Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Розклад по станції Кам'Янське-Пас. (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
84
Київ Маріуполь з 22/06/2020 щоденно 00:18 00:20 11:03
12
("СЛАВУТИЧ")
Новоолексіївка Київ 3-29/06/2020 по непарних; з 2/07/2020 щоденно 00:34 00:36 08:07
228
Бердянськ Київ 2/07-12/09/2020 по парних, при двох непарних 28,30,2,4 01:31 01:33 09:55
12
("СЛАВУТИЧ")
Київ Новоолексіївка 2-30/06/2020 по парних; з 1/07/2020 щоденно 02:22 02:24 07:52
135
("МАЯК")
Покровськ Київ з 13/06/2020 щоденно 03:03 03:05 11:04
116
("МАЯК")
Бердянськ Київ з 13/06/2020 щоденно 03:03 03:05 11:04
136
("МАЯК")
Київ Покровськ з 12/06/2020 щоденно 03:04 03:06 07:31
116
("МАЯК")
Київ Бердянськ з 12/06/2020 щоденно 03:04 03:06 11:46
92
Одеса Костянтинівка з 29/06/2020 щоденно 03:15 03:17 09:00
38
Київ Запоріжжя з 1/06/2020 щоденно 03:55 03:57 06:27
84
Маріуполь Київ з 21/06/2020 щоденно 05:03 05:05 12:39
80
("ДНІПРО")
Київ Дніпро з 3/06/2020 по непарних, при двох непарних 29,31,3 06:03 06:05 06:46
733
(ІНТЕРСІТІ+)
Покровськ Київ з 2/06/2020 щоденно 07:27 07:28 12:48
3
Ужгород Запоріжжя з 21/06/2020 по непарних , при двох непарних 29,31,3,5 07:37 07:39 10:13
54
("СКІФІЯ")
Одеса Дніпро з 13/06/2020 щоденно 08:05 08:07 08:48
231
Львів Генічеськ 11,13,15/08/2020 11:02 11:04 17:47
231
Івано-Франківськ Генічеськ 5/07-7/09/2020 по непарних (крім 11,13,15/08/2020), при двох непарних 29,31,3 11:02 11:04 17:47
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Запоріжжя з 1/06/2020 щоденно 12:36 12:37 14:31
4
Запоріжжя Ужгород з 20/06/2020 по парних, при двох непарних 28,30,2,4 17:11 17:13 11:06
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Запоріжжя Київ з 1/06/2020 щоденно 17:32 17:33 22:53
232
Генічеськ Львів 10,12,14/08/2020 18:09 18:13 10:00
232
Генічеськ Івано-Франківськ 4/07-6/09/2020 по парних (крім 10,12,14/08/2020), при двох непарних 28,30,2 18:09 18:13 13:08
53
("СКІФІЯ")
Дніпро Одеса з 12/06/2020 щоденно 19:50 19:52 06:28
92
Костянтинівка Одеса з 30/06/2020 щоденно 22:41 22:43 09:48
734
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Покровськ з 1/06/2020 щоденно 23:03 23:04 01:50
228
Київ Бердянськ 1/07-11/09/2020 по непарних, при двох непарних 27,29,1,3 23:12 23:14 08:45
79
("ДНІПРО")
Дніпро Київ з 2/06/2020 по парних, при двох непарних 28,30,2 23:13 23:15 05:52
38
Запоріжжя Київ з 19/06/2020 щоденно 23:57 23:59 06:09