Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Розклад по станції Синельникове-1 (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
116
("МАЯК")
Бердянськ Київ 2/07-30/10/2021 щоденно 00:46 00:48 11:04
116
("МАЯК")
Бердянськ Київ з 31/10/2021 щоденно 00:46 00:48 11:04
81
("ХАРКІВ")
Харків Новоолексіївка 14/09-30/10/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2 01:33 01:35 05:42
81
("ХАРКІВ")
Харків Новоолексіївка 22/11-4/12/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2 01:33 01:35 05:47
81
("ХАРКІВ")
Харків Новоолексіївка з 2/11/2021 по парних (крім 22/11-8/12/2021), при двох непарних 28,30,2 01:33 01:35 05:42
81
("ХАРКІВ")
Харків Новоолексіївка 6,8/12/2021 01:33 01:35 05:52
84
Київ Маріуполь 6-9/12/2021 щоденно 02:38 02:43 11:03
84
Київ Маріуполь з 31/10/2021 щоденно, крім 22/11-9/12/2021 02:38 02:40 11:03
82
("ХАРКІВ")
Новоолексіївка Харків 15/09-29/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,3 02:38 02:40 06:06
84
Київ Маріуполь 28/03-30/10/2021 щоденно 02:38 02:40 11:03
84
Київ Маріуполь 22/11-5/12/2021 щоденно 02:38 02:43 11:03
82
("ХАРКІВ")
Новоолексіївка Харків з 31/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,3 02:38 02:40 06:06
84
Маріуполь Київ 2/04-30/10/2021 щоденно 03:10 03:12 12:39
84
Маріуполь Київ з 31/10/2021 щоденно, крім 22/11-9/12/2021 03:10 03:12 12:39
84
Маріуполь Київ 22/11-5/12/2021 щоденно 03:25 03:27 12:41
84
Маріуполь Київ 6-9/12/2021 щоденно 03:25 03:27 12:41
116
("МАЯК")
Київ Бердянськ 2/07-30/10/2021 щоденно 05:14 05:16 11:46
116
("МАЯК")
Київ Бердянськ 22-30/11, 1-5/12/2021 щоденно 05:14 05:16 11:46
116
("МАЯК")
Київ Бердянськ 6-9/12/2021 щоденно 05:14 05:16 11:46
116
("МАЯК")
Київ Бердянськ з 31/10/2021 щоденно, крім 22-30/11, 1-9/12/2021 05:14 05:16 11:46
88
Ковель Новоолексіївка 7/07-29/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 06:10 06:12 10:17
86
Львів Новоолексіївка 7,9/12/2021 07:00 07:02 11:30
88
Ковель Новоолексіївка 7,9/12/2021 07:00 07:02 11:30
88
Ковель Новоолексіївка 23-29/11, 1-5/12/2021 по непарних 07:00 07:02 11:25
86
Львів Новоолексіївка 1/11-11/12/2021 по непарних (крім 23-29/11,1-9/12/2021), при двох непарних 29,1,3 07:00 07:02 11:20
88
Ковель Новоолексіївка з 1/11/2021 по непарних (крім 23-29/11,1-9/12/2021), при двох непарних 29,1,3 07:00 07:02 11:20
86
Львів Новоолексіївка 23-29/11, 1-5/12/2021 по непарних 07:00 07:02 11:25
86
Львів Новоолексіївка 12/09-30/10/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2 07:00 07:02 11:20
826
Дніпро Авдіївка з 1/08/2021 щоденно, крім середи та 15,19/11/2021; відмінено 25/10/2021 10:43 11:00 14:05
826
Дніпро Авдіївка 15,19/11/2021 10:57 11:14 14:19
86
Новоолексіївка Львів 31/10/2021; 2/11-12/12/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 16:59 17:01 13:00
88
Новоолексіївка Ковель 2-12/11/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 16:59 17:01 13:36
88
Новоолексіївка Ковель з 14/11/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 16:59 17:01 13:36
88
Новоолексіївка Ковель 28/03-30/10/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 17:00 17:02 13:36
78
Харків Маріуполь з 1/11/2021 по 1,3,5 днях тижня, крім 22/11-10/12/2021 20:09 20:11 06:30
78
Харків Маріуполь 10/12/1021 20:09 20:11 06:30
77
Харків Маріуполь 9/04-29/10/2021 по 1,3,5 днях тижня 20:09 20:11 06:30
78
Харків Маріуполь 6-8/12/2021 по 1,3,5 днях тижня 20:09 20:11 06:50
78
Харків Маріуполь 22/11-3/12/2021 по 1,3,5 днях тижня 20:09 20:11 06:50
86
Новоолексіївка Львів 13/09-29/10/2021 по непарних 20:25 20:27 15:40
70
Львів Маріуполь з 31/10/2021 щоденно, крім 22/11-9/12/2021 21:18 21:20 06:30
70
Львів Маріуполь 22/11-5/12/2021 щоденно 21:18 21:36 06:50
70
Львів Маріуполь 6-9/12/2021 щоденно 21:18 21:36 06:50
70
Львів Маріуполь 15-30/10/2021 щоденно 21:18 21:20 06:30
78
Маріуполь Харків з 31/10/2021 по 2,4,7 днях тижня 21:32 21:34 04:04
70
Маріуполь Львів з 31/10/2021 щоденно 21:32 21:34 17:39
78
Маріуполь Харків 11/04-28/10/2021 по 2,4,7 днях тижня 21:32 21:34 04:04
70
Маріуполь Львів 25/04-30/10/2021 щоденно 21:32 21:34 17:39