Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Розклад по станції Ромодан (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
138
("МАКСИМ ЯРОВЕЦЬ")
Лисичанськ Хмельницький з 20/11/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 02:02 02:03 11:19
138
("МАКСИМ ЯРОВЕЦЬ")
Лисичанськ Хмельницький 10/06-30/10/2021 по парних (крім 20,22,24,28,30/09, 6,8,12/10/2021), при двох непарних 30,2,4 02:02 02:03 11:25
138
("МАКСИМ ЯРОВЕЦЬ")
Сватове Хмельницький 20,22,24,28,30/09, 8,12/10/2021 02:02 02:03 11:25
138
("МАКСИМ ЯРОВЕЦЬ")
Куп'янск-Вузл. Хмельницький 6/10/2021 02:02 02:03 11:25
138
("МАКСИМ ЯРОВЕЦЬ")
Лисичанськ Хмельницький 2-18/11/2021 по парних 02:06 02:07 11:19
138
("МАКСИМ ЯРОВЕЦЬ")
Хмельницький Лисичанськ з 21/11/2021 по непарних , при двох непарних 29,1,3 03:03 03:05 13:50
138
("МАКСИМ ЯРОВЕЦЬ")
Хмельницький Сватове 19,21,23,27,29/09, 7,11/10/2021 03:03 03:05 12:18
138
("МАКСИМ ЯРОВЕЦЬ")
Хмельницький Куп'янск-Вузл. 5/10/2021 03:03 03:05 10:41
138
("МАКСИМ ЯРОВЕЦЬ")
Хмельницький Лисичанськ 11/06-29/10/2021 по непарних (крім 19,21,23,27,29/09, 5,7,11/10/2021), при двох непарних 29,1,3 03:03 03:05 13:50
138
("МАКСИМ ЯРОВЕЦЬ")
Хмельницький Лисичанськ 1-19/11/2021 по непарних 03:04 03:06 13:50
150
Ворохта Полтава з 14/11/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 07:38 08:03 10:38
150
Ворохта Полтава 2-12/11/2021 по парних 07:38 08:03 10:43
150
Ворохта Полтава 10/06-30/10/2021 по парних (крім 26,28,30/09/2021), при двох непарних 30,2,4 07:38 08:03 10:38
130
Ворохта Кременчук з 2/11/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 07:38 08:11 10:15
130
Ворохта Кременчук 30/05-30/10/2021 по парних (крім 26,28,30/09/2021), при двох непарних 30,2,4 07:38 08:11 10:15
719
(ІНТЕРСІТІ+)
Харків Київ 28,29,30/09, 1,2,5/10/2021 08:56 08:58 11:11
130
Кременчук Ворохта з 25/11/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 17:40 18:18 12:02
149
Полтава Ворохта 1-23/11/2021 по непарних 17:49 18:18 12:02
130
Кременчук Ворохта 1-23/11/2021 по непарних 17:40 18:18 12:02
149
Полтава Ворохта 1/08-29/10/2021 по непарних (крім 27,29/09, 1/10/2021), при двох непарних 29,1,3 17:49 18:18 12:02
130
Кременчук Ворохта 1/08-29/10/2021 по непарних (крім 27,29/09, 1/10/2021), при двох непарних 29,1,3 17:40 18:18 12:02
130
Київ Ворохта 27,29/09, 1/10/2021 17:40 18:18 12:02
149
Полтава Ворохта з 25/11/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 17:49 18:18 12:02
720
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Харків 27,28,29,30/09, 1,4/10/2021 20:50 20:52 23:39