Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Розклад по станції Новоолексіївка (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
204
Кривий Ріг Гол. Генічеськ 3/07-5/09/2020 по непарних, при двох непарних 29,1,3 03:24 03:26 03:40
190
Дніпро Генічеськ 3/07-5/09/2020 по непарних, при двох непарних 29,1,3 03:24 03:26 03:40
81
("ХАРКІВ")
Харків Новоолексіївка з 16/09/2020 по парних, при двох непарних 28,30,2 07:05 07:05
81
("ХАРКІВ")
Харків Новоолексіївка 2/06-14/09/2020 по парних, при двох непарних 28,30,2 07:05 07:05
12
("СЛАВУТИЧ")
Київ Новоолексіївка 2-30/06/2020 по парних; з 1/07/2020 щоденно 07:52 07:52
82
("ХАРКІВ")
Новоолексіївка Харків 3/06-15/09/2020 по непарних, при двох непарних 29,31,3 09:23 17:05
88
Ковель Новоолексіївка 7/07-21/10/2020 по непарних, при двох непарних 27,29,1 09:57 09:57
86
Львів Новоолексіївка 5/07-12/09/2020 щоденно; 14/09-22/10/2020 по парних, при двох непарних 28,30,2 10:46 10:46
232
Генічеськ Івано-Франківськ 4/07-6/09/2020 по парних (крім 10,12,14/08/2020), при двох непарних 28,30,2 11:30 11:32 13:08
232
Генічеськ Львів 10,12,14/08/2020 11:30 11:32 10:00
86
Новоолексіївка Львів 6/07-13/09/2020 щоденно; 15/09-23/10/2020по непарних, при двох непарних 29,31,3 12:10 12:52
88
Новоолексіївка Ковель 8/07-22/10/2020 по парних, при двох непарних 28,30,2 12:24 13:36
282
Хмельницький Генічеськ 8-30/07, 2-14/09/2020 по парних; 1-31/08/2020 по непарних 12:41 12:43 12:58
282
Генічеськ Хмельницький 1-15/09/2020 по непарних 14:53 14:55 11:35
282
Генічеськ Хмельницький 9-31/07/2020 по непарних; 2-30/08/2020 по парних 14:53 14:55 11:25
231
Львів Генічеськ 11,13,15/08/2020 17:28 17:33 17:47
231
Івано-Франківськ Генічеськ 5/07-7/09/2020 по непарних (крім 11,13,15/08/2020), при двох непарних 29,31,3 17:28 17:33 17:47
12
("СЛАВУТИЧ")
Новоолексіївка Київ 3-29/06/2020 по непарних; з 2/07/2020 щоденно 19:10 08:07
82
("ХАРКІВ")
Новоолексіївка Харків з 17/09/2020 по непарних, при двох непарних 29,31,3 22:18 05:58
190
Генічеськ Дніпро 6/07-8/09/2020 по парних, при двох непарних 28,30,1,4 23:05 23:07 05:48
204
Генічеськ Кривий Ріг Гол. 6/07-8/09/2020 по парних, при двох непарних 28,30,1,4 23:05 23:07 07:43