Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Розклад по станції Стрий (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
13
Солотвино Київ з 20/09/2021 щоденно 00:20 00:22 10:44
107
Ужгород Одеса з 31/10/2021 щоденно 01:15 01:17 14:47
45
Ужгород Лисичанськ з 31/10/2021 щоденно 01:45 02:01 04:15
13
Київ Солотвино з 19/09/2021 щоденно 04:07 04:09 11:19
81
("ДЕСНА")
Київ Ужгород з 31/10/2021 щоденно 05:13 05:30 10:10
17
("МРІЯ")
Харків Ужгород з 19/11/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,1,3 06:18 06:20 10:22
4
Запоріжжя Ужгород з 2/11/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2,4 07:03 07:05 11:06
145
Ужгород Львів з 31/10/2021 щоденно 09:05 09:08 10:14
6
Херсон Ужгород 31/10/2021; з 3/11/2021 по непарних 09:25 09:27 13:30
46
Лисичанськ Ужгород з 31/10/2021 щоденно 09:42 09:44 14:34
829
Ужгород Львів з 31/10/2021 щоденно, крім середи 09:48 09:50 10:59
108
Одеса Ужгород з 31/10/2021 щоденно 11:13 11:15 16:27
3
Ужгород Запоріжжя 5-9/12/2021 по непарних 17:35 17:38 10:33
3
Ужгород Запоріжжя 1,3/12/2021 17:35 17:38 10:28
17
("МРІЯ")
Ужгород Харків з 14/11/2021 по парних , при двох непарних 30,1,2,4 17:35 17:38 08:41
3
Ужгород Запоріжжя 21-29/11/2021 по непарних 17:35 17:38 10:28
829
Львів Ужгород з 31/10/2021 щоденно, крім вівторка 17:56 17:58 22:22
5
Ужгород Херсон з 2/11/2021 по парних 20:01 20:03 14:02
81
("ДЕСНА")
Ужгород Київ з 31/10/2021 щоденно 21:16 21:20 07:27
145
Львів Ужгород з 31/10/2021 щоденно 22:04 22:06 02:35