Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Розклад по станції Красне (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
149
Івано-Франківськ Кременчук 1-31/02/04/05/08/11/2020, 1-11/12/2020 по непарних; 2-30/03/06/07/09/10/2020 по парних 20:45 20:47 11:48
150
Ворохта Полтава 1-31/02/04/05/08/11/2020, 1-11/12/2020 по непарних; 2-30/03/06/07/09/10/2020 по парних 20:45 20:47 11:46
144
Ворохта,івано-Франківськ Київ 2-28/02 по парних; 1-27/03 по непарних 20:45 20:47 05:28
144
Ворохта,івано-Франківськ Київ 29,31/03/2020; 2/04-30/05, 2-30/08 та з 2/11/2020 по парних; 1/06-31/07, 1/09-31/10/2020 по непарних 20:45 20:47 05:30
41
Дніпро Трускавець з 29/03/2020 щоденно 07:42 07:44 11:07
41
Дніпро Трускавець до 28/03/2020 щоденно 07:38 07:40 11:03
120
Запоріжжя, Кривий Ріг Львів до 28/03/2020 щоденно 11:50 11:52 12:37
120
Запоріжжя, Кривий Ріг Львів з 29/03/2020 щоденно, крім 14,15/04/2020 11:50 11:52 12:37
120
Запоріжжя, Кривий Ріг Львів 14,15/04/2020 11:50 11:52 12:37
143
Київ Івано-Франківськ,ворохта 1-29/02/2020 по непарних; 2-28/03/2020 по парних 05:26 05:29 12:02
143
Київ Івано-Франківськ,ворохта 30/03/2020; 1/04-31/05, 1-31/08 та з 1/11/2020 по непарних; 2/06-30/07, 2/09-30/10/2020 по парних 05:26 05:29 12:02
181
Київ Львів 7,10/03/2020 09:51 09:54 10:36
130
Кременчук Ворохта 2-30/02/04/05/08/11/2020, 2-10/12/2020 по парних; 1-31/03/06/07/09/10/2020 по непарних 05:26 05:29 12:02
112
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Львів Харків з 29/03/2020 по непарних, при двох непарних 29,31,3,5 15:16 15:18 10:23
112
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Львів Харків до 27/03/2020 по непарних, при двох непарних 29,31,3,5 15:16 15:18 10:23
110
Львів Херсон до 28/03/2020 по парних, при двох непарних 28,30,2 17:07 17:09 11:30
110
Львів Херсон 30/03-29/10/2020 щоденно; з 30/10/2020 по парних, при двох непарних 28,30,2; відмінено 4,6,14,16,20,22,24,26,28/04, 2,4,6,10,12,14/05/2020 17:07 17:09 11:26
96
("ТЯСМИН")
Львів Черкаси з 4/04/2020 по 4,8,12,16,20,24,28 числах кожного місяця 13:30 13:39 04:06
96
("ТЯСМИН")
Львів Черкаси до 28/03/2020 по 4,8,12,16,20,24,28 числах кожного місяця; відмінено 8/03/2020; додатково 7,10/03/2020 13:38 13:42 04:06
26
("БІЛА АКАЦІЯ")
Львів Одеса до 27/03/2020 по непарних, при двох непарних 31, 3, 5 00:10 00:12 11:15
26
Львів Одеса з 29/03/2020 по непарних, при двох непарних 31, 3, 5 00:08 00:10 11:15
74
Львів Москва до 28/03/2020 по парних, при двох непарних 28,30,2 12:42 12:44 14:26
74
Львів Москва з 30/03/2020 по парних, при двох непарних 28,30,2 13:45 13:50 14:26
86
Львів Новоолексіївка 30/03/2020, 1/04-19/09/2020 щоденно; з 20/09/2020 по парних, при двох непарних 28,30,2; 11:40 11:43 10:46
86
Львів Новоолексіївка 10,12,14,16,24,26/03/2020 11:51 11:53 11:15
86
Львів Новоолексіївка до 28/03/2020 по парних (крім 10,12,14,16,24,26/03/2020); при двох непарних 28,30,2 11:51 11:53 11:15
182
Львів Київ 6,9/03/2020 13:03 13:05 00:02
120
