Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Розклад по станції Дніпро-Головний (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
135
("МАЯК")
Авдіївка Київ з 28/03/2021 щоденно, крім 28/03-1/04, 4-8,11-15,18-22/04/2021 01:37 02:27 11:04
135
("МАЯК")
Авдіївка Київ 28/03-1/04, 4-8,11-15,18-22/04/2021 щоденно 01:37 02:27 11:04
116
("МАЯК")
Бердянськ Київ 28/03-1/04, 4-8,11-15,18-22/04/2021 щоденно 01:14 02:27 11:04
116
("МАЯК")
Бердянськ Київ з 28/03/2021 щоденно, крім 28/03-1/04, 4-8,11-15,18-22/04/2021 01:14 02:27 11:04
53
("СКІФІЯ")
Дніпро Одеса 12-30/04, 11-29/05/2021 щоденно 19:10 06:48
53
("СКІФІЯ")
Дніпро Одеса з 28/03/2021 щоденно, крім 12-30/04, 11-29/05/2021 19:10 06:36
827
Дніпро Кривий Ріг з 28/03/2021 щоденно, крім суботи 18:36 21:28
41
Дніпро Трускавець з 28/03/2021 щоденно 14:26 11:07
79
("ДНІПРО")
Дніпро Київ з 28/03/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2 22:33 05:52
38
Запоріжжя Київ 14/05-8/06/2021 щоденно 23:10 23:25 06:11
738
(ІНТЕРСІТІ)
Запоріжжя Київ з 28/03/2021 щоденно, крім 29/03-2/04, 5-9,12-16,19-23/04/2021 09:48 09:53 16:35
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Запоріжжя Київ з 28/03/2021 щоденно, крім 12-15,19-22/04/2021 16:52 17:02 22:53
738
(ІНТЕРСІТІ)
Запоріжжя Київ 29/03-2/04, 5-9,12-16,19-23/04/2021 щоденно 09:48 09:53 16:49
38
Запоріжжя Київ з 28/03/2021 щоденно, крім 5-8,12-15,19-22/04, 14/05-8/06/2021 23:10 23:25 06:09
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Запоріжжя Київ 12-15,19-22/04/2021 щоденно 16:52 17:02 23:08
38
Запоріжжя Київ 5-8,12-15,19-22/04/2021 щоденно 23:10 23:25 06:40
282
Запоріжжя Київ 17/05/2021 20:04 20:24 04:45
4
Запоріжжя Ужгород 12,14,20,22/04/2021 16:34 16:39 12:10
4
Запоріжжя Ужгород з 28/03/2021 по парних (крім 12,14,20,22/04/2021), при двох непарних 28,30,2,4 16:34 16:39 11:06
10
("ПРИАЗОВ'Я")
Київ Маріуполь 29/03-1/04, 5-8,12-15,19-22/04/2021 щоденно 02:12 02:22 09:16
84
Київ Маріуполь 18,25-29/04/2021 щоденно 01:21 01:46 11:11
10
("ПРИАЗОВ'Я")
Київ Маріуполь з 28/03/2021 щоденно, крім 29/03-1/04, 5-8,12-15,19-22/04/2021 02:03 02:13 09:07
84
Київ Маріуполь з 28/03/2021 щоденно, крім 18-22,25-29/04/2021 01:21 01:46 11:03
84
Київ Маріуполь 19-22/04/2021 щоденно 02:05 02:35 11:11
116
("МАЯК")
Київ Бердянськ з 28/03/2021 щоденно, крім 29/03-1/04, 5-8,12-15,19-22/04/2021 04:01 04:28 11:46
116
("МАЯК")
Київ Бердянськ 29/03-1/04, 5-8,12-15,19-22/04/2021 щоденно 04:29 04:56 12:06
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Запоріжжя з 28/03/2021 щоденно, крім 12-16,19-23,27/04/2021 13:17 13:27 14:46
