Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Розклад по станції Миргород (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
2
Костянтинівка Івано-Франківськ 17/09/2019 00:52 00:53 15:13
2
Костянтинівка Івано-Франківськ з 27/10/2019 по непарних , при двох непарних 29,31,3 00:52 00:53 13:08
2
Костянтинівка Івано-Франківськ 25/05-25/10/2019 по непарних (крім 17/09/2019), при двох непарних 29,31,3 00:52 00:53 13:08
111
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Харків Львів з 28/10/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2,4 01:10 01:12 16:26
111
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Харків Львів 24/09-26/10/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2,4 01:10 01:12 16:26
138
Лисичанськ Хмельницький до 26/10/2019 щоденно 01:34 01:36 11:45
138
Лисичанськ Хмельницький з 27/10/2019 щоденно 01:36 01:38 11:45
126
Київ Костянтинівка до 26/10/2019 щоденно 02:07 02:27 10:10
126
Київ Костянтинівка з 27/10/2019 щоденно 02:07 02:27 10:10
138
Хмельницький Лисичанськ з 27/10/2019 щоденно 03:31 03:33 13:45
138
Хмельницький Лисичанськ до 26/10/2019 щоденно 03:31 03:33 13:45
126
Костянтинівка Київ до 26/10/2019 щоденно 05:51 05:53 09:48
126
Костянтинівка Київ з 27/10/2019 щоденно 05:51 05:53 09:48
369
Баку Київ з 3/08/2019 по суботах 06:58 07:03 11:34
112
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Львів Харків 25/09-25/10/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3,5 08:04 08:06 13:28
112
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Львів Харків з 27/10/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3,5 08:04 08:06 13:28
712
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Костянтинівка до 26/10/2019 щоденно 08:31 08:33 12:48
712
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Костянтинівка з 27/10/2019 щоденно 08:31 08:33 12:48
722
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Харків з 31/03/2019 щоденно 09:03 09:05 11:34
142
Бахмут Львів 1,3,4,5,8-12,15-19,22-26,29/09/2019 09:40 09:56 04:30
142
Бахмут Львів до 26/10/2019 щоденно, крім 18-22,26-29/08/2019, 1,3,4,5,8-12,15-19,22-26,29/09/2019 09:40 09:56 04:30
142
Бахмут Львів 18-22,26-29/08/2019 щоденно 09:40 09:56 04:30
142
Бахмут Львів з 27/10/2019 щоденно 09:40 09:56 04:30
725
(ІНТЕРСІТІ+)
Харків Київ з 31/03/2019 щоденно, крім 1,2,5-9,12-16,19-23,27-30/08, 2-6,9-13,16-20,23-27,30/09/2019 09:50 09:52 12:07
725
(ІНТЕРСІТІ+)
Харків Київ 1,2,5-9,12-16,19-23,27-30/08, 2-6,9-13,16-20,23-27,30/09/2019 щоденно 09:50 09:52 12:11
142
Львів Бахмут з 27/10/2019 щоденно 10:14 10:16 19:00
142
Львів Бахмут до 26/10/2019 щоденно 10:15 10:17 19:00
719
(РЕГІОНАЛЬНИЙ ЕКСПРЕС)
Харків Київ з 31/03/2019 щоденно (крім 5,7-9,12-16,19,21-23,27-30/08, 2,4-6,9-13,16,18-20,23-27,30/09/2019); відмінено 1,15,29/10, 12,26/11/2019 11:12 11:14 14:25
719
(РЕГІОНАЛЬНИЙ ЕКСПРЕС)
Харків Київ 5,7-9,12-16,19,21-23,27-30/08, 2,4-6,9-13,16,18-20,23-27,30/09/2019 щоденно 11:12 11:14 14:29
723
(ІНТЕРСІТІ+)
Харків Київ з 31/03/2019 щоденно 15:42 15:44 18:00
724
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Харків з 31/03/2019 щоденно 15:43 15:45 18:13
370
Київ Баку з 5/08/2019 по понеділках, крім 12/08/2019 18:30 18:32 04:10
370
Київ Баку 12/08/2019 18:30 18:32 04:10
720
(РЕГІОНАЛЬНИЙ ЕКСПРЕС)
Київ Харків з 31/03/2019 щоденно; відмінено 6,20/08, 3,17/09, 1,15,29/10, 12,26/11/2019 19:35 19:37 23:42
726
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Харків з 31/03/2019 щоденно 20:19 20:21 22:47
712
(ІНТЕРСІТІ+)
Костянтинівка Київ з 27/10/2019 щоденно 20:44 20:49 23:05
712
(ІНТЕРСІТІ+)
Костянтинівка Київ до 26/10/2019 щоденно 20:44 20:49 23:05
721
(ІНТЕРСІТІ+)
Харків Київ з 31/03/2019 щоденно 21:08 21:11 23:27