Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Розклад по станції Дніпро-Головний (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
10
("ПРИАЗОВ'Я")
Маріуполь Київ цілий рік щоденно 00:20 00:35 07:11
84
Київ Маріуполь цілий рік щоденно, крім 16-20/03, 18-22,25-29/04, 4-6,10-13,16-20,23-27/05/2021 01:20 01:45 11:21
84
Київ Маріуполь 18-22,25-29/04, 4-6,10-13,16-20,23-27/05/2021 щоденно 01:20 01:45 11:21
84
Київ Маріуполь 16-20/03/2021 щоденно 01:20 01:50 11:21
10
("ПРИАЗОВ'Я")
Київ Маріуполь 18-22,25-29/04, 4-6,10-13,16-20,23-27/05/2021 щоденно 02:03 02:18 10:04
10
("ПРИАЗОВ'Я")
Київ Маріуполь цілий рік щоденно, крім 18-22,25-29/04, 4-6,10-13,16-20,23-27/05/2021 02:03 02:18 10:04
116
("МАЯК")
Бердянськ Київ цілий рік щоденно (крім 16-20/03/2021); відмінено 16,17,18,19/02/2021 01:28 02:28 11:04
135
("МАЯК")
Авдіївка Київ цілий рік щоденно, крім 16-20/03/2021 01:38 02:28 11:04
116
("МАЯК")
Бердянськ Київ 16-20/03/2021 щоденно 01:33 02:30 11:04
135
("МАЯК")
Авдіївка Київ 16-20/03/2021 щоденно 01:43 02:30 11:04
12
("СЛАВУТИЧ")
Київ Новоолексіївка цілий рік щоденно 03:11 03:31 08:05
84
Маріуполь Київ цілий рік щоденно, крім 16-20/03/2021 04:03 04:26 12:39
116
("МАЯК")
Київ Бердянськ цілий рік щоденно; відмінено 15,16,17,18/02/2021 04:01 04:28 11:46
84
Маріуполь Київ 16-20/03/2021 щоденно 04:09 04:29 12:39
92
Одеса Костянтинівка цілий рік щоденно 04:11 04:36 09:12
136
("МАЯК")
Київ Авдіївка цілий рік щоденно 04:01 04:51 09:10
38
Київ Запоріжжя цілий рік щоденно 04:44 04:59 06:37
252
Миколаїв Харків 2/02-30/03, 2/06-30/07, 2/09-30/10/2021 по парних; 1/04-31/05, 1-31/08, 1/11-11/12/2021 по непарних 04:55 05:22 09:57
88
Ковель Новоолексіївка цілий рік по непарних, при двох непарних 29,1,3 05:42 06:02 11:20
86
Львів Новоолексіївка 13/12/2020-25/03/2021, 1/11-11/12/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3; 28/03-26/05/2021, 10/09-30/10/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2; 27/05-8/09/2021 щоденно 05:42 06:02 11:20
80
("ДНІПРО")
Київ Дніпро цілий рік по непарних, при двох непарних 29,31,3 06:49 06:49
733
(ІНТЕРСІТІ+)
Покровськ Київ цілий рік щоденно 06:51 07:01 12:52
3
Ужгород Запоріжжя з 13/12/2020 по непарних, при двох непарних 29,31,3,5 08:17 08:32 10:18
54
("СКІФІЯ")
Одеса Дніпро цілий рік щоденно 08:47 08:47
828
Кривий Ріг Дніпро 29/01-1/03/2021 щоденно, крім суботи 09:25 09:25
828
Кривий Ріг Дніпро цілий рік щоденно, крім суботи та 29/01-1/03/2021 09:25 09:25
42
Трускавець Дніпро з 14/12/2020 щоденно 09:35 09:35
738
(ІНТЕРСІТІ)
Запоріжжя Київ цілий рік щоденно 09:48 09:53 16:35
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Запоріжжя цілий рік щоденно 13:17 13:27 14:46
41
Дніпро Трускавець з 13/12/2020 щоденно 14:26 11:07
4
Запоріжжя Ужгород з 14/12/2020 по парних (крім 16,18,20/03/2021), при двох непарних 28,30,2,4 16:34 16:39 11:06
4
Запоріжжя Ужгород 16,18,20/03/2021 16:34 16:39 11:06
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Запоріжжя Київ цілий рік щоденно 16:52 17:02 22:53
88
Новоолексіївка Ковель цілий рік по парних (крім 16,18,20/03/2021), при двох непарних 30,2,4 17:40 18:00 13:36
86
Новоолексіївка Львів 18/12/2020-26/03/2021 (крім 16,18,20/03/2021), 2/11-12/12/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4; 29/03-27/05/2021, 11/09-31/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,3; 28/05-9/09/2021 щоденно 17:40 18:00 13:00
86
Новоолексіївка Львів 16,18,20/03/2021 17:47 18:07 13:00
88
Новоолексіївка Ковель 16,18,20/03/2021 17:47 18:07 13:36
827
Дніпро Кривий Ріг цілий рік щоденно, крім суботи та 29/01-1/03/2021 18:38 21:25
827
Дніпро Кривий Ріг 29/01-1/03/2021 щоденно, крім суботи 18:38 21:28
53
("СКІФІЯ")
Дніпро Одеса цілий рік щоденно 19:10 06:28
738
(ІНТЕРСІТІ)
Київ Запоріжжя цілий рік щоденно 19:15 19:20 20:48
70
Львів Маріуполь з 15/12/2020 щоденно 20:04 20:24 06:30
251
Харків Миколаїв 1/02-31/03 (крім 17,19/03/2021), 1/06-31/07, 1/09-31/10/2021 по непарних; 2/04-30/05, 2-30/08, 2/11-10/12/2021 по парних 21:27 21:47 06:39
251
Харків Миколаїв 17,19/03/2021 21:27 21:47 06:39
92
Костянтинівка Одеса цілий рік щоденно, крім 16-20/03/2021 21:40 22:05 09:49
92
Костянтинівка Одеса 16-20/03/2021 щоденно 21:48 22:08 09:49
79
("ДНІПРО")
Дніпро Київ цілий рік по парних, при двох непарних 28,30,2 22:33 05:52
70
Маріуполь Львів з 13/12/2020 щоденно, крім 16-20/03/2021 22:23 22:51 17:39
70
Маріуполь Львів 16-20/03/2021 щоденно 22:32 22:52 17:39
38
Запоріжжя Київ цілий рік щоденно 23:10 23:25 06:09
734
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Покровськ цілий рік щоденно 23:44 23:54 02:05
12
("СЛАВУТИЧ")
Новоолексіївка Київ цілий рік щоденно 23:36 23:57 08:08