Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Розклад по станції Полтава-Київська (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
138
("МАКСИМ ЯРОВЕЦЬ")
Лисичанськ Хмельницький з 20/11/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 23:42 00:02 11:19
138
("МАКСИМ ЯРОВЕЦЬ")
Сватове Хмельницький 20,22,24,28,30/09, 8,12/10/2021 23:42 00:02 11:25
138
("МАКСИМ ЯРОВЕЦЬ")
Лисичанськ Хмельницький 2-18/11/2021 по парних 23:42 00:02 11:19
138
("МАКСИМ ЯРОВЕЦЬ")
Лисичанськ Хмельницький 10/06-30/10/2021 по парних (крім 20,22,24,28,30/09, 6,8,12/10/2021), при двох непарних 30,2,4 23:42 00:02 11:25
138
("МАКСИМ ЯРОВЕЦЬ")
Куп'янск-Вузл. Хмельницький 6/10/2021 23:42 00:02 11:25
63
("ОБЕРІГ")
Харків Київ 15/04-29/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 01:30 01:50 06:03
63
("ОБЕРІГ")
Харків Київ з 15/11/2021 по непарних , при двох непарних 29,1,3 01:30 01:50 06:03
63
("ОБЕРІГ")
Харків Київ 1-13/11/2021 по непарних 01:30 01:50 06:06
20
Київ Попасна 9/06-30/10/2021 щоденно (крім 8,9,12-16,19-23,26-30/09, 3-7,10-12,14,17-21,24-26/10/2021) 02:16 02:36 11:09
20
Київ Попасна 8,9,12-16,19-23,26-30/09, 3-7,10-12,14,17-21,24-26/10/2021 щоденно 02:16 02:36 11:09
20
Київ Попасна з 15/11/2021 по непарних; 16,20,24,28/11; 2,6,10/12/2021 02:16 02:36 11:09
20
Київ Попасна 1,3,4,5,7,8,9,11,12,13/11/2021 02:16 02:36 11:09
64
("ОБЕРІГ")
Київ Харків 28/03-30/10/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 02:55 03:15 05:35
64
("ОБЕРІГ")
Київ Харків 2-18/11/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 03:17 03:37 05:58
64
("ОБЕРІГ")
Київ Харків з 20/11/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 03:17 03:37 05:58
20
Попасна Киів 2,4,5,6,8,9,10,12,13/11/2021 03:36 03:57 08:46
20
Попасна Киів з 14/11/2021 по парних; 17,21,25,29/11; 3,7,11/12/2021 03:36 03:57 08:46
126
Київ Костянтинівка 1-19/11/2021 щоденно 03:53 03:58 10:05
20
Попасна Киів 26/07-29/10/2021 щоденно 03:38 03:58 08:46
126
Київ Костянтинівка 28/03-30/10/2021 щоденно 03:53 03:58 10:05
126
Київ Костянтинівка 31/10/2021; з 20/11/2021 щоденно 03:53 03:58 10:05
126
Костянтинівка Київ 31/08-2/09, 5-9,12-16/09/2021 щоденно 04:22 04:27 09:44
126
Костянтинівка Київ 28/03-30/10/2021 щоденно, крім 31/08-2/09, 5-9,12-16/09/2021 04:22 04:27 09:44
126
Костянтинівка Київ з 31/10/2021 щоденно 04:22 04:27 09:44
138
("МАКСИМ ЯРОВЕЦЬ")
Хмельницький Лисичанськ 1-19/11/2021 по непарних 04:59 05:24 13:50
138
("МАКСИМ ЯРОВЕЦЬ")
Хмельницький Лисичанськ з 21/11/2021 по непарних , при двох непарних 29,1,3 04:59 05:24 13:50
138
("МАКСИМ ЯРОВЕЦЬ")
Хмельницький Куп'янск-Вузл. 5/10/2021 04:59 05:24 10:41
138
("МАКСИМ ЯРОВЕЦЬ")
Хмельницький Лисичанськ 11/06-29/10/2021 по непарних (крім 19,21,23,27,29/09, 5,7,11/10/2021), при двох непарних 29,1,3 04:59 05:24 13:50
138
("МАКСИМ ЯРОВЕЦЬ")
Хмельницький Сватове 19,21,23,27,29/09, 7,11/10/2021 04:59 05:24 12:18
17
("МРІЯ")
Ужгород Харків 2-12/11/2021 по парних 06:03 06:23 08:41
17
("МРІЯ")
Ужгород Харків з 14/11/2021 по парних , при двох непарних 30,1,2,4 06:03 06:23 08:41
17
("МРІЯ")
Ужгород Харків 28/03-30/10/2021 по парних, при двох непарних 30,1,2,4 06:03 06:23 08:41
