Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Розклад по станції Броди (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
13
Київ Солотвино 28/03-18/09/2021 щоденно 01:08 01:10 13:52
113
Київ Чоп з 19/09/2021 щоденно 01:08 01:10 09:23
13
Київ Солотвино з 19/09/2021 щоденно 01:08 01:10 11:19
43
Чернігів Івано-Франківськ 6/08-30/10/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 01:37 01:39 05:43
44
Чернігів, Київ Вано-Франківськ 1/11/2021; з 4/11/2021 по парних 01:37 01:39 05:43
243
Київ Рахів 17/06-29/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,3 01:37 01:39 10:00
243
Київ Рахів з 31/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,3 01:37 01:39 10:00
43
Івано-Франківськ Чернігів 5/08-29/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 02:09 02:11 12:43
244
Рахів Київ 4-12/11/2021 по парних 02:09 02:11 08:48
244
Рахів Київ з 14/11/2021 по парних, при двох непарних 30,1,4 02:09 02:11 08:48
244
Рахів Київ 18/06-30/10/2021 по парних, при двох непарних 30,1,4 02:09 02:11 08:48
43
Івано-Франківськ Київ, Чернігів 3-13/11/2021 по непарних 02:09 02:11 12:25
43
Івано-Франківськ Київ, Чернігів 31/10/2021; з 15/11/2021 по непарних 02:09 02:11 12:25
13
Солотвино Київ з 20/09/2021 щоденно 03:00 03:02 10:44
13
Солотвино Київ 28/03-19/09/2021 щоденно 03:00 03:02 10:44
114
Чоп Київ з 20/09/2021 щоденно 03:00 03:02 10:44
45
Ужгород Лисичанськ 28/03-30/10/2021 щоденно 04:25 04:27 04:15
45
Ужгород Лисичанськ з 31/10/2021 щоденно 04:25 04:27 04:15
46
Лисичанськ Ужгород 9,10,13-17,20-24,27-30/09, 1,4-8,11-13,15,18-22,25-27/10/2021 щоденно 06:31 06:58 14:34
46
Лисичанськ Ужгород 16/04-30/10/2021 щоденно, крім 9,10,13-17,20-24,27-30/09, 1,4-8,11-13,15,18-22,25-27/10/2021 06:31 06:58 14:34
46
Лисичанськ Ужгород з 31/10/2021 щоденно 06:31 06:58 14:34
804
Рівне Львів з 19/06/2021 щоденно 08:16 08:18 09:36
134
Рахів Миколаїв 15,17,18,20,21,23,24,26,27,29,30/09, 2,3,5,6,8,12,14,18/10/2021 10:20 10:22 05:58
804
Львів Рівне з 4/06/2021 по п"ятницях, неділях 11:03 11:04 12:35
134
Миколаїв Рахів 15,16,18,19,21,22,24,25,27,28,30/09, 1,3,4,6,10,12,16/10/2021 13:50 13:53 23:30
806
Рівне Львів з 2/05/2021 по п"ятницях, неділях 14:47 14:50 16:10
806
Львів Рівне з 1/05/2021 щоденно 17:44 17:46 19:16