Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Розклад по станції Запоріжжя (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
78
Маріуполь Харків 11/04-28/10/2021 по 2,4,7 днях тижня 20:18 20:38 04:04
78
Маріуполь Харків з 31/10/2021 по 2,4,7 днях тижня 20:18 20:38 04:04
81
("ХАРКІВ")
Харків Новоолексіївка з 2/11/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2 02:29 02:34 05:42
81
("ХАРКІВ")
Харків Новоолексіївка 14/09-30/10/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2 02:29 02:34 05:42
82
("ХАРКІВ")
Новоолексіївка Харків 15/09-29/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,3 01:39 01:44 06:06
82
("ХАРКІВ")
Новоолексіївка Харків з 31/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,3 01:39 01:44 06:06
38
Запоріжжя Київ 31/10/2021; з 20/11/2021 щоденно 21:38 06:09
38
Запоріжжя Київ 28/03-30/10/2021 щоденно 21:38 06:09
38
Запоріжжя Київ 1-19/11/2021 щоденно 21:38 06:11
78
Харків Маріуполь з 1/11/2021 по 1,3,5 днях тижня 21:08 21:13 06:30
70
Львів Маріуполь 27/09-30/10/2021 щоденно 22:11 22:16 06:30
77
Харків Маріуполь 9/04-29/10/2021 по 1,3,5 днях тижня, крім 17/09/2021 21:08 21:13 06:30
77
Харків Маріуполь 17/09/2021 21:18 21:23 06:30
70
Львів Маріуполь з 31/10/2021 щоденно 22:11 22:16 06:30
70
Львів Маріуполь 3/07-26/09/2021 щоденно 22:11 22:16 06:30
38
Київ Запоріжжя 28/03-30/10/2021 щоденно 06:37 06:37
38
Київ Запоріжжя з 31/10/2021 щоденно 06:37 06:37
72
Запоріжжя Київ з 1/11/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 19:47 07:04
72
Запоріжжя Київ 29/03-29/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 19:47 07:04
10
("ПРИАЗОВ'Я")
Маріуполь Київ з 31/10/2021 щоденно 22:38 22:58 07:11
10
("ПРИАЗОВ'Я")
Маріуполь Київ 28/03-30/10/2021 щоденно 22:38 22:58 07:11
72
Київ Запоріжжя 28/03-30/10/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 07:49 07:49
72
Київ Запоріжжя з 2/11/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 07:49 07:49
12
("СЛАВУТИЧ")
Київ Новоолексіївка 28/03-30/10/2021 щоденно 05:09 05:17 08:05
12
("СЛАВУТИЧ")
Київ Новоолексіївка з 31/10/2021 щоденно 05:09 05:17 08:05
12
("СЛАВУТИЧ")
Новоолексіївка Київ 28/03-30/10/2021 щоденно 21:55 22:03 08:08
12
("СЛАВУТИЧ")
Новоолексіївка Київ з 31/10/2021 щоденно 21:55 22:03 08:08
10
("ПРИАЗОВ'Я")
Київ Маріуполь 28/03-30/10/2021 щоденно 03:43 04:03 09:07
10
("ПРИАЗОВ'Я")
Київ Маріуполь з 31/10/2021 щоденно 03:43 04:03 09:07
142
Одеса Маріуполь з 2/11/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2 02:46 02:52 10:09
88
Ковель Новоолексіївка 7/07-29/10/2021 по непарних (крім 19,21,23/09/2021), при двох непарних 29,1,3 07:05 07:10 10:17
3
Ужгород Запоріжжя 29/03-29/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,3,5 10:18 10:18
3
Ужгород Запоріжжя з 31/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,3,5 10:18 10:18
88
Ковель Новоолексіївка 19,21/09/2021 07:05 07:10 10:27
88
Ковель Новоолексіївка 23/09/2021 07:05 07:10 10:37
84
Київ Маріуполь 28/03-30/10/2021 щоденно 03:31 03:56 11:03
84
Київ Маріуполь з 31/10/2021 щоденно 03:31 03:56 11:03
116
("МАЯК")
Бердянськ Київ 2/07-30/10/2021 щоденно 23:25 23:55 11:04
116
("МАЯК")
Бердянськ Київ з 31/10/2021 щоденно 23:25 23:55 11:04
4