142
Бахмут Львів 1,3,4,6,7,9,10,12,13/11/2021 06:22 06:54 04:32
142
Бахмут Львів 16,17,19,20,22,23,25/09; 1,2,8,10,11,13,14,16,17,19,20,22,23,25,26,28,29/10/2021 06:22 06:54 04:32
142
Бахмут Львів 5,7/10/2021 06:22 06:54 04:32
142
Бахмут Львів 26,28,29/09, 4/10/2021 06:22 06:54 04:32
142
Бахмут Львів 31/10; 15,16,18,19,21,22,24,25,27,28,30,31/11 ; 1,3,4,6,7/12/2021 06:22 06:54 04:32
719
(ІНТЕРСІТІ+)
Харків Київ 28,29,30/09, 1,2,5/10/2021 07:34 07:37 11:11
725
(ІНТЕРСІТІ+)
Харків Київ 27-30/09, 1,4,5/10/2021 щоденно 08:53 08:55 12:07
725
(ІНТЕРСІТІ+)
Харків Київ 1-13/11/2021 щоденно 08:53 08:55 12:11
725
(ІНТЕРСІТІ+)
Харків Київ 31/10/2021; з 14/11/2021 щоденно 08:53 08:55 12:03
725
(ІНТЕРСІТІ+)
Харків Київ 28/03-30/10/2021 щоденно, крім 27-30/09, 1,4,5/10/2021 08:53 08:55 12:03
1
Івано-Франківськ Костянтинівка з 20/11/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2 08:34 08:56 15:50
1
Івано-Франківськ Костянтинівка 2-18/11/2021 по парних 08:34 08:56 15:50
16
("ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО")
Рахів Харків 1-19/11/2021 по непарних 08:34 08:56 11:12
1
Івано-Франківськ Костянтинівка 4,6/10/2021 08:34 08:56 15:36
16
("ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО")
Рахів Харків 11/04-29/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,3 08:34 08:56 11:12
1
Івано-Франківськ Костянтинівка 10/04-30/10/2021 по парних (крім 4,6/10/2021), при двох непарних 28,30,2 08:34 08:56 15:50
16
("ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО")
Рахів Харків 31/10, з 21/11/2021 по непарних , при двох непарних 29,31,3 08:34 08:56 11:12
712
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Костянтинівка 28/03-30/10/2021 щоденно, крім 16/09/2021 09:20 09:22 12:46
712
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Костянтинівка 16/09/2021 09:20 09:22 12:49
712
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Костянтинівка 31/10/2021; з 14/11/2021 щоденно 09:20 09:22 12:46
712
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Костянтинівка 1-13/11/2021 щоденно 09:25 09:27 12:51
722
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Харків 28/03-30/10/2021 щоденно 09:55 09:57 11:35
722
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Харків 31/10/2021; з 14/11/2021 щоденно 09:55 09:57 11:35
722
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Харків 1-13/11/2021 щоденно 10:00 10:02 11:40
150
Ворохта Полтава з 14/11/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 10:09 10:12 10:38
150
Ворохта Полтава 10/06-30/10/2021 по парних (крім 26,28,30/09/2021), при двох непарних 30,2,4 10:09 10:12 10:38
150
Ворохта Полтава 2-12/11/2021 по парних 10:14 10:16 10:43
142
Львів Бахмут 31/10 ; 2,3,5,6,8,9,11,12,14,15,17,18,20,21,23,24,26,27,29,30/11; 2,3,5,6,8,9/12/2021 11:33 11:53 18:55
142
Львів Бахмут 15,16,18,19,21,22,24,25,30/09; 1,3,7,9,10,12,13,15,16,18,19,21,22,24,25,27,28,30/10/2021 11:33 11:53 18:55
142
Львів Бахмут 4,6/10/2021 11:33 11:53 19:45
723
(ІНТЕРСІТІ+)
Харків Київ 1-24/11/2021 щоденно 14:47 14:49 18:05
723
(ІНТЕРСІТІ+)