38
Київ Запоріжжя 5-8,12-15,19-22/04/2021 щоденно 04:49 05:04 06:40
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Запоріжжя 27/04/2021 13:31 13:41 15:00
738
(ІНТЕРСІТІ)
Київ Запоріжжя 29/03-2/04, 5-9,12-16,19-23/04/2021 щоденно 19:30 19:35 21:03
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Запоріжжя 12-16,19-23/04/2021 щоденно 13:46 13:56 15:15
738
(ІНТЕРСІТІ)
Київ Запоріжжя з 28/03/2021 щоденно, крім 29/03-2/04, 5-9,12-16,19-23/04/2021 19:15 19:20 20:48
38
Київ Запоріжжя з 28/03/2021 щоденно, крім 5-8,12-15,19-22/04/2021 04:49 05:04 06:37
12
("СЛАВУТИЧ")
Київ Новоолексіївка з 28/03/2021 щоденно, крім 29/03-1/04, 5-8,12-15,19-22/04/2021 03:11 03:31 08:05
12
("СЛАВУТИЧ")
Київ Новоолексіївка 29/03-1/04, 5-8,12-15,19-22/04/2021 щоденно 03:28 03:48 08:23
734
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Покровськ з 28/03/2021 щоденно, крім 29/03-1/04, 5-8,12-15,19-22/04/2021 23:44 23:54 02:05
734
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Покровськ 29/03-1/04, 5-8,12-15,19-22/04/2021 щоденно 23:59 00:09 02:20
136
("МАЯК")
Київ Авдіївка 29/03-1/04, 5-8,12-15,19-22/04/2021 щоденно 04:29 05:19 09:38
136
("МАЯК")
Київ Авдіївка з 28/03/2021 щоденно, крім 29/03-1/04, 5-8,12-15,19-22/04/2021 04:01 04:51 09:10
80
("ДНІПРО")
Київ Дніпро з 3/04/2021 по непарних (крім 5,7,13,15,19,21/04/2021), при двох непарних 29,31,3 06:49 06:49
80
("ДНІПРО")
Київ Дніпро 29,31/03, 5,7,13,15,19,21/04/2021 07:12 07:12
88
Ковель Новоолексіївка з 3/04/2021 по непарних (крім 5,7,13,15,19,21/04/2021), при двох непарних 29,1,3 04:41 05:12 10:17
88
Ковель Новоолексіївка 5,7,13,15,19,21/04/2021 05:22 05:47 11:20
92
Костянтинівка Одеса 12-30/04, 11-29/05/2021 щоденно 21:40 22:05 09:51
92
Костянтинівка Одеса з 28/03/2021 щоденно, крім 12-30/04, 11-29/05/2021 21:40 22:05 09:39
828
Кривий Ріг Дніпро 27/04/2021 09:32 09:32
828
Кривий Ріг Дніпро з 28/03/2021 щоденно, крім суботи та 13-16,20-23,27/04/2021 09:25 09:25
828
Кривий Ріг Дніпро 13-16,20-23/04/2021 щоденно, крім суботи 09:33 09:33
86
Львів Новоолексіївка 28/03-26/05/2021 (крім 14,20,22/04/2021), 10/09-30/10/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2; 27/05-8/09/2021 щоденно; 1/11-11/12/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 05:22 05:47 11:20
86
Львів Новоолексіївка 14,20,22/04/2021 05:22 05:47 11:20
70
Львів Маріуполь 29/03-2/04, 5-9,12-16,19-23/04/2021 щоденно 20:02 20:22 06:30
70
Львів Маріуполь з 28/03/2021 щоденно, крім 29/03-2/04, 5-9,12-16,19-23/04/2021 20:02 20:22 06:30
84
Маріуполь Київ з 2/04/2021 щоденно, крім 4-8,11-15,18-22/04/2021 04:03 04:26 12:39
