Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Розклад по станції П'Ятихатки (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
116
Бердянськ Київ з 27/10/2019 щоденно 04:21 04:23 11:00
116
Бердянськ Київ до 26/10/2019 щоденно 04:21 04:23 11:00
53
("СКІФІЯ")
Дніпро Одеса 7-25/10/2019 по непарних 21:02 21:37 06:18
53
("СКІФІЯ")
Дніпро Одеса з 27/10/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3 21:02 21:37 06:18
79
("ДНІПРО")
Дніпро Київ 31/03-26/10/2019 щоденно 01:22 01:24 07:08
79
("ДНІПРО")
Дніпро Київ з 27/10/2019 щоденно 01:22 01:24 07:08
275
Дніпро Львів 10-24/10/2019 по парних 17:39 17:44 11:24
41
Дніпро Трускавець з 27/10/2019 щоденно 16:18 16:20 11:11
41
Дніпро Трускавець 31/03-26/10/2019 щоденно 16:18 16:20 11:11
115
безпересадковий вагон
Дніпро С.петербург 27/10-3/11/2019 по непарних, при двох непарних 27,29,1 04:21 04:23 12:21
115
безпересадковий вагон
Дніпро С.петербург 27/04-25/10/2019 по непарних, при двох непарних 27,29,1 04:21 04:23 12:21
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Запоріжжя Київ 11,15/10/2019 18:22 18:23 22:53
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Запоріжжя Київ з 27/10/2019 щоденно 18:22 18:23 22:53
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Запоріжжя Київ 31/03-26/10/2019 щоденно, крім 11,15/10/2019 18:22 18:23 22:53
84
Київ Маріуполь з 27/10/2019 щоденно 23:03 23:05 11:05
84
Київ Маріуполь до 26/10/2019 щоденно 23:03 23:05 11:05
116
Київ Бердянськ з 27/10/2019 щоденно 01:29 01:31 11:45
116
Київ Бердянськ до 26/10/2019 щоденно 01:29 01:31 11:50
237
Київ Дніпро 11,14,25/10, 03/11/2019 04:01 04:09 06:12
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Запоріжжя 10,14,19,20/10/2019 щоденно 11:39 11:40 14:35
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Запоріжжя 25/10/2019 11:39 11:40 14:45
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Запоріжжя 21/10/2019 11:39 11:40 14:54
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Запоріжжя з 27/10/2019 щоденно, крім 28-31/10, 1-8,11-29/11/2019 11:39 11:40 14:25
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Запоріжжя 31/03-26/10/2019 щоденно, крім 10,11/10, 14-25/10/2019 11:39 11:40 14:25
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Запоріжжя 17/10/2019 11:39 11:40 14:50
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Запоріжжя 11/10/2019 11:39 11:40 14:35
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Запоріжжя 15/10/2019 11:39 11:40 14:44
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Запоріжжя 28,29,30/10/2019 11:39 11:40 14:45
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Запоріжжя 31/10/2019, 1-8,11-29/11/2019 щоденно 11:39 11:40 14:35
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Запоріжжя 23/10/2019 11:39 11:40 14:50
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Запоріжжя 16,18,22/10/2019 11:39 11:40 14:45
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Запоріжжя 24/10/2019 11:39 11:40 14:50
80
("ДНІПРО")
Київ Дніпро 31/03-26/10/2019 щоденно 04:51 04:53 06:40
80
("ДНІПРО")
Київ Дніпро з 27/10/2019 щоденно 04:51 04:53 06:40
12
("СЛАВУТИЧ")
Київ Новоолексіївка з 27/10/2019 щоденно 01:12 01:14 07:40
12
("СЛАВУТИЧ")
Київ Новоолексіївка 23/09-26/10/2019 щоденно 01:12 01:14 07:40
734
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Покровськ до 26/10/2019 щоденно 22:06 22:07 01:43
734
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Покровськ з 27/10/2019 щоденно 22:06 22:07 01:43
136
Київ Покровськ з 27/10/2019 щоденно 01:29 01:31 07:37
136
