Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки  (дійсний до 07.12.2019 року)


Розклад по станції Полтава-Півд. (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
7
Харків Одеса з 27/10/2019 щоденно 23:47 00:07 09:13
126
Костянтинівка Київ з 27/10/2019 щоденно 03:24 03:56 09:48
126
Київ Костянтинівка з 27/10/2019 щоденно, крім 20,21/11/2019 04:30 04:35 10:10
126
Київ Костянтинівка 20,21/11/2019 04:30 04:35 10:15
60
("ЧАЙКА")
Одеса Харків 28,30/10/2019; з 1/11/2019 по непарних 05:52 06:12 08:21
8
Одеса Харків з 27/10/2019 щоденно 06:22 06:46 08:48
375
Херсон Харків 31/10-29/11/2019 щоденно 07:02 07:27 10:11
375
Херсон Харків з 27/10/2019 щоденно, крім 31/10-29/11/2019 07:02 07:27 10:08
128
Ковель Харків з 27/10/2019 по непарних (крім 1-29/11/2019), при двох непарних 27,29,1 09:09 09:34 12:12
128
Ковель Харків 1-29/11/2019 по непарних 09:09 09:34 12:14
82
безпересадковий вагон
Новоолексіївка Полтава 30/11, 2,4/12/2019 12:38 12:38
19
безпересадковий вагон
Москва Полтава 30/11, 2,4/12/2019 12:38 12:38
82
безпересадковий вагон
Новоолексіївка Полтава 28/10-6/12/2019 по парних (крім 30/11, 2,4/12/2019), при двох непарних 30,2,4 12:38 12:38
19
безпересадковий вагон
Москва Полтава з 28/10/2019 по парних (крім 30/11, 2,4/12/2019), при двох непарних 30,2,4 12:38 12:38
92
безпересадковий вагон
Полтава Москва з 27/10/2019 по непарних, при двох непарних 29,1,3; будьте уважні, двері вагонів по ст.харків зачиняються о 20:46, потім митний і паспортний контроль 17:35 09:52
92
безпересадковий вагон
Полтава Новоолексіївка 27/10-5/12/2019 по непарних, при двох непарних 29,1,3 17:35 07:15
127
Харків Ковель з 28/10/2019 по парних; при двох непарних 28,30,2 17:30 18:00 13:36
59
("ЧАЙКА")
Харків Одеса 27,29,31/10/2019; з 2/11/2019 по парних 19:19 19:39 06:08
375
Харків Херсон з 27/10/2019 щоденно 22:37 23:07 13:39