Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Розклад по станції Павлоград-1 (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
78
Маріуполь Харків 11/04-28/10/2021 по 2,4,7 днях тижня 00:32 00:34 04:04
78
Маріуполь Харків з 31/10/2021 по 2,4,7 днях тижня 00:32 00:34 04:04
81
("ХАРКІВ")
Харків Новоолексіївка 14/09-30/10/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2 00:50 00:52 05:42
81
("ХАРКІВ")
Харків Новоолексіївка з 2/11/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2 00:50 00:52 05:42
82
("ХАРКІВ")
Новоолексіївка Харків 15/09-29/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,3 03:13 03:15 06:06
82
("ХАРКІВ")
Новоолексіївка Харків з 31/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,3 03:13 03:15 06:06
92
Одеса Костянтинівка 28/03-30/10/2021 щоденно 05:50 05:52 09:12
92
Одеса Костянтинівка 31/10/2021; з 1/11/2021 по непарних 05:50 05:52 09:12
252
Миколаїв Харків 1/11-11/12/2021 по непарних 06:38 06:40 09:45
252
Миколаїв Харків 6/09-30/10/2021 по парних 07:00 07:02 09:57
796
Дніпро Харків 29/06-13/10/2021 щоденно, крім 5,6,7 днів тижня 07:31 07:33 10:02
796
Дніпро Лиман 2/07-10/10/2021 по 5,6,7 днях тижня 07:31 07:33 13:11
793
Харків Дніпро 18/05-12/10/2021 щоденно, крім 20-24,27-31/09, 5,7/10/2021 09:21 09:23 10:30
793
Харків Дніпро 5,7/10/2021 09:21 09:23 10:47
793
Харків Дніпро 20-24,27-29/09/2021 щоденно 09:28 09:30 10:37
242
Одеса Харків 8-30/09/2021 по парних, крім 14,16/09/2021 11:32 11:34 14:59
242
Одеса Харків 14,16/09/2021 11:32 11:34 15:19
77
Харків Маріуполь 17/09/2021 19:22 19:24 06:30
77
Харків Маріуполь 9/04-29/10/2021 по 1,3,5 днях тижня, крім 17/09/2021 19:22 19:24 06:30
78
Харків Маріуполь з 1/11/2021 по 1,3,5 днях тижня 19:22 19:24 06:30
794
Дніпро Харків 18/05-12/10/2021 щоденно 19:41 19:43 22:16
251
Харків Миколаїв 5/09-31/10/2021 по непарних 20:05 20:07 06:55
251
Харків Миколаїв 2/11-10/12/2021 по парних 20:05 20:07 06:55
92
Костянтинівка Одеса 28/03-30/10/2021 щоденно 20:21 20:23 09:39
92
Костянтинівка Одеса 1/11/2021; з 2/11/2021 по парних 20:21 20:23 09:39
241
Харків Одеса 9/09-1/10/2021 по непарних 20:47 20:49 08:54
795
Харків Дніпро 29/06-12/10/2021 щоденно, крім 5,6,7 днів тижня 21:01 21:03 22:10
795
Лиман Дніпро 26/06-10/10/2021 по 5,6,7 днях тижня 21:01 21:03 22:10