Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2021-2022 роки


Розклад по станції Стрий (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
236
Ужгород Київ 30/01, 6,13/02/2022 23:58 00:03 11:28
13
Солотвино Київ з 27/02/2022 щоденно 01:05 01:07 10:42
13
Солотвино Київ 17-26/02/2022 щоденно 01:05 01:07 10:42
13
Солотвино Київ 16/12/2021-16/02/2022 щоденно 01:05 01:07 10:42
13
Солотвино Київ з 27/02/2022 щоденно 01:05 01:07 10:42
45
Ужгород Лисичанськ цілий рік щоденно, крім 20-23/03, 27/04/2022 01:29 01:31 04:15
45
Ужгород Сватове 20,21,22,23/03, 27/04/2022 01:29 01:31 02:45
13
Київ Солотвино з 15/12/2021 щоденно 03:04 03:06 10:40
43
Київ Івано-Франківськ з 18/02/2022 по парних, при двох непарних 30,1,2 04:18 04:43 07:30
44
Чернігів, Київ Івано-Франківськ з 17/02/2022 по непарних, при двох непарних 29,31,3 04:18 04:43 07:30
44
Чернігів, Київ Івано-Франківськ до 15/02/2022 по непарних, при двох непарних 29,31,3 04:35 05:00 08:10
43
Київ Івано-Франківськ до 16/02/2022 по парних, при двох непарних 30,1,2 04:35 05:00 08:10
81
("ДЕСНА")
Київ Ужгород з 17/02/2022 щоденно 05:12 05:17 10:09
81
("ДЕСНА")
Київ Ужгород до 16/02/2022 щоденно 05:12 05:30 10:08
235
Київ Ужгород 28/01, 4,11/02/2022 06:03 06:07 11:30
17
("МРІЯ")
Харків Ужгород цілий рік по непарних, при двох непарних 29,31,1 06:22 06:24 10:20
4
Запоріжжя Ужгород цілий рік по парних, при двох непарних 28,30,2 06:44 06:46 10:42
38
("БІЛА АКАЦІЯ")
Одеса Ужгород до 26/01/2022 по парних, при двох непарних 30,2,4; з 27/01/2022 щоденно 08:40 08:43 12:58
149
безпересадковий вагон
Відень Київ 17/12/2021-10/12/2022 щоденно 09:05 09:08 17:21
145
Ужгород Львів цілий рік щоденно 09:05 09:08 10:14
46
Сватове Ужгород 22, 23,24,25/03, 29/04/2022 09:12 09:14 13:20
46
Лисичанськ Ужгород цілий рік щоденно, крім 22-25/03, 29/04/2022 09:12 09:14 13:20
32
Херсон Ужгород цілий рік по непарних, при двох непарних 29,31,3 09:27 09:29 13:31
829
Ужгород Львів цілий рік щоденно, крім середи 10:35 10:38 11:45
807
Львів Коломия 26/01/2022 11:00 11:02 13:52
807
Ківерці Коломия з 21/12/2021 щоденно; відмінено 25,26/01/2022 11:00 11:02 13:52
3
Ужгород Запоріжжя цілий рік по непарних, при двох непарних 29,31,3 17:35 17:38 11:04
17
("МРІЯ")
Ужгород Харків цілий рік по парних, при двох непарних 30,1,2 17:35 17:38 08:39
807
Коломия Ківерці з 20/12/2021 щоденно; відмінено 25/01/2022 17:48 17:50 23:50
829
Львів Ужгород цілий рік щоденно, крім вівторка 17:56 17:58 22:22
31
Ужгород Херсон цілий рік по парних, при двох непарних 30,2,4 20:04 20:06 14:08
81
("ДЕСНА")
Ужгород Київ з 18/02/2022 щоденно 21:11 21:13 07:45
81
("ДЕСНА")
Ужгород Київ до 17/02/2022 щоденно 21:11 21:13 07:25
37
("БІЛА АКАЦІЯ")
Ужгород Одеса до 27/01/2022 по непарних, при двох непарних 29,31,3; з 28/01/2022 щоденно 21:53 21:55 10:54
37
("БІЛА АКАЦІЯ")
Хуст Одеса до 26/01/2022 по парних, при двох непарних 30,1,2 21:53 21:55 10:54
749
безпересадковий вагон
Київ Відень 16/12/2021-9/12/2022 щоденно 22:03 22:05 11:21
145
Львів Ужгород цілий рік щоденно 22:03 22:05 02:29
43
Івано-Франківськ Київ цілий рік по непарних, при двох непарних 29,31,1 23:01 23:25 08:48
43
Івано-Франківськ Київ, Чернігів цілий рік по парних, при двох непарних 30,2,4 23:01 23:25 12:25