Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки  (дійсний до 07.12.2019 року)


Розклад по станції Ромодан (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
111
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Харків Львів з 28/10/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2,4 01:36 01:39 16:26
138
Лисичанськ Хмельницький з 27/10/2019 щоденно 02:04 02:06 11:45
670
Кременчук Бахмач з 27/10/2019 щоденно, крім вівторків та четвергів 02:25 02:35 07:25
670
безпересадковий вагон
Кременчук Гадяч Ім.сергієнка Н.і. з 27/10/2019 щоденно, крім вівторків та четвергів 02:25 02:35 07:27
138
Хмельницький Лисичанськ з 27/10/2019 щоденно 03:03 03:05 13:45
112
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Львів Харків 15-29/11/2019 по непарних 07:35 07:37 14:03
112
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Львів Харків з 27/10/2019 по непарних (крім 31/10-3/12/2019), при двох непарних 29,31,3,5 07:35 07:37 13:28
112
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Львів Харків 31/10-13/11/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3,5 07:35 07:37 13:35
112
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Львів Харків 1,3/12/2019 07:35 07:37 14:03
150
Ворохта Кременчук 28,30/10/2019; 1/11-7/12/2019 по непарних, крім 27/11/2019 09:38 09:58 12:10
150
Івано-Франківськ Кременчук 27/11/2019 09:38 09:58 12:10
719
(РЕГІОНАЛЬНИЙ ЕКСПРЕС)
Харків Київ з 27/10/2019 щоденно (крім 8,14,15,18-21/11/2019); відмінено 29/10, 12,26/11/2019 11:34 11:36 14:25
719
(РЕГІОНАЛЬНИЙ ЕКСПРЕС)
Харків Київ 8/11/2019 11:37 11:39 14:28
719
(РЕГІОНАЛЬНИЙ ЕКСПРЕС)
Харків Київ 14,15,18-21/11/2019 щоденно 11:38 11:39 14:29
961
безпересадковий вагон
Гадяч Ім.сергієнка Н.і. Кременчук з 27/10/2019 щоденно, крім вівторків та четвергів 14:55 15:05 17:52
670
Бахмач Кременчук з 27/10/2019 щоденно, крім вівторків та четвергів 14:55 15:05 17:52
150
Кременчук Ворохта 27,29,31/10/2019; 2/11-6/12/2019 по парних, крім 6,8,14,18,20,26/11/2019 15:45 16:07 11:56
150
Кременчук Ворохта 8,14,18,20/11/2019 15:45 16:08 11:56
150
Кременчук Івано-Франківськ 26/11/2019 15:45 16:07 08:56
150
Кременчук Ворохта 6/11/2019 15:45 16:14 11:56
720
(РЕГІОНАЛЬНИЙ ЕКСПРЕС)
Київ Харків з 27/10/2019 щоденно; відмінено 29/10, 12,26/11/2019 19:13 19:15 23:42