84
Маріуполь Київ 4-8,11-15,18-22/04/2021 щоденно 04:03 04:26 12:41
10
("ПРИАЗОВ'Я")
Маріуполь Київ 29/03-1/04, 5-8,12-15,19-22/04/2021 щоденно 00:30 00:35 07:45
10
("ПРИАЗОВ'Я")
Маріуполь Київ з 28/03/2021 щоденно, крім 29/03-1/04, 5-8,12-15,19-22/04/2021 00:30 00:35 07:11
78
Маріуполь Харків 11/04-30/05/2021 по 2,4,7 днях тижня 22:23 23:20 04:04
70
Маріуполь Львів з 28/03/2021 щоденно 22:23 22:51 17:39
252
Миколаїв Харків 28/03/2021; 2/06-30/07, 2/09-30/10/2021 по парних; 3,9,11,17/04/2021; 23/04-31/05, 1-31/08, 1/11-11/12/2021 по непарних 04:58 05:21 09:57
252
Миколаїв Харків 30/03, 1,5,7,13,15,19,21/04/2021 04:58 05:25 09:57
12
("СЛАВУТИЧ")
Новоолексіївка Київ з 28/03/2021 щоденно 23:37 23:57 08:08
88
Новоолексіївка Ковель з 28/03/2021 по парних (крім 14/05-8/06/2021), при двох непарних 30,2,4 17:50 18:10 13:36
88
Новоолексіївка Ковель 14/05-8/06/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 17:50 18:10 13:36
86
Новоолексіївка Львів 3/04-27/05/2021 (крім 13,15,19,21,27/04/2021), 11/09-31/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,3; 28/05-9/09/2021 щоденно; 2/11-12/12/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 17:40 18:00 13:00
86
Новоолексіївка Львів 13,15,19,21/04/2021 17:40 18:00 13:00
86
Новоолексіївка Львів 27/04/2021 17:40 18:00 13:00
54
("СКІФІЯ")
Одеса Дніпро 29/03-2/04, 5-8,12-15,19-22/04/2021 щоденно 08:47 08:47
54
("СКІФІЯ")
Одеса Дніпро з 28/03/2021 щоденно, крім 29/03-2/04, 5-8,12-15,19-22/04/2021 08:47 08:47
92
Одеса Костянтинівка 20/05/2021 04:11 04:36 09:17
92
Одеса Костянтинівка з 28/03/2021 щоденно, крім 12/04, 16/04-1/05, 11-30/05/2021 04:11 04:36 09:12
92
Одеса Костянтинівка 17,18/04, 24/04-1/05, 11-19,21-30/05/2021 щоденно 04:11 04:36 09:12
92
Одеса Костянтинівка 12,16,19-23/04/2021 щоденно 04:11 04:36 09:12
733
(ІНТЕРСІТІ+)
Покровськ Київ з 28/03/2021 щоденно, крім 29/03-2/04, 5-9,12-16,19-23/04/2021 06:51 07:01 12:52
733
(ІНТЕРСІТІ+)
Покровськ Київ 29/03-2/04, 5-9,12-16,19-23/04/2021 щоденно 06:51 07:01 12:59
42
Трускавець Дніпро з 28/03/2021 щоденно, крім 5-8,12-15,19-22,26/04/2021 09:35 09:35
42
Трускавець Дніпро 5-8,12-15,19-22/04/2021 щоденно 09:37 09:37
42
Трускавець Дніпро 26/04/2021 09:43 09:43
3
Ужгород Запоріжжя 13,15,19,21/04/2021 08:27 08:42 10:18
3
Ужгород Запоріжжя з 29/03/2021 по непарних (крім 13,15,19,21/04/2021), при двох непарних 29,31,3,5 08:16 08:31 10:18
251
Харків Миколаїв 29,31/03/2021; 1/06-31/07, 1/09-31/10/2021 по непарних; 2/04-30/05, 2-30/08, 2/11-10/12/2021 по парних 21:19 21:47 06:55