Запоріжжя Ужгород 28/03-30/10/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2,4 14:40 11:06
4
Запоріжжя Ужгород з 2/11/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2,4 14:40 11:06
86
Львів Новоолексіївка 1/11-11/12/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 07:54 07:59 11:20
86
Львів Новоолексіївка 12/09-30/10/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2 08:00 08:05 11:20
88
Ковель Новоолексіївка з 1/11/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 07:54 07:59 11:20
116
("МАЯК")
Київ Бердянськ 2/07-30/10/2021 щоденно 06:09 06:43 11:46
116
("МАЯК")
Київ Бердянськ з 31/10/2021 щоденно 06:09 06:43 11:46
84
Маріуполь Київ з 31/10/2021 щоденно 02:09 02:14 12:39
84
Маріуполь Київ 2/04-30/10/2021 щоденно 02:09 02:14 12:39
142
Маріуполь Одеса з 1/11/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 23:25 23:39 12:46
120
Запоріжжя Львів 3/07-29/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 12:20 12:51
120
Запоріжжя Львів 3/11/2021 12:20 12:51
120
Запоріжжя Львів з 1/11/2021 по непарних (крім 3/11/2021), при двох непарних 29,1,3 12:20 12:51
86
Новоолексіївка Львів 31/10/2021; 2/11-12/12/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 15:57 16:02 13:00
88
Новоолексіївка Ковель 2-12/11/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 15:57 16:02 13:36
88
Новоолексіївка Ковель 28/03-30/10/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 15:58 16:03 13:36
88
Новоолексіївка Ковель з 14/11/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 15:57 16:02 13:36
120
Львів Запоріжжя з 4/11/2021 по парних , при двох непарних 30,2,4 14:10 14:10
120
Львів Запоріжжя 2/11/2021 14:10 14:10
120
Львів Запоріжжя 4/07-30/10/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 14:10 14:10
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Запоріжжя з 31/10/2021 щоденно 14:46 14:46
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Запоріжжя 28/03-30/10/2021 щоденно, крім 11,13,19,21/10/2021 14:46 14:46
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Запоріжжя 11,13,19,21/10/2021 14:59 14:59
86
Новоолексіївка Львів 13/09-29/10/2021 по непарних 19:30 19:34 15:40
142
Одеса Маріуполь 4,6,10,12,18,20,24/10/2021 08:03 08:40 15:45
142
Одеса Маріуполь 12/09-30/10/2021 по парних (крім 20,22,26,28,30/09, 4,6,10,12,18,20,24/10/2021), при двох непарних 28,30,2 08:03 08:13 15:45
142
Одеса Маріуполь 20,22,26,28,30/09/2021 08:03 08:40 15:45
738
(ІНТЕРСІТІ)
Запоріжжя Київ з 31/10/2021 щоденно 08:16 16:35
738
(ІНТЕРСІТІ)
Запоріжжя Київ 28/03-30/10/2021 щоденно 08:16 16:35
142
Маріуполь Одеса 1/06-29/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 04:06 04:20 17:20
70
Маріуполь Львів з 31/10/2021 щоденно 20:18 20:38 17:39
70
Маріуполь Львів 25/04-30/10/2021 щоденно 20:18 20:38 17:39
738
(ІНТЕРСІТІ)
Київ Запоріжжя з 31/10/2021 щоденно 20:48 20:48
738
(ІНТЕРСІТІ)
Київ Запоріжжя 28/03-30/10/2021 щоденно, крім 17,21/09/2021 20:48 20:48
738
(ІНТЕРСІТІ)
Київ Запоріжжя 17,21/09/2021 21:06 21:06
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Запоріжжя Київ 28/03-30/10/2021 щоденно 15:32 22:53
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Запоріжжя Київ з 31/10/2021 щоденно 15:32 22:53