Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Розклад по станції Кам'Янське-Пас. (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
12
("СЛАВУТИЧ")
Новоолексіївка Київ цілий рік щоденно 00:30 00:32 08:08
84
Київ Маріуполь цілий рік щоденно, крім 16-20/03, 18-22,25-29/04, 4-6,10-13,16-20,23-27/05/2021 00:45 00:47 11:21
84
Київ Маріуполь 16-20/03/2021 щоденно 00:45 00:47 11:21
84
Київ Маріуполь 18-22,25-29/04, 4-6,10-13,16-20,23-27/05/2021 щоденно 00:45 00:47 11:21
12
("СЛАВУТИЧ")
Київ Новоолексіївка цілий рік щоденно 02:37 02:39 08:05
116
("МАЯК")
Бердянськ Київ 16-20/03/2021 щоденно 03:03 03:05 11:04
135
("МАЯК")
Авдіївка Київ 16-20/03/2021 щоденно 03:03 03:05 11:04
116
("МАЯК")
Бердянськ Київ цілий рік щоденно (крім 16-20/03/2021); відмінено 16,17,18,19/02/2021 03:03 03:05 11:04
135
("МАЯК")
Авдіївка Київ цілий рік щоденно, крім 16-20/03/2021 03:03 03:05 11:04
136
("МАЯК")
Київ Авдіївка цілий рік щоденно 03:27 03:29 09:10
116
("МАЯК")
Київ Бердянськ цілий рік щоденно; відмінено 15,16,17,18/02/2021 03:27 03:29 11:46
92
Одеса Костянтинівка цілий рік щоденно 03:38 03:40 09:12
38
Київ Запоріжжя цілий рік щоденно 04:10 04:12 06:37
252
Миколаїв Харків 2/02-30/03, 2/06-30/07, 2/09-30/10/2021 по парних; 1/04-31/05, 1-31/08, 1/11-11/12/2021 по непарних 04:21 04:23 09:57
84
Маріуполь Київ цілий рік щоденно, крім 16-20/03/2021 04:59 05:01 12:39
84
Маріуполь Київ 16-20/03/2021 щоденно 05:00 05:02 12:39
86
Львів Новоолексіївка 13/12/2020-25/03/2021, 1/11-11/12/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3; 28/03-26/05/2021, 10/09-30/10/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2; 27/05-8/09/2021 щоденно 05:02 05:04 11:20
88
Ковель Новоолексіївка цілий рік по непарних, при двох непарних 29,1,3 05:02 05:04 11:20
80
("ДНІПРО")
Київ Дніпро цілий рік по непарних, при двох непарних 29,31,3 06:14 06:16 06:49
733
(ІНТЕРСІТІ+)
Покровськ Київ цілий рік щоденно 07:27 07:28 12:52
3
Ужгород Запоріжжя з 13/12/2020 по непарних, при двох непарних 29,31,3,5 07:43 07:45 10:18
54
("СКІФІЯ")
Одеса Дніпро цілий рік щоденно 08:04 08:06 08:47
828
Кривий Ріг Дніпро цілий рік щоденно, крім суботи та 29/01-1/03/2021 08:48 08:50 09:25
828
Кривий Ріг Дніпро 29/01-1/03/2021 щоденно, крім суботи 08:48 08:50 09:25
42
Трускавець Дніпро з 14/12/2020 щоденно 08:59 09:01 09:35
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Запоріжжя цілий рік щоденно 12:51 12:52 14:46
41
Дніпро Трускавець з 13/12/2020 щоденно 14:59 15:01 11:07
4
Запоріжжя Ужгород 16,18,20/03/2021 17:11 17:13 11:06
4
Запоріжжя Ужгород з 14/12/2020 по парних (крім 16,18,20/03/2021), при двох непарних 28,30,2,4 17:11 17:13 11:06
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Запоріжжя Київ цілий рік щоденно 17:28 17:29 22:53
86
Новоолексіївка Львів 18/12/2020-26/03/2021 (крім 16,18,20/03/2021), 2/11-12/12/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4; 29/03-27/05/2021, 11/09-31/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,3; 28/05-9/09/2021 щоденно 18:37 18:39 13:00
88
Новоолексіївка Ковель цілий рік по парних (крім 16,18,20/03/2021), при двох непарних 30,2,4 18:37 18:39 13:36
86
Новоолексіївка Львів 16,18,20/03/2021 18:41 18:43 13:00
88
Новоолексіївка Ковель 16,18,20/03/2021 18:41 18:43 13:36
827
Дніпро Кривий Ріг 29/01-1/03/2021 щоденно, крім суботи 19:09 19:11 21:28
827
Дніпро Кривий Ріг цілий рік щоденно, крім суботи та 29/01-1/03/2021 19:09 19:11 21:25
70
Львів Маріуполь з 15/12/2020 щоденно 19:22 19:24 06:30
53
("СКІФІЯ")
Дніпро Одеса цілий рік щоденно 19:50 19:52 06:28
251
Харків Миколаїв 1/02-31/03 (крім 17,19/03/2021), 1/06-31/07, 1/09-31/10/2021 по непарних; 2/04-30/05, 2-30/08, 2/11-10/12/2021 по парних 22:23 22:25 06:39
251
Харків Миколаїв 17,19/03/2021 22:23 22:25 06:39
92
Костянтинівка Одеса цілий рік щоденно, крім 16-20/03/2021 22:37 22:39 09:49
92
Костянтинівка Одеса 16-20/03/2021 щоденно 22:40 22:42 09:49
79
("ДНІПРО")
Дніпро Київ цілий рік по парних, при двох непарних 28,30,2 23:06 23:08 05:52
734
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Покровськ цілий рік щоденно 23:18 23:19 02:05
70
Маріуполь Львів з 13/12/2020 щоденно, крім 16-20/03/2021 23:22 23:24 17:39
70
Маріуполь Львів 16-20/03/2021 щоденно 23:24 23:26 17:39
38
Запоріжжя Київ цілий рік щоденно 23:54 23:56 06:09