Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Розклад по станції Дубно (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
113
Київ Чоп з 19/09/2021 щоденно 00:19 00:21 09:23
13
Київ Солотвино 28/03-18/09/2021 щоденно 00:19 00:21 13:52
13
Київ Солотвино з 19/09/2021 щоденно 00:19 00:21 11:19
13
Солотвино Київ з 20/09/2021 щоденно 03:48 03:50 10:44
114
Чоп Київ з 20/09/2021 щоденно 03:48 03:50 10:44
13
Солотвино Київ 28/03-19/09/2021 щоденно 03:48 03:50 10:44
45
Ужгород Лисичанськ з 31/10/2021 щоденно 05:12 05:14 04:15
45
Ужгород Лисичанськ 28/03-30/10/2021 щоденно 05:12 05:14 04:15
46
Лисичанськ Ужгород 9,10,13-17,20-24,27-30/09, 1,4-8,11-13,15,18-22,25-27/10/2021 щоденно 05:40 05:44 14:34
46
Лисичанськ Ужгород з 31/10/2021 щоденно 05:40 05:44 14:34
46
Лисичанськ Ужгород 16/04-30/10/2021 щоденно, крім 9,10,13-17,20-24,27-30/09, 1,4-8,11-13,15,18-22,25-27/10/2021 05:40 05:44 14:34
744
(ІНТЕРСІТІ+)
Львів Київ, Дарниця з 1/11/2021 щоденно, крім 3,7 днів тижня 07:25 07:26 11:43
744
(ІНТЕРСІТІ+)
Львів Київ, Дарниця 16/06-30/10/2021 щоденно, крім 3,7 днів тижня; 26/09/2021 07:25 07:26 11:43
804
Рівне Львів з 19/06/2021 щоденно 07:32 07:34 09:36
134
Рахів Миколаїв 15,17,18,20,21,23,24,26,27,29,30/09, 2,3,5,6,8,12,14,18/10/2021 11:06 11:08 05:58
134
Миколаїв Рахів 15,16,18,19,21,22,24,25,27,28,30/09, 1,3,4,6,10,12,16/10/2021 12:50 12:52 23:30
806
Львів Рівне з 1/05/2021 щоденно 18:26 18:28 19:16
743
(ІНТЕРСІТІ+)
Дарниця, Київ Львів з 31/10/2021 щоденно, крім 2,6 днів тижня 21:22 21:23 22:51
743
(ІНТЕРСІТІ+)
Дарниця, Київ Львів 15/06-29/10/2021 щоденно, крім 2,6 днів тижня; 25/09/2021 21:22 21:23 22:51