Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Розклад по станції Ходорів (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
243
Київ Рахів з 31/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,3 04:18 04:20 10:00
43
Чернігів Івано-Франківськ 6/08-30/10/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 04:18 04:20 05:43
44
Чернігів, Київ Вано-Франківськ 1/11/2021; з 4/11/2021 по парних 04:18 04:20 05:43
243
Київ Рахів 17/06-29/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,3 04:18 04:20 10:00
136
Одеса Чернівці 2/11-12/12/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 05:59 06:01 10:00
136
Одеса Чернівці 16/09-30/10/2021 по парних (крім 4,6,8,10/10/2021), при двох непарних 30,2,4 05:59 06:01 10:00
149
Полтава Ворохта 1-23/11/2021 по непарних 07:40 07:42 12:02
143
Київ Івано-Франківськ,ворохта з 2/11/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2 07:40 07:42 12:02
130
Київ Ворохта 27,29/09, 1/10/2021 07:40 07:42 12:02
149
Київ Ворохта 27,29/09, 1/10/2021 07:40 07:42 12:02
130
Кременчук Ворохта з 25/11/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 07:40 07:42 12:02
143
Київ Івано-Франківськ,ворохта 28/03-30/10/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2 07:40 07:42 12:02
130
Кременчук Ворохта 1/08-29/10/2021 по непарних (крім 27,29/09, 1/10/2021), при двох непарних 29,1,3 07:40 07:42 12:02
130
Кременчук Ворохта 1-23/11/2021 по непарних 07:40 07:42 12:02
149
Полтава Ворохта з 25/11/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 07:40 07:42 12:02
149
Полтава Ворохта 1/08-29/10/2021 по непарних (крім 27,29/09, 1/10/2021), при двох непарних 29,1,3 07:40 07:42 12:02
702
Івано-Франківськ Львів 6-12/10/2021 щоденно, крім четверга 08:59 09:01 09:51
702
Коломия Львів 17/09/2021 08:59 09:01 09:51
702
Чернівці Львів з 29/05/2021 щоденно, крім четверга та 17/09, 6-12/10/2021 08:59 09:01 09:51
150
Ворохта Полтава 2-12/11/2021 по парних 18:18 18:21 10:43
130
Ворохта Київ 26,28,30/09/2021 18:18 18:21 04:00
144
Ворохта,івано-Франківськ Київ з 29/05-29/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,3 18:18 18:21 05:30
130
Ворохта Кременчук 30/05-30/10/2021 по парних (крім 26,28,30/09/2021), при двох непарних 30,2,4 18:18 18:21 10:15
150
Ворохта Полтава 10/06-30/10/2021 по парних (крім 26,28,30/09/2021), при двох непарних 30,2,4 18:18 18:21 10:38
144
Ворохта,івано-Франківськ Київ з 31/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,3 18:18 18:21 05:30
130
Ворохта Кременчук з 2/11/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 18:18 18:21 10:15
150
Ворохта Полтава з 14/11/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 18:18 18:21 10:38
150
Ворохта Київ 26,28,30/09/2021 18:18 18:21 04:00
702
Львів Коломия 16/09/2021 19:06 19:07 20:59
702
Львів Чернівці з 29/05/2021 щоденно, крім середи та 16/09, 5-11/10/2021 19:06 19:07 22:15
702
Львів Івано-Франківськ 5-11/10/2021 щоденно, крім середи 19:06 19:07 20:07
136
Чернівці Одеса 13/09-29/10/2021 по непарних (крім 15/09, 5,7,9,11/10/2021), при двох непарних 29,1,3 19:55 20:04 09:58
136
Чернівці Одеса 1/11-11/12/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 19:55 20:04 09:58
43
Івано-Франківськ Київ, Чернігів 3-13/11/2021 по непарних 23:34 23:36 12:25
244
Рахів Київ з 14/11/2021 по парних, при двох непарних 30,1,4 23:34 23:36 08:48
43
Івано-Франківськ Чернігів 5/08-29/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 23:34 23:36 12:43
43
Івано-Франківськ Київ, Чернігів 31/10/2021; з 15/11/2021 по непарних 23:34 23:36 12:25
244
Рахів Київ 18/06-30/10/2021 по парних, при двох непарних 30,1,4 23:34 23:36 08:48
244
Рахів Київ 4-12/11/2021 по парних 23:34 23:36 08:48