Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Розклад по станції П'Ятихатки (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
79
("ДНІПРО")
Дніпро Київ з 2/06/2020 по парних, при двох непарних 28,30,2 00:16 00:18 05:52
92
Костянтинівка Одеса з 30/06/2020 щоденно 23:50 00:27 09:48
12
("СЛАВУТИЧ")
Київ Новоолексіївка 2-30/06/2020 по парних; з 1/07/2020 щоденно 01:25 01:27 07:52
12
("СЛАВУТИЧ")
Новоолексіївка Київ 3-29/06/2020 по непарних; з 2/07/2020 щоденно 01:35 01:37 08:07
116
("МАЯК")
Київ Бердянськ з 12/06/2020 щоденно 02:03 02:05 11:46
136
("МАЯК")
Київ Покровськ з 12/06/2020 щоденно 02:03 02:05 07:31
92
Одеса Костянтинівка з 29/06/2020 щоденно 02:13 02:15 09:00
228
Бердянськ Київ 2/07-12/09/2020 по парних, при двох непарних 28,30,2,4 02:38 02:40 09:55
88
Ковель Новоолексіївка 7/07-21/10/2020 по непарних, при двох непарних 27,29,1 02:52 03:04 09:57
86
Львів Новоолексіївка 5/07-12/09/2020 щоденно; 14/09-22/10/2020 по парних, при двох непарних 28,30,2 03:25 03:27 10:46
135
("МАЯК")
Покровськ Київ з 13/06/2020 щоденно 04:22 04:24 11:04
116
("МАЯК")
Бердянськ Київ з 13/06/2020 щоденно 04:22 04:24 11:04
282
Хмельницький Генічеськ 8-30/07, 2-14/09/2020 по парних; 1-31/08/2020 по непарних 04:37 04:40 12:58
80
("ДНІПРО")
Київ Дніпро з 3/06/2020 по непарних, при двох непарних 29,31,3 05:07 05:09 06:46
84
Маріуполь Київ з 21/06/2020 щоденно 06:13 06:15 12:39
54
("СКІФІЯ")
Одеса Дніпро з 13/06/2020 щоденно 05:58 06:50 08:48
733
(ІНТЕРСІТІ+)
Покровськ Київ з 2/06/2020 щоденно 08:16 08:17 12:48
231
Львів Генічеськ 11,13,15/08/2020 10:03 10:05 17:47
231
Івано-Франківськ Генічеськ 5/07-7/09/2020 по непарних (крім 11,13,15/08/2020), при двох непарних 29,31,3 10:03 10:05 17:47
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Запоріжжя з 1/06/2020 щоденно 11:50 11:51 14:31
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Запоріжжя Київ з 1/06/2020 щоденно 18:20 18:21 22:53
232
Генічеськ Івано-Франківськ 4/07-6/09/2020 по парних (крім 10,12,14/08/2020), при двох непарних 28,30,2 19:40 19:45 13:08
232
Генічеськ Львів 10,12,14/08/2020 19:40 19:45 10:00
86
Новоолексіївка Львів 6/07-13/09/2020 щоденно; 15/09-23/10/2020по непарних, при двох непарних 29,31,3 20:14 20:16 12:52
88
Новоолексіївка Ковель 8/07-22/10/2020 по парних, при двох непарних 28,30,2 20:29 20:31 13:36
53
("СКІФІЯ")
Дніпро Одеса з 12/06/2020 щоденно 21:02 21:37 06:28
228
Київ Бердянськ 1/07-11/09/2020 по непарних, при двох непарних 27,29,1,3 21:48 21:50 08:45
734
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Покровськ з 1/06/2020 щоденно 22:17 22:18 01:50
84
Київ Маріуполь з 22/06/2020 щоденно 23:15 23:17 11:03