Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Розклад по станції Люботин (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
64
("ОБЕРІГ")
Київ Харків 28/03-30/10/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 05:03 05:04 05:35
64
("ОБЕРІГ")
Київ Харків з 20/11/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 05:26 05:27 05:58
64
("ОБЕРІГ")
Київ Харків 2-18/11/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 05:26 05:27 05:58
138
("МАКСИМ ЯРОВЕЦЬ")
Хмельницький Лисичанськ 1-19/11/2021 по непарних 07:11 07:14 13:50
138
("МАКСИМ ЯРОВЕЦЬ")
Хмельницький Лисичанськ 11/06-29/10/2021 по непарних (крім 19,21,23,27,29/09, 5,7,11/10/2021), при двох непарних 29,1,3 07:11 07:14 13:50
138
("МАКСИМ ЯРОВЕЦЬ")
Хмельницький Сватове 19,21,23,27,29/09, 7,11/10/2021 07:11 07:14 12:18
138
("МАКСИМ ЯРОВЕЦЬ")
Хмельницький Лисичанськ з 21/11/2021 по непарних , при двох непарних 29,1,3 07:11 07:14 13:50
138
("МАКСИМ ЯРОВЕЦЬ")
Хмельницький Куп'янск-Вузл. 5/10/2021 07:11 07:14 10:41
60
("ЧАЙКА")
Одеса Харків 1/09-29/10/2021 по непарних 08:02 08:04 08:34
270
Одеса Лисичанськ 2/09-30/10/2021 по парних (крім 20,22,26,28,30/09, 4,6,10,12,14/10/2021) 08:02 08:04 15:34
270
Одеса Харків 20,22,26,28,30/09, 4,6,10,12,14/10/2021 08:02 08:04 08:34
60
("ЧАЙКА")
Одеса Харків 31/10/2021 08:02 08:04 08:34
270
Одеса Лисичанськ з 1/11/2021 по непарних 08:02 08:04 15:34
46
Лисичанськ Ужгород 9,10,13-17,20-24,27-30/09, 1,4-8,11-13,15,18-22,25-27/10/2021 щоденно 13:15 13:17 14:34
46
Лисичанськ Ужгород 16/04-30/10/2021 щоденно, крім 9,10,13-17,20-24,27-30/09, 1,4-8,11-13,15,18-22,25-27/10/2021 13:15 13:17 14:34
46
Лисичанськ Ужгород з 31/10/2021 щоденно 13:15 13:17 14:34
45
Ужгород Лисичанськ 28/03-30/10/2021 щоденно 21:30 21:37 04:15
45
Ужгород Лисичанськ з 31/10/2021 щоденно 21:30 21:37 04:15
138
("МАКСИМ ЯРОВЕЦЬ")
Сватове Хмельницький 20,22,24,28,30/09, 8,12/10/2021 21:47 21:49 11:25
138
("МАКСИМ ЯРОВЕЦЬ")
Лисичанськ Хмельницький 10/06-30/10/2021 по парних (крім 20,22,24,28,30/09, 6,8,12/10/2021), при двох непарних 30,2,4 21:47 21:49 11:25
138
("МАКСИМ ЯРОВЕЦЬ")
Лисичанськ Хмельницький з 20/11/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 21:47 21:49 11:19
138
("МАКСИМ ЯРОВЕЦЬ")
Лисичанськ Хмельницький 2-18/11/2021 по парних 21:47 21:49 11:19
138
("МАКСИМ ЯРОВЕЦЬ")
Куп'янск-Вузл. Хмельницький 6/10/2021 21:47 21:49 11:25
59
("ЧАЙКА")
Харків Одеса 2/09-30/10/2021 по парних 23:13 23:15 12:10
270
Лисичанськ Одеса 31/10/2021; з 2/11/2021 по парних 23:13 23:15 12:18
269
Лисичанськ Одеса 1/09-29/10/2021 по непарних (крім 21,23,27,29/09, 1,5,7,11,13,15/10/2021) 23:13 23:15 12:10
269
Харків Одеса 21,23,27,29/09, 1,5,7,11,13,15/10/2021 23:13 23:15 12:10
63
("ОБЕРІГ")
Харків Київ 1-13/11/2021 по непарних 23:42 23:43 06:06
63
("ОБЕРІГ")
Харків Київ з 15/11/2021 по непарних , при двох непарних 29,1,3 23:42 23:43 06:03
63
("ОБЕРІГ")
Харків Київ 15/04-29/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 23:42 23:43 06:03