Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Розклад по станції Полтава-Півд. (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
59
("ЧАЙКА")
Харків Одеса з 1/11/2021 по непарних 00:54 01:14 12:18
269
Лисичанськ Одеса 1/09-31/10/2021 по непарних; 2-30/08 та з 2/11/2021 по парних 00:54 01:14 12:10
59
("ЧАЙКА")
Харків Одеса 2/09-30/10/2021 по парних; 1-31/08/2021 по непарних 00:54 01:14 12:10
126
Костянтинівка Київ з 31/10/2021 щоденно 03:24 03:56 09:44
126
Костянтинівка Київ 28/03-30/10/2021 щоденно 03:24 03:56 09:44
126
Київ Костянтинівка з 31/10/2021 щоденно 04:32 04:37 10:05
126
Київ Костянтинівка 28/03-30/10/2021 щоденно 04:32 04:37 10:05
270
Одеса Лисичанськ 2/09-30/10/2021 по парних; 1-31/08 та з 1/11/2021 по непарних 06:03 06:23 15:34
60
("ЧАЙКА")
Одеса Харків 1/09-29/10/2021 по непарних; 2-30/08/2021 по парних 06:03 06:23 08:34
60
("ЧАЙКА")
Одеса Харків 31/10/2021; з 2/11/2021 по парних 06:03 06:23 08:34
8
("ПАЛЬМІРА")
Одеса Харків 1/05-30/10/2021 щоденно, крім 5/08/2021 07:42 08:02 10:05
8
("ПАЛЬМІРА")
Одеса Харків 5/08/2021 07:42 08:02 10:10
8
("ПАЛЬМІРА")
Одеса Харків з 31/11/2021 щоденно 07:42 08:02 10:05
262
Бердянськ Кременчук 13/07-11/09/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,3 08:18 08:48 10:22
150
Івано-Франківськ Полтава 18,20/08/2021 10:38 10:38
150
Ворохта Полтава 10/06-30/10/2021 по парних (крім 18,20/08, 26,28,30/09/2021), при двох непарних 30,2,4 10:38 10:38
150
Ворохта Полтава з 2/11/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 10:38 10:38
149
Полтава Ворохта 1/08-29/10/2021 по непарних (крім 17,19/08, 27,29/09, 1/10/2021), при двох непарних 29,1,3 15:23 12:02
149
Полтава Ворохта з 1/11/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 15:23 12:02
149
Полтава Івано-Франківськ 17,19/08/2021 15:23 08:56
250
Кременчук Бердянськ 12/07-10/09/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 18:21 18:51 07:27
7
("ПАЛЬМІРА")
Харків Одеса з 31/11/2021 щоденно 23:37 23:57 09:21
7
("ПАЛЬМІРА")
Харків Одеса 28/03-30/10/2021 щоденно 23:37 23:57 09:21