Харків Київ 31/10/2021; з 25/11/2021 щоденно 14:47 14:49 17:56
723
(ІНТЕРСІТІ+)
Харків Київ 28/03-30/10/2021 щоденно, крім 6-10,13-17,20-24/09/2021; відмінено 27-30/09, 1,4,5/10/2021 14:47 14:49 17:56
723
(ІНТЕРСІТІ+)
Харків Київ 6-10,13-17,20-24/09/2021 щоденно 14:51 14:53 17:56
149
Полтава Ворохта з 25/11/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 16:00 16:03 12:02
149
Полтава Ворохта 1/08-29/10/2021 по непарних (крім 27,29/09, 1/10/2021), при двох непарних 29,1,3 16:00 16:03 12:02
149
Полтава Ворохта 1-23/11/2021 по непарних 16:00 16:03 12:02
724
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Харків 28/03-30/10/2021 щоденно, крім 6-10,13-17,20-24/09/2021; відмінено 27-30/09, 1,4,5/10/2021 16:30 16:32 18:10
724
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Харків 31/10/2021; з 25/11/2021 щоденно 16:30 16:32 18:10
724
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Харків 1-24/11/2021 щоденно 16:30 16:32 18:10
724
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Харків 6-10,13-17,20-24/09/2021 щоденно 16:34 16:36 18:14
17
("МРІЯ")
Харків Ужгород 29/03-29/10/2021 по непарних (крім 27,29/09/2021), при двох непарних 29,31,1,3 17:21 17:41 10:22
17
("МРІЯ")
Харків Ужгород 31/10/2021; з 15/11/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,1,3 17:21 17:41 10:22
17
("МРІЯ")
Харків Ужгород 1-13/11/2021 по непарних 17:21 17:41 10:22
712
(ІНТЕРСІТІ+)
Костянтинівка Київ 1-13/11/2021 щоденно 19:42 19:44 23:22
712
(ІНТЕРСІТІ+)
Костянтинівка Київ 31/10/2021; з 14/11/2021 щоденно 19:42 19:44 23:01
712
(ІНТЕРСІТІ+)
Костянтинівка Київ 28/03-30/10/2021 щоденно 19:42 19:44 23:01
721
(ІНТЕРСІТІ+)
Харків Київ 1-13/11/2021 щоденно 20:16 20:18 23:37
721
(ІНТЕРСІТІ+)
Харків Київ 28/03-30/10/2021 щоденно 20:16 20:18 23:29
721
(ІНТЕРСІТІ+)
Харків Київ 31/10/2021; з 14/11/2021 щоденно 20:16 20:18 23:29
15
("ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО")
Харків Рахів 10/04-30/10/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2 20:51 21:11 14:22
15
("ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО")
Харків Рахів з 14/11/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2 20:51 21:11 14:22
726
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Харків 31/10/2021; з 14/11/2021 щоденно 21:10 21:12 22:50
726
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Харків 28/03-30/10/2021 щоденно 21:10 21:12 22:50
15
("ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО")
Харків Рахів 2-12/11/2021 по парних 20:51 21:16 14:22
726
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Харків 1-13/11/2021 щоденно 21:15 21:17 22:55
720
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Харків 27,28,29,30/09, 1,4/10/2021 22:02 22:04 23:39
2
Костянтинівка Івано-Франківськ 11/04-29/10/2021 по непарних (крім 5,7/10/2021), при двох непарних 29,31,3 23:20 23:40 13:08
2
Костянтинівка Івано-Франківськ 1-13/11/2021 по непарних 23:20 23:40 13:20
2
Костянтинівка Івано-Франківськ 31/10/2021; з 15/11/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,3 23:20 23:40 13:13
2
Костянтинівка Івано-Франківськ 5,7/10/2021 23:20 23:40 13:08