Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2021-2022 роки


Розклад по станції Броди (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
13
Київ Солотвино з 15/12/2021 щоденно 00:23 00:25 10:40
43
Київ Івано-Франківськ з 18/02/2022 по парних, при двох непарних 30,1,2 01:38 01:40 07:30
44
Чернігів, Київ Івано-Франківськ з 17/02/2022 по непарних, при двох непарних 29,31,3 01:38 01:40 07:30
44
Чернігів, Київ Івано-Франківськ до 15/02/2022 по непарних, при двох непарних 29,31,3 01:38 01:40 08:10
43
Київ Івано-Франківськ до 16/02/2022 по парних, при двох непарних 30,1,2 01:38 01:40 08:10
43
Івано-Франківськ Київ цілий рік по непарних, при двох непарних 29,31,1 02:09 02:11 08:48
43
Івано-Франківськ Київ, Чернігів цілий рік по парних, при двох непарних 30,2,4 02:09 02:11 12:25
13
Солотвино Київ 17-26/02/2022 щоденно 03:47 03:49 10:42
13
Солотвино Київ 16/12/2021-16/02/2022 щоденно 03:47 03:49 10:42
13
Солотвино Київ з 27/02/2022 щоденно 03:47 03:49 10:42
13
Солотвино Київ з 27/02/2022 щоденно 03:47 03:49 10:42
45
Ужгород Лисичанськ цілий рік щоденно, крім 20-23/03/2022 03:58 04:00 04:15
45
Ужгород Сватове 20,21,22,23/03/2022 03:58 04:00 02:45
149
безпересадковий вагон
Полтава Ворохта з 9/01/2022 по непарних, при двох непарних 29,1,3 05:06 05:21 12:06
130
Кременчук Ворохта з 9/01/2022 по непарних, при двох непарних 29,1,3 05:06 05:21 12:12
149
Полтава Чернівці з 9/01/2022 по непарних, при двох непарних 29,1,3 05:06 05:21 12:30
259
Суми Ворохта 12-30/01/2022 по парних 05:06 05:21 12:06
46
Сватове Ужгород 22, 23,24,25/03/2022 06:28 06:30 13:20
46
Лисичанськ Ужгород цілий рік щоденно, крім 22-25/03/2022 06:28 06:30 13:20
114
Бахмут Львів цілий рік щоденно 07:06 07:08 08:46
804
Рівне Львів цілий рік щоденно, крім суботи 08:16 08:18 09:36
231
Дніпро Івано-Франківськ 4,8,12,16,20/01/2022 08:56 08:58 13:13
232
Запоріжжя Івано-Франківськ 6,10,14,18/01/2022 08:56 08:58 13:13
804
Львів Рівне з 7/01/2022 по 5,7 днях тижня 11:03 11:04 12:35
114
Львів Бахмут цілий рік щоденно 11:39 11:42 18:55
806
Рівне Львів з 7/01/2022 по 5,7 днях тижня 14:49 14:51 16:10
806
Львів Рівне цілий рік щоденно, крім суботи 17:44 17:46 19:17
231
Івано-Франківськ Запоріжжя 5,9,13,17,21/01/2022 18:52 18:54 13:22
231
Івано-Франківськ Дніпро 3,7,11,15,19/01/2022 18:52 18:54 10:42
260
Ворохта Суми 25/12/2021-31/01/2022 по непарних 21:29 21:31 09:56
150
Чернівці Полтава цілий рік по парних, при двох непарних 30,2,4 21:29 21:31 10:40
130
Ворохта Кременчук цілий рік по парних, при двох непарних 30,2,4 21:29 21:31 10:15
130
безпересадковий вагон
Ворохта Полтава з 14/12/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 21:29 21:31 10:40