Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки  (дійсний до 07.12.2019 року)


Розклад по станції Павлоград-1 (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
96
Маріуполь Бахмут 18/11/2019 00:46 00:48 09:55
96
Маріуполь Бахмут 27,29,31/10/2019 00:46 00:48 10:00
78
Маріуполь Харків 7/12/2019 00:46 00:48 04:30
96
Маріуполь Бахмут 2-30/11/2019 по парних, крім 18/11/2019 00:46 00:48 09:55
96
Маріуполь Харків 1/11-5/12/2019 по непарних 00:46 00:48 04:30
96
Маріуполь Бахмут 2,4,6/12/2019 00:56 00:58 10:00
100
Запоріжжя Мінськ 28/10-8/12/2019 по парних, при двох непарних 30,1,4 01:58 02:00 23:50
81
("ХАРКІВ")
Харків Новоолексіївка з 27/10/2019 по непарних, при двох непарних 29,1,3 02:24 02:26 07:15
92
безпересадковий вагон
Полтава Новоолексіївка 27/10-5/12/2019 по непарних, при двох непарних 29,1,3 02:24 02:26 07:15
82
безпересадковий вагон
Новоолексіївка Полтава 30/11, 2,4/12/2019 02:52 02:54 12:38
82
безпересадковий вагон
Новоолексіївка Полтава 28/10-6/12/2019 по парних (крім 30/11, 2,4/12/2019), при двох непарних 30,2,4 02:52 02:54 12:38
82
("ХАРКІВ")
Новоолексіївка Харків з 28/10/2019 по парних, при двох непарних 30,2,4 02:52 02:54 05:59
100
Мінськ Запоріжжя 28/10-6/12/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 03:32 03:34 05:14
92
Одеса Костянтинівка 20,21/11/2019 05:30 05:32 09:16
92
Одеса Костянтинівка 2-6/12/2019 щоденно 05:30 05:32 09:11
92
Одеса Костянтинівка з 27/10/2019 щоденно, крім 20,21/11, 2-6/12/2019 05:30 05:32 09:11
252
Одеса-Кривий Ріг,дніпро,харків 1,3/11/2019 07:00 07:02 09:57
73
безпересадковий вагон
Москва Кур. Дніпро з 27/10/2019 щоденно, крім 2-6/12/2019 07:11 07:13 09:32
73
Москва Курская Кривий Ріг з 27/10/2019 щоденно 07:11 07:13 13:38
369
безпересадковий вагон
Баку Дніпро з 26/10/2019 по суботах 07:11 07:13 09:32
73
безпересадковий вагон
Москва Кур. Дніпро 2-6/12/2019 щоденно 07:11 07:13 09:48
140
Дніпро Лисичанськ з 27/10/2019 щоденно, крім 13,14,18,19,20/11, 3-7/12/2019 08:23 08:26 19:50
140
Дніпро Лисичанськ 3-7/12/2019 щоденно 08:23 08:26 19:50
140
Дніпро Лисичанськ 19/11/2019 08:23 08:26 19:50
140
Дніпро Лисичанськ 14/11/2019 08:23 08:26 19:50
140
Дніпро Лисичанськ 13/11/2019 08:23 08:26 19:50
140
Дніпро Лисичанськ 20/11/2019 08:23 08:26 19:50
140
Дніпро Лисичанськ 18/11/2019 08:23 08:26 19:50
140
Лисичанськ Дніпро з 27/10/2019 щоденно, крім 2-6/12/2019 08:46 08:48 10:28
140
Лисичанськ Дніпро 2-6/12/2019 щоденно 08:46 08:48 10:31
822
Запоріжжя Харків з 27/10/2019 щоденно, крім середи та 14/11/2019 11:05 11:08 14:15
822
Запоріжжя Харків 14/11/2019 11:05 11:08 14:19
205
Покровськ Харків з 27/10/2019 по п'ятницях та неділях 11:10 11:58 14:49
797
Харків Запоріжжя з 27/10/2019 щоденно, крім вівторка та 13/11/2019 12:20 12:22 13:43
797
Харків Запоріжжя 13/11/2019 12:36 12:38 13:59
92
Костянтинівка Одеса 2-6/12/2019 щоденно 16:00 16:02 05:23
92
Костянтинівка Одеса 19/11/2019 16:00 16:04 05:23
92
Костянтинівка Одеса з 27/10/2019 щоденно, крім 19/11, 2-6/12/2019 16:00 16:04 05:23
798
Запоріжжя Харків з 27/10/2019 щоденно, крім вівторка 16:21 16:25 19:20
821
Харків Запоріжжя з 27/10/2019 щоденно, крім середи 18:10 18:13 19:52
106
безпересадковий вагон
Дніпро Баку з 28/10/2019 по понеділках 18:30 18:35 04:10
106
безпересадковий вагон
Дніпро Москва-Київська 7/12/2019 18:30 18:35 13:59
96
Кривий Ріг Москва-Київська 7/12/2019 18:30 18:35 13:59
106
безпересадковий вагон
Дніпро Москва Кур. 27/10-6/12/2019 щоденно 18:30 18:35 11:25
74
Кривий Ріг Москва Курская 27/10-6/12/2019 щоденно 18:30 18:35 11:25
96
Бахмут Маріуполь 21/11/2019 19:15 19:17 06:30
95
Харків Маріуполь 27,31/10/2019; 2/11-6/12/2019 по парних 19:15 19:17 06:30
96
Бахмут Маріуполь 19/11/2019 19:15 19:17 06:30
96
Бахмут Маріуполь 1/11-7/12/2019 по непарних, крім 19,21/11/2019 19:15 19:17 06:30
96
Бахмут Маріуполь 28,30/10/2019 19:15 19:17 06:30
95
Харків Маріуполь 29/10/2019 19:15 19:17 06:30
251
Харків,дніпро,кривий Ріг- Одеса 2,4/11/2019 19:46 19:48 12:04
205
Харків Покровськ з 27/10/2019 по п'ятницях та неділях 19:34 20:22 22:07