Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки  (дійсний до 07.12.2019 року)


Розклад по станції Люботин (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
369
Баку Київ з 26/10/2019 по суботах 02:20 02:22 10:20
64
("ОБЕРІГ")
Київ Харків з 27/10/2019 щоденно 05:22 05:23 05:57
100
Запоріжжя Мінськ 28/10-8/12/2019 по парних, при двох непарних 30,1,4 05:59 06:01 23:50
124
Київ Костянтинівка 19/11/2019 06:08 06:13 12:01
124
Київ Костянтинівка 18/11/2019 06:08 06:13 12:03
124
Київ Костянтинівка з 1/11/2019 щоденно, крім 17-19/11/2019 06:08 06:13 12:01
124
Київ Костянтинівка 17/11/2019 06:08 06:13 12:01
143
Харків С.петербург з 27/10/2019 по непарних; при двох непарних 27,29,1 06:56 06:58 12:21
138
Хмельницький Лисичанськ з 27/10/2019 щоденно 07:03 07:10 13:45
60
("ЧАЙКА")
Одеса Харків 28,30/10/2019; з 1/11/2019 по непарних 07:49 07:51 08:21
765
безпересадковий вагон
Херсон Харків 2,4,6/12/2019 08:31 08:32 09:00
776
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Харків з 27/10/2019 щоденно 08:31 08:32 09:00
765
безпересадковий вагон
Херсон Харків з 27/10/2019 щоденно (крім 2,4,6/12/2019); відмінено 25,27,29/11, 1,3,5/12/2019 08:31 08:32 09:00
375
Херсон Харків 31/10-29/11/2019 щоденно 09:36 09:38 10:11
375
Херсон Харків з 27/10/2019 щоденно, крім 31/10-29/11/2019 09:36 09:38 10:08
82
безпересадковий вагон
Новоолексіївка Полтава 28/10-6/12/2019 по парних (крім 30/11, 2,4/12/2019), при двох непарних 30,2,4 10:50 10:55 12:38
19
безпересадковий вагон
Москва Полтава з 28/10/2019 по парних (крім 30/11, 2,4/12/2019), при двох непарних 30,2,4 10:50 10:55 12:38
82
безпересадковий вагон
Новоолексіївка Полтава 30/11, 2,4/12/2019 10:52 10:55 12:38
19
безпересадковий вагон
Москва Полтава 30/11, 2,4/12/2019 10:52 10:55 12:38
128
Ковель Харків з 27/10/2019 по непарних (крім 1-29/11/2019), при двох непарних 27,29,1 11:37 11:39 12:12
128
Ковель Харків 1-29/11/2019 по непарних 11:37 11:39 12:14
112
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Львів Харків з 27/10/2019 по непарних (крім 31/10-3/12/2019), при двох непарних 29,31,3,5 12:50 12:55 13:28
112
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Львів Харків 31/10-13/11/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3,5 12:50 13:05 13:35
46
Лисичанськ Ужгород 1-5/12/2019 щоденно 13:10 13:12 14:23
46
Лисичанськ Ужгород з 27/10/2019 щоденно, крім 19-23/11, 1-5/12/2019 13:10 13:12 14:23
46
Лисичанськ Ужгород 19-23/11/2019 щоденно 13:