Львів Кривий Ріг, Запоріжжя 13,14/04/2020 14:45 14:47 14:21
120
Львів Кривий Ріг, Запоріжжя до 28/03/2020 щоденно, крім 22-26/03/2020 14:45 14:47 14:10
120
Львів Кривий Ріг, Запоріжжя з 31/03/2020 щоденно, крім 13,14/04/2020 14:45 14:47 14:10
120
Львів Кривий Ріг, Запоріжжя 22-26/03/2020 щоденно 14:45 14:47 14:10
120
Львів Кривий Ріг, Запоріжжя 29,30/03/2020 14:45 14:47 14:10
73
Москва Львів до 27/03/2020 по непарних, при двох непарних 29,31,3 16:19 16:21 17:07
73
Москва Львів з 29/03/2020 по непарних, при двох непарних 29,31,3 17:46 17:49 18:32
86
Новоолексіївка Львів 11,13,15,17,23,25,27/03/2020 12:07 12:09 12:50
86
Новоолексіївка Львів 29,31/03/2020; 2/04-20/09/2020 щоденно; з 21/09/2020 по непарних, при двох непарних 29,31,3 12:07 12:09 12:52
86
Новоолексіївка Львів до 27/03/2020 по непарних (крім 11,13,15,17,23,25,27/03/2020), при двох непарних 29,31,3 12:07 12:09 12:50
26
Одеса Львів з 30/03/2020 по парних, при двох непарних 30,2,4 05:46 05:49 06:35
26
("БІЛА АКАЦІЯ")
Одеса Львів, Рахів до 27/03/2020 по непарних, при двох непарних 29, 31, 1 05:46 05:49 14:17
26
("БІЛА АКАЦІЯ")
Одеса Львів, Рахів з 29/03/2020 по непарних, при двох непарних 29, 31, 1 05:46 05:49 14:17
26
("БІЛА АКАЦІЯ")
Одеса Львів до 28/03/2020 по парних, при двох непарних 30, 2, 4 05:46 05:49 06:35
36
("БІЛА АКАЦІЯ")
Одеса Пшемисль до 28/03/2020 щоденно 05:46 05:49 09:03
36
("БІЛА АКАЦІЯ")
Одеса Пшемисль з 29/03/2020 щоденно 05:46 05:49 09:03
149
Полтава Івано-Франківськ 2-30/02/04/05/08/11/2020, 2-10/12/2020 по парних; 1-31/03/06/07/09/10/2020 по непарних 05:26 05:29 08:56
33025
("БІЛА АКАЦІЯ")
Пшемисль Одеса до 28/03/2020 щоденно 00:10 00:12 11:15
35
("БІЛА АКАЦІЯ")
Пшемисль Одеса з 29/03/2020 щоденно 00:08 00:10 11:15
26
("БІЛА АКАЦІЯ")
Рахів, Львів Одеса з 30/03/2020 по парних, при двох непарних 30, 1, 2 00:08 00:10 11:15
26
("БІЛА АКАЦІЯ")
Рахів, Львів Одеса до 28/03/2020 по парних, при двох непарних 30, 1, 2 00:10 00:12 11:15
42
Трускавець Дніпро до 28/03/2020 щоденно 16:32 16:50 09:32
42
Трускавець Дніпро з 29/03/2020 щоденно 16:32 16:50 09:35
111
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Харків Львів до 28/03/2020 по парних (крім 6-20/02/2020), при двох непарних 28,30,2,4 11:13 11:15 12:01
111
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Харків Львів з 30/03/2020 по парних, при двох непарних 28,30,2,4 11:13 11:15 12:01
111
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Харків Львів 6-20/02/2020 по парних 11:13 11:15 12:01
109
Херсон Львів до 27/03/2020 по непарних, при двох непарних 29,31,3 07:51 07:53 08:38
109
Херсон Львів 29/03, 31/03-30/10/2020 щоденно; з 31/10/2020 по непарних, при двох непарних 29,31,3; відмінено 5,7,15,17,21,23,25,27,29/04, 3,5,7,11,13,15/05/2020 07:53 07:55 08:38
95
("ТЯСМИН")
Черкаси Львів до 27/03/2020 по 3,7,11,15,19,23,27 числах кожного місяця; відмінено 7/03/2020; додатково 5,8/03/2020 09:51 09:54 10:36
95
("ТЯСМИН")
Черкаси Львів з 3/04/2020 по 3,7,11,15,19,23,27 числах кожного місяця 09:54 09:56 10:37