Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Розклад по станції Славське (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
107
Ужгород Одеса 28/03-30/10/2021 щоденно 00:10 00:12 14:50
107
Ужгород Одеса з 31/10/2021 щоденно 00:10 00:12 14:47
45
Ужгород Лисичанськ 28/03-30/10/2021 щоденно 00:44 00:47 04:15
45
Ужгород Лисичанськ з 31/10/2021 щоденно 00:44 00:47 04:15
13
Київ Солотвино з 19/09/2021 щоденно 05:05 05:07 11:19
81
("ДЕСНА")
Київ Ужгород з 31/10/2021 щоденно 06:34 06:36 10:10
81
("ДЕСНА")
Київ Ужгород 22/09-30/10/2021 щоденно 06:34 06:36 10:10
81
("ДЕСНА")
Київ Ужгород 28/03-21/09/2021 щоденно 06:34 06:36 10:40
17
("МРІЯ")
Харків Ужгород 29/03-29/10/2021 по непарних (крім 27,29/09/2021), при двох непарних 29,31,1,3 07:17 07:19 10:22
17
("МРІЯ")
Харків Ужгород 1-13/11/2021 по непарних 07:17 07:19 10:22
17
("МРІЯ")
Харків Ужгород 31/10/2021; з 15/11/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,1,3 07:17 07:19 10:22
17
("МРІЯ")
Харків Ужгород 27,29/09/2021 07:17 07:19 10:22
4
Запоріжжя Ужгород 28/03-30/10/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2,4 08:01 08:03 11:06
4
Запоріжжя Ужгород з 2/11/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2,4 08:01 08:03 11:06
145
Ужгород Львів з 2/06-30/10/2021 щоденно 08:06 08:08 10:14
149
безпересадковий вагон
Відень Київ 30/08-30/10/2021 щоденно 08:06 08:08 17:22
149
безпересадковий вагон
Відень Київ 31/10-11/12/2021 щоденно 08:06 08:08 17:22
145
Ужгород Львів з 31/10/2021 щоденно 08:06 08:08 10:14
829
Ужгород Львів з 17/04/2021 щоденно, крім середи 08:41 08:43 10:59
26
("БІЛА АКАЦІЯ")
Одеса Львів, Ужгород 2-24/09/2021 по парних, при двох непарних 28,30,31,2 10:02 10:04 13:14
6
Херсон Ужгород 19/06-29/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,3 10:22 10:24 13:30
6
Херсон Ужгород 31/10/2021; з 3/11/2021 по непарних 10:22 10:24 13:30
46
Лисичанськ Ужгород 16/04-30/10/2021 щоденно, крім 9,10,13-17,20-24,27-30/09, 1,4-8,11-13,15,18-22,25-27/10/2021 10:40 10:42 14:34
46
Лисичанськ Ужгород з 31/10/2021 щоденно 10:40 10:42 14:34
46
Лисичанськ Ужгород 9,10,13-17,20-24,27-30/09, 1,4-8,11-13,15,18-22,25-27/10/2021 щоденно 10:40 10:42 14:34
108
Одеса Ужгород 28/03-30/10/2021 щоденно 12:15 12:18 16:27
108
Одеса Ужгород з 31/10/2021 щоденно 12:15 12:18 16:27
3
Ужгород Запоріжжя з 31/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,3,5 16:35 16:37 10:18
17
("МРІЯ")
Ужгород Харків з 14/11/2021 по парних , при двох непарних 30,1,2,4 16:35 16:37 08:41
17
("МРІЯ")
Ужгород Харків 28/03-30/10/2021 по парних, при двох непарних 30,1,2,4 16:35 16:37 08:41
17
("МРІЯ")
Ужгород Харків 2-12/11/2021 по парних 16:35 16:37 08:41
3
Ужгород Запоріжжя 29/03-29/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,3,5 16:35 16:37 10:18
5
Ужгород Херсон з 2/11/2021 по парних 19:01 19:03 14:02
5
Ужгород Херсон 18/06-30/10/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2 19:01 19:03 14:02
829
Львів Ужгород з 4/06/2021 щоденно, крім вівторка 19:02 19:04 22:22
81
("ДЕСНА")
Ужгород Київ з 31/10/2021 щоденно 20:13 20:16 07:27
81
("ДЕСНА")
Ужгород Київ 23/09-30/10/2021 щоденно 20:13 20:16 07:27
81
("ДЕСНА")
Ужгород Київ 28/03-22/09/2021 щоденно 20:13 20:16 07:27
25
("БІЛА АКАЦІЯ")
Ужгород, Львів Одеса 3-25/09/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,1,3 20:23 20:27 11:24
145
Львів Ужгород з 1/06-30/10/2021 щоденно 23:04 23:06 02:35
145
Львів Ужгород з 31/10/2021 щоденно 23:04 23:06 02:35
749
безпересадковий вагон
Київ Відень 1/06-30/10/2021 щоденно 23:04 23:06 11:21
149
безпересадковий вагон
Київ Відень 31/10-10/12/2021 щоденно 23:04 23:06 11:21
13
Солотвино Київ з 20/09/2021 щоденно 23:23 23:25 10:44