Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки  (дійсний до 07.12.2019 року)


Розклад по станції Кам'Янське-Пас. (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
79
("ДНІПРО")
Дніпро Київ 2-6/12/2019 щоденно 00:03 00:05 07:08
84
Київ Маріуполь 4-13/11/2019 щоденно 00:04 00:06 11:05
84
Київ Маріуполь з 27/10/2019 щоденно, крім 4-13/11, 2-6/12/2019 00:04 00:06 11:05
84
Київ Маріуполь 2-6/12/2019 щоденно 00:04 00:06 11:05
38
Запоріжжя Київ з 27/10/2019 щоденно, крім 2-6/12/2019 00:04 00:06 06:07
38
Запоріжжя Київ 2-6/12/2019 щоденно 00:16 00:18 06:26
79
("ДНІПРО")
Дніпро Київ з 27/10/2019 щоденно, крім 2-6/12/2019 00:16 00:18 07:08
12
("СЛАВУТИЧ")
Новоолексіївка Київ з 27/10/2019 щоденно, крім 2-6/12/2019 02:01 02:03 09:15
12
("СЛАВУТИЧ")
Київ Новоолексіївка з 27/10/2019 щоденно 02:09 02:11 07:40
12
("СЛАВУТИЧ")
Новоолексіївка Київ 2-6/12/2019 щоденно 02:15 02:17 09:54
116
Київ Бердянськ з 27/10/2019 щоденно 02:29 02:31 11:45
53
безпересадковий вагон
С.петербург Дніпро 27/10-4/11/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 02:29 02:31 03:03
136
Київ Покровськ з 27/10/2019 щоденно, крім 2-6/12/2019 02:29 02:31 07:37
136
Київ Покровськ 2-6/12/2019 щоденно 02:29 02:31 07:37
92
Одеса Костянтинівка з 27/10/2019 щоденно, крім 20,21/11, 2-6/12/2019 02:58 03:00 09:11
92
Одеса Костянтинівка 20,21/11/2019 02:58 03:00 09:16
92
Одеса Костянтинівка 2-6/12/2019 щоденно 02:58 03:00 09:11
135
Покровськ Київ з 27/10/2019 щоденно, крім 2-6/12/2019 03:06 03:08 11:00
115
безпересадковий вагон
Дніпро С.петербург 27/10-3/11/2019 по непарних, при двох непарних 27,29,1 03:06 03:08 12:21
116
Бердянськ Київ з 27/10/2019 щоденно, крім 2-6/12/2019 03:06 03:08 11:00
135
Покровськ Київ 2-6/12/2019 щоденно 03:20 03:22 11:07
116
Бердянськ Київ 2-6/12/2019 щоденно 03:20 03:22 11:07
38
Київ Запоріжжя 2-6/12/2019 щоденно 03:52 03:54 06:27
38
Київ Запоріжжя з 27/10/2019 щоденно, крім 2-6/12/2019 03:52 03:54 06:27
252
Одеса-Кривий Ріг,дніпро,харків 1,3/11/2019 04:12 04:14 09:57
86
Львів Новоолексіївка 2,4,6/12/2019 04:42 04:44 11:15
86
Ковель Новоолексіївка 2,4,6/12/2019 04:42 04:44 11:15
88
Ковель Новоолексіївка з 28/10/2019 по парних, крім 2,4,6/12/2019, при двох непарних 28,30,2 04:42 04:44 11:15
86
Львів Новоолексіївка з 28/10/2019 по парних, крім 2,4,6/12/2019, при двох непарних 28,30,2 04:42 04:44 11:15
84
Маріуполь Київ з 27/10/2019 щоденно, крім 2-6/12/2019 05:02 05:04 12:38
237
Київ Дніпро 03/11/2019 05:20 05:22 06:12
84
Маріуполь Київ 2-6/12/2019 щоденно 05:21 05:23 12:44
282
Київ Дніпро 1,8,10,15,17,22,24,29/11, 1,6/12/2019 05:30 05:32 06:12
80
("ДНІПРО")
Київ Дніпро з 27/10/2019 щоденно 05:57 05:59 06:40
733
(ІНТЕРСІТІ+)
Покровськ Київ з 27/10/2019 щоденно, крім 3-7/12/2019 07:30 07:31 12:48
3
Ужгород Запоріжжя 3,5/12/2019 07:39 07:41 10:14
3
Ужгород Запоріжжя з 31/10/2019 по непарних (крім 3,5/12/2019), при двох непарних 29, 31, 3, 5 07:39 07:41 10:14
733
(ІНТЕРСІТІ+)
