Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Розклад по станції Чортомлик (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
142
Одеса Маріуполь з 2/11/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2 00:08 00:10 10:09
142
Маріуполь Одеса з 1/11/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 02:30 02:32 12:46
72
Київ Запоріжжя 28/03-30/10/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 04:52 04:54 07:49
72
Київ Запоріжжя з 2/11/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 04:52 04:54 07:49
142
Одеса Маріуполь 20,22,26,28,30/09/2021 05:22 05:24 15:45
142
Одеса Маріуполь 4,6,10,12,18,20,24/10/2021 05:22 05:24 15:45
142
Одеса Маріуполь 12/09-30/10/2021 по парних (крім 20,22,26,28,30/09, 4,6,10,12,18,20,24/10/2021), при двох непарних 28,30,2 05:22 05:24 15:45
142
Маріуполь Одеса 1/06-29/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 07:04 07:06 17:20
120
Львів Запоріжжя з 4/11/2021 по парних , при двох непарних 30,2,4 11:21 11:25 14:10
120
Львів Запоріжжя 2/11/2021 11:21 11:25 14:10
120
Львів Запоріжжя 4/07-30/10/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 11:21 11:25 14:10
120
Запоріжжя Львів з 1/11/2021 по непарних (крім 3/11/2021), при двох непарних 29,1,3 15:16 15:20 12:51
120
Запоріжжя Львів 3/07-29/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 15:16 15:20 12:51
120
Запоріжжя Львів 3/11/2021 15:16 15:20 12:51
72
Запоріжжя Київ 29/03-29/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 22:42 22:45 07:04
72
Запоріжжя Київ з 1/11/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 22:42 22:45 07:04