Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Розклад по станції Здолбунів-Пас. (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
98
Ковель Київ з 31/10/2021 щоденно 00:08 00:27 05:51
98
Ковель Київ до 30/10/2021 щоденно 00:08 00:27 05:51
97
Київ Ковель до 30/10/2021 щоденно 03:13 03:28 07:37
97
Київ Ковель з 31/10/2021 щоденно 03:13 03:28 07:37
13
Солотвино Київ з 28/03/2021 щоденно 04:23 05:06 10:44
13
Солотвино Київ з 31/10/2021 щоденно 04:23 05:06 10:44
58
Одеса Ковель з 2/11/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 06:15 06:29 10:50
58
Одеса Ковель 3/07-31/08/2021 щоденно; 2/09-30/10/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 06:15 06:29 10:50
804
Рівне Львів з 19/06/2021 щоденно 06:58 07:00 09:36
187
Миколаїв Ковель 15/05-11/09/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,3 09:15 09:27 13:36
88
Новоолексіївка Ковель з 2/11/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 09:15 09:27 13:36
88
Новоолексіївка Ковель 28/03-30/10/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 09:15 09:27 13:36
804
Львів Рівне з 4/06/2021 по п"ятницях, неділях 12:15 12:17 12:35
197
Київ Ковель 21,24/08/2021 12:32 12:52 15:25
806
Рівне Львів з 2/05/2021 по п"ятницях, неділях 13:30 13:33 16:10
88
Ковель Новоолексіївка з 1/11/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 14:03 14:15 11:20
88
Ковель Новоолексіївка 7/07-29/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 14:03 14:15 10:17
188
Ковель Миколаїв 8/07-10/09/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2 14:03 14:15 10:13
198
Ковель Київ 21,24/08/2021 14:31 14:43 20:47
806
Львів Рівне з 1/05/2021 щоденно 19:01 19:03 19:16
885
Київ Рівне з 28/03/2021 по п'ятницях, суботах, неділях 20:00 20:02 20:18
886
Рівне Шепетівка з 28/03/2021 по п'ятницях, суботах, неділях 20:55 21:00 22:50
58
Ковель Одеса 2/07-30/08/2021 щоденно; 1/09-29/10/2021 по непарних, при двох непарних 27,29,1,3 22:08 22:20 10:08
58
Ковель Одеса з 1/11/2021 по непарних, при двох непарних 27,29,1,3 22:08 22:20 10:08
13
Київ Солотвино з 31/10/2021 щоденно 23:11 23:44 13:52
13
Київ Солотвино з 28/03/2021 щоденно 23:11 23:44 13:52