Київ Покровськ до 26/10/2019 щоденно 01:29 01:31 07:37
88
Ковель Новоолексіївка з 28/10/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 03:42 03:44 11:15
88
Ковель Новоолексіївка 2/04-26/10/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 03:42 03:44 11:15
92
Костянтинівка Одеса 1/04-26/10/2019 щоденно 20:11 20:29 05:23
92
Костянтинівка Одеса з 27/10/2019 щоденно 20:11 20:29 05:23
564
безпересадковий вагон
Кривий Ріг Одеса 7-26/10/2019 по непарних 20:28 21:37 06:18
564
безпересадковий вагон
Кривий Ріг Одеса з 27/10/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3 20:28 21:37 06:18
276
Львів Дніпро 11-25/10/2019 по непарних 06:16 06:19 08:36
86
Львів Новоолексіївка 8/09-26/10/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 03:42 03:44 11:15
86
Львів Новоолексіївка з 28/10/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 03:42 03:44 11:15
70
Львів Маріуполь з 27/10/2019 щоденно 17:37 18:03 06:30
70
Львів Маріуполь 31/03-26/10/2019 щоденно 17:37 17:53 06:30
84
Маріуполь Київ до 26/10/2019 щоденно 06:13 06:15 12:38
84
Маріуполь Київ з 27/10/2019 щоденно 06:13 06:15 12:38
70
Маріуполь Львів з 27/10/2019 щоденно 00:43 00:45 17:29
70
Маріуполь Львів 31/03-26/10/2019 щоденно 00:43 00:45 17:27
12
("СЛАВУТИЧ")
Новоолексіївка Київ 28/09-26/10/2019 щоденно 03:01 03:03 09:15
12
("СЛАВУТИЧ")
Новоолексіївка Київ з 27/10/2019 щоденно 03:01 03:03 09:15
86
Новоолексіївка Ковель 3/04-25/10/2019 по непарних (крім 11,15/10/2019), при двох непарних 29,31,3 20:01 20:03 13:36
86
Новоолексіївка Ковель 29/10, 1,3/11/2019 20:01 20:03 14:07
86
Новоолексіївка Ковель 11,15/10/2019 20:01 20:03 13:36
86
Новоолексіївка Ковель з 27/10/2019 по непарних (крім 29/10, 1,3/11/2019), при двох непарних 29,31,3 20:01 20:03 13:36
86
Новоолексіївка Львів з 27/10/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3 20:01 20:03 12:49
86
Новоолексіївка Львів 9/09-25/10/2019 по непарних (крім 11,15/10/2019), при двох непарних 29,31,3 20:01 20:03 12:49
86
Новоолексіївка Львів 11,15/10/2019 20:01 20:03 12:49
54
("СКІФІЯ")
Одеса Дніпро 28/10-06/11, 10-28/11/2019 по парних, при двох непарних 30,1,4 06:31 07:05 09:00
54
("СКІФІЯ")
Одеса Дніпро 08/11/2019 та з 30/11/2019 по парних, при двох непарних 30,1,4 06:31 07:05 08:50
54
("СКІФІЯ")
Одеса Дніпро 10,12,26/10/2019 06:31 07:05 08:50
54
("СКІФІЯ")
Одеса Дніпро 14-24/10/2019 по парних 06:31 07:05 09:00
54
безпересадковий вагон
Одеса Кривий Ріг 8-26/10/2019 по парних 06:31 08:15 10:10
54
безпересадковий вагон
Одеса Кривий Ріг з 28/10/2019 по парних, при двох непарних 30,1,4 06:31 08:15 10:10
92
Одеса Костянтинівка 20/08-26/10/2019 щоденно 01:57 01:59 09:11
92
Одеса Костянтинівка з 27/10/2019 щоденно 01:57 01:59 09:11
733
(ІНТЕРСІТІ+)
Покровськ Київ до 26/10/2019 щоденно 08:18 08:19 12:48
733
(ІНТЕРСІТІ+)
Покровськ Київ з 27/10/2019 щоденно 08:18 08:19 12:48
135
Покровськ Київ з 27/10/2019 щоденно 04:21 04:23 11:00
135
Покровськ Київ до 26/10/2019 щоденно 04:21 04:23 11:00
53
безпересадковий вагон
С.петербург Дніпро 20/08-26/10/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 01:29 01:31 03:03
53
безпересадковий вагон
С.петербург Дніпро 27/10-4/11/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 01:29 01:31 03:03
42
Трускавець Дніпро 27/10-7/11, 10-28/11/2019 щоденно 07:24 07:40 09:38
42
Трускавець Дніпро 31/03-26/10/2019 щоденно, крім 29/09-9/10, 13-24/10/2019 07:24 07:40 09:22
42
Трускавець Дніпро з 08/11/2019 щоденно, крім 10-28/11/2019 07:24 07:40 09:28
42
Трускавець Дніпро 29/09-9/10, 13-24/10/2019 щоденно 07:24 07:40 09:32
215
Умань Дніпро 19/10/2019 04:01 04:09 06:12