Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Розклад по станції Ковель-Пас. (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
142
Бахмут Львів 29,30/03; 1,2,4,5,7,8,10,11,13,14,16,17,19,20,22,23,25,26,28,29,31/04/05/09/10; 1,3,4,6,7,9,10,12,13,15,16,18,19,21,22,24,25,27,28,30,31/02/06/07/11/2021 00:28 00:33 04:32
142
Бахмут Львів 24,25,27,28/02; 2,3,5,6,8,9,11,12,14,15,17,18,20,21,23,24,26,27/03/2021 00:28 00:33 04:32
97
Київ Ковель з 28/03/2021 щоденно 07:37 07:37
97
Київ Ковель до 27/03/2021 щоденно 07:37 07:37
88
Ковель Новоолексіївка цілий рік по непарних, при двох непарних 29,1,3 10:14 11:20
58
Одеса Ковель з 28/03/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 10:50 10:50
58
Одеса Ковель 26/03/2021 10:50 10:50
58
Одеса Ковель 26/12/2020-24/03/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2,4 10:50 10:50
198
Ковель Київ 8/03/2021 11:27 20:47
88
Новоолексіївка Ковель 16,18,20/03/2021 13:36 13:36
88
Новоолексіївка Ковель цілий рік по парних (крім 16,18,20/03/2021), при двох непарних 30,2,4 13:36 13:36
197
Київ Ковель 8/03/2021 14:48 14:48
58
Ковель Одеса 13/12/2020-27/03/2021 по непарних, при двох непарних 27,29,1,3 18:10 10:11
58
Ковель Одеса з 29/03/2021 по непарних, при двох непарних 27,29,1,3 18:14 10:08
142
Львів Бахмут 28,29,31/03; 1,3,4,6,7,9,10,12,13,15,16,18,19,21,22,24,25,27,28,30,31/04/05/09/10; 2,3,5,6,8,9,11,12,14,15,17,18,20,21,23,24,26,27,29,30/06/07/11/2021 18:22 18:27 18:55
142
Львів Бахмут 23,24,26,27/02, 1,2,4,5,7,8,10,11,13,14,16,17,19,20,22,23,25,26/03/2021 18:22 18:27 18:55
98
Ковель Київ до 27/03/2021 щоденно 20:10 05:51
98
Ковель Київ з 28/03/2021 щоденно 20:10 05:51