Покровськ Київ 3-7/12/2019 щоденно 07:50 07:51 13:08
54
("СКІФІЯ")
Одеса Дніпро 28/10-06/11, 10-28/11/2019 по парних, при двох непарних 30,1,4 08:10 08:12 09:00
54
("СКІФІЯ")
Одеса Дніпро 08/11/2019 та з 30/11/2019 по парних, при двох непарних 30,1,4 08:10 08:12 08:50
42
Трускавець Дніпро 27/10-7/11, 10-28/11/2019 щоденно 08:50 08:52 09:38
42
Трускавець Дніпро з 08/11/2019 щоденно, крім 10-28/11/2019 08:50 08:52 09:28
242
Одеса Дніпро 27/10-5/12/2019 по непарних (крім 27,29,31/10, 3-7,11-27/11/2019), при двох непарних 29,31,3 09:00 09:02 09:38
242
Одеса Дніпро 27,29,31/10, 3-7,11-27/11/2019 по непарних 09:00 09:02 09:48
204
Львів Дніпро 28/10-6/12/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 10:53 10:55 11:38
237
Дніпро Київ 1,3,8,10,15,17,22,24,29/11, 1,6/12/2019 11:29 11:31 20:06
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Запоріжжя з 27/10/2019 щоденно, крім 28-31/10, 1-8,11-29/11/2019 12:25 12:26 14:25
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Запоріжжя 31/10/2019, 1-8,11-29/11/2019 щоденно 12:25 12:26 14:35
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Запоріжжя 28,29,30/10/2019 12:25 12:26 14:45
41
Дніпро Трускавець з 27/10/2019 щоденно 14:58 15:00 11:11
203
Дніпро Львів 29/10-7/12/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3 16:02 16:04 05:40
4
Запоріжжя Ужгород з 28/10/2019 по парних (крім 2,4,6/12/2019), при двох непарних 28, 30, 2, 4 17:12 17:14 11:06
4
Запоріжжя Ужгород 2,4,6/12/2019 17:23 17:25 11:06
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Запоріжжя Київ з 27/10/2019 щоденно, крім 2-6/12/2019 17:34 17:35 22:53
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Запоріжжя Київ 2-6/12/2019 щоденно 17:51 17:52 23:12
92
Костянтинівка Одеса 2-6/12/2019 щоденно 18:32 18:34 05:23
86
Новоолексіївка Львів з 27/10/2019 по непарних (крім 3,5/12/2019), при двох непарних 29,31,3 18:37 18:40 12:49
86
Новоолексіївка Ковель з 27/10/2019 по непарних (крім 3,5/12/2019), при двох непарних 29,31,3 18:37 18:40 13:36
92
Костянтинівка Одеса з 27/10/2019 щоденно, крім 19/11, 2-6/12/2019 18:48 18:50 05:23
92
Костянтинівка Одеса 19/11/2019 18:48 18:50 05:23
86
Новоолексіївка Ковель 3,5/12/2019 18:59 19:02 13:36
86
Новоолексіївка Львів 3,5/12/2019 18:59 19:02 12:49
70
Львів Маріуполь з 27/10/2019 щоденно 19:10 19:12 06:30
53
("СКІФІЯ")
Дніпро Одеса з 27/10/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3 19:50 19:52 06:18
251
Харків,дніпро,кривий Ріг- Одеса 2,4/11/2019 22:30 22:32 12:04
734
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Покровськ з 27/10/2019 щоденно, крім 2-6/12/2019 22:52 22:53 01:43
734
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Покровськ 2-6/12/2019 щоденно 22:54 22:55 01:53
241
Дніпро Одеса 16/09-6/12/2019 по парних, при двох непарних 30,1,4 23:02 23:04 08:10
70
Маріуполь Львів з 27/10/2019 щоденно, крім 2-6/12/2019 23:24 23:26 17:29
70
Маріуполь Львів 2-6/12/2019 щоденно 23:36 23:38 17:29