2019 по непарних (крім 27/11/2019); відмінено 3,5/11/2019 02:14 02:39 10:12
668
Чернівці Ковель 2/09-26/10/2019 по парних 02:14 02:39 10:12
136
Чернівці Одеса 5-25/10/2019 по непарних 21:19 21:40 09:58
136
Чернівці Одеса з 27/10/2019 по непарних (крім 27/11/2019), при двох непарних 29,1,3 21:19 21:40 12:43