Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Розклад по станції Радивилів (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
13
Київ Солотвино 21,22/05/2019 00:53 00:55 13:10
13
Київ Солотвино з 31/03/2019 щоденно, крім 21,22/05/2019 00:53 00:55 13:10
13
Солотвино Київ з 31/03/2019 щоденно, крім 21,22/05/2019 03:02 03:04 10:46
13
Солотвино Київ 21,22/05/2019 03:02 03:04 10:46
45
Ужгород Лисичанськ з 31/03/2019 щоденно 04:36 04:38 04:15
46
Лисичанськ Ужгород з 31/03/2019 щоденно, крім 10,11,12,14/06/2019 06:19 06:21 14:23
46
Лисичанськ Ужгород 10,11,12,14/06/2019 06:19 06:21 14:23
232
Генічеськ Івано-Франківськ 6/06-10/09/2019 по парних (крім 18,20/06/2019), при двох непарних 28,30,2,4 08:36 08:38 13:08
134
Миколаїв Івано-Франківськ з 31/03/2019 щоденно 08:57 08:59 13:35
231
Івано-Франківськ Генічеськ 29/05-13/06/2019 по непарних 19:31 19:49 17:28
231
Івано-Франківськ Генічеськ 7/06-11/09/2019 по непарних (крім 29/05-13/06/2019, 19,21/06/2019), при двох непарних 29,31,3,5 19:31 19:49 17:28
133
Івано-Франківськ Миколаїв з 31/03/2019 щоденно 21:00 21:05 17:36