Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Розклад по станції Федорівка (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
84
Маріуполь Київ до 28/03/2020 щоденно, крім 10-16, 23-27/03/2020 00:48 01:08 12:39
84
Маріуполь Київ 10-16, 23-27/03/2020 щоденно 00:48 01:08 12:53
84
Маріуполь Київ з 29/03/2020 щоденно 00:48 01:08 12:39
142
Маріуполь Одеса з 29/03/2020 по непарних (крім 13,15/04/2020), при двох непарних 29,1,3 02:35 02:55 17:16
142
Маріуполь Одеса 13,15/04/2020 02:35 02:55 17:18
142
Маріуполь Одеса до 27/03/2020 по непарних, при двох непарних 29,1,3 (крім 29/02/2020) 02:35 02:55 17:28
318
безпересадковий вагон ("ТАВРІЯ")
Одеса Дніпро 29/03-31/05/2020 (крім 13,15/04/2020) та з 3/09/2020 по непарних, при двох непарних 29,31,3 03:36 04:16 08:36
318
безпересадковий вагон ("ТАВРІЯ")
Одеса Дніпро 11,13,15,23,25,27/03/2020 03:36 04:16 08:58
318
безпересадковий вагон
Одеса Дніпро 13,15/04/2020 03:36 04:16 08:36
318
("ТАВРІЯ")
Одеса Запоріжжя з 29/03/2020 по непарних (крім 13,15/04/2020), при двох непарних 29,31,3 03:36 04:16 05:36
318
("ТАВРІЯ")
Одеса Запоріжжя до 27/03/2020 по непарних, при двох непарних 29,31,3 03:36 04:16 05:36
318
Одеса Запоріжжя 13,15/04/2020 03:36 04:16 05:36
318
безпересадковий вагон ("ТАВРІЯ")
Одеса Дніпро до 27/03/2020 по непарних ( крім 11,13,15,23,25,27/03/2020), при двох непарних 29,31,3 03:36 04:16 08:25
70
Маріуполь Львів 10-16, 23-27/03/2020 щоденно 18:42 19:02 17:35
78
Маріуполь Харків 10,12,14,16,24,26/03/2020 18:42 19:02 04:28
78
Маріуполь Бахмут 11,13,15,23,25,27/03/2020 18:42 19:02 09:13
70
Маріуполь Львів до 28/03/2020 щоденно, крім 10-16, 23-27/03/2020 18:42 19:02 17:35
70
Маріуполь Львів з 29/03/2020 щоденно 18:42 19:02 17:35
78
Маріуполь Бахмут 29,31/03/2020; 2/04-30/05, 2-30/08, з 2/11/2020 по парних; 1/06-31/07, 1/09-31/10/2020 по непарних 18:42 19:02 09:00
78
Маріуполь Бахмут 2-28/02/2020 по парних; 1-27/03/2020 по непарних, крім 11,13,15,23,25,27/03/2020 18:42 19:02 09:00
78
Маріуполь Харків 1-29/02, 1/04-31/05, 1-31/08, з 1/11/2020 по непарних; 2-30/03, 2/06-30/07, 2/09-30/10/2020 по парних, крім 10,12,14,16,24,26/03/2020 18:42 19:02 04:15
10
("ПРИАЗОВ'Я")
Маріуполь Київ 10-16, 23-27/03/2020 щоденно 20:39 20:59 07:21
317
("ТАВРІЯ")
Запоріжжя Одеса до 28/03/2020 по парних, при двох непарних 28,30,2 21:02 21:57 10:36
618
безпересадковий вагон
Дніпро Одеса 12,14/04/2020 21:02 21:57 10:47
618
безпересадковий вагон ("ТАВРІЯ")
Дніпро Одеса 30/03-30/05/2020 (крім 12,14/04/2020) та з 2/09/2020 по парних, при двох непарних 28,30,2 21:02 21:57 10:45
317
("ТАВРІЯ")
Запоріжжя Одеса з 30/03/2020 по парних (крім 12,14/04/2020), при двох непарних 28,30,2 21:02 21:57 10:45
317
Запоріжжя Одеса 12,14/04/2020 21:02 21:57 10:47
618
безпересадковий вагон ("ТАВРІЯ")
Дніпро Одеса до 28/03/2020 по парних, при двох непарних 28,30,2 21:02 21:57 10:36
10
("ПРИАЗОВ'Я")
Маріуполь Київ з 29/03/2020 щоденно 21:27 21:47 07:11
10
("ПРИАЗОВ'Я")
Маріуполь Київ до 28/03/2020 щоденно, крім 10-16, 23-27/03/2020 21:31 21:51 07:15
104
Маріуполь Київ 10,12,14,15,24,26/03/2020 22:13 22:33 09:21
104
Маріуполь Київ до 31/03/2020 по 2,4,6,7 днях тижня, крім 10,12,14,15,24,26/03/2020 22:13 22:33 09:21
104
Маріуполь Київ 29/03-4/06/2020 та з 15/09/2020 по 2,4,6,7 днях тижня 22:15 22:35 09:18