Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Розклад по станції Полтава-Київська (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
63
("ОБЕРІГ")
Харків Київ з 19/06/2020 по непарних, при двох непарних 29,1,3 01:28 01:48 06:03
20
Київ Лисичанськ 19/06-30/07/2020 щоденно (крім 30/06, 1/07/2020); з 1/08/2020 по непарних, при двох непарних 29,1,3 02:14 02:34 09:48
20
Київ Лисичанськ 30/06, 1/07/2020 02:14 02:34 09:48
64
("ОБЕРІГ")
Київ Харків з 2/06/2020 по парних, при двох непарних 30,2,4 03:18 03:38 05:57
20
Лисичанськ Киів 19/06-31/07/2020 щоденно; з 2/08/2020 по парних, при двох непарних 30,2,4 03:36 03:56 08:46
126
Київ Костянтинівка з 19/06/2020 щоденно 03:54 03:59 10:05
126
Костянтинівка Київ з 2/06/2020 щоденно 04:22 04:27 09:44
17
("МРІЯ")
Ужгород Харків з 20/06/2020 по парних, при двох непарних 30,1,2,4 06:03 06:23 08:39
16
("ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО")
Івано-Франківськ Харків з 21/06/2020 по непарних (крім 11,13,15/08/2020); при двох непарних 29,31,3 08:34 08:56 11:14
1
Івано-Франківськ Костянтинівка 12,14/08/2020 08:34 08:56 15:50
16
Львів Харків 11,13,15/08/2020 08:34 08:56 11:14
1
Івано-Франківськ Костянтинівка з 20/06/2020 по парних (крім 12,14/08/2020), при двох непарних 28,30,2 08:34 08:56 15:50
725
(ІНТЕРСІТІ+)
Харків Київ з 2/06/2020 щоденно 08:53 08:55 12:01
712
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Костянтинівка з 1/06/2020 щоденно 09:19 09:21 12:46
722
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Харків з 1/06/2020 щоденно 09:52 09:54 11:31
17
("МРІЯ")
Харків Ужгород з 19/06/2020 по непарних; при двох непарних 29,31,1,3 17:20 17:40 10:22
712
(ІНТЕРСІТІ+)
Костянтинівка Київ з 1/06/2020 щоденно 19:41 19:43 23:00
721
(ІНТЕРСІТІ+)
Харків Київ з 1/06/2020 щоденно 20:15 20:17 23:29
15
Харків Львів 10,12,14/08/2020 20:50 21:11 07:39
15
("ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО")
Харків Івано-Франківськ з 20/06/2020 по парних (крім 10,12,14/08/2020); при двох непарних 28,30,2 20:50 21:11 10:17
726
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Харків з 1/06/2020 щоденно 21:09 21:11 22:47
2
Костянтинівка Івано-Франківськ з 19/06/2020 по непарних (крім 11,13/08/2020), при двох непарних 29,31,3 23:20 23:40 13:08
2
Костянтинівка Івано-Франківськ 11,13/08/2020 23:20 23:40 15:07