Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Розклад по станції Радивилів (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
13
Київ Солотвино з 19/09/2021 щоденно 00:56 00:58 11:19
113
Київ Чоп з 19/09/2021 щоденно 00:56 00:58 09:23
13
Київ Солотвино 28/03-18/09/2021 щоденно 00:56 00:58 13:52
13
Солотвино Київ з 20/09/2021 щоденно 03:12 03:14 10:44
114
Чоп Київ з 20/09/2021 щоденно 03:12 03:14 10:44
13
Солотвино Київ 28/03-19/09/2021 щоденно 03:12 03:14 10:44
45
Ужгород Лисичанськ з 31/10/2021 щоденно 04:36 04:38 04:15
45
Ужгород Лисичанськ 28/03-30/10/2021 щоденно 04:36 04:38 04:15
46
Лисичанськ Ужгород 16/04-30/10/2021 щоденно, крім 9,10,13-17,20-24,27-30/09, 1,4-8,11-13,15,18-22,25-27/10/2021 06:19 06:21 14:34
46
Лисичанськ Ужгород 9,10,13-17,20-24,27-30/09, 1,4-8,11-13,15,18-22,25-27/10/2021 щоденно 06:19 06:21 14:34
46
Лисичанськ Ужгород з 31/10/2021 щоденно 06:19 06:21 14:34
134
Рахів Миколаїв 15,17,18,20,21,23,24,26,27,29,30/09, 2,3,5,6,8,12,14,18/10/2021 10:31 10:33 05:58
134
Миколаїв Рахів 15,16,18,19,21,22,24,25,27,28,30/09, 1,3,4,6,10,12,16/10/2021 13:38 13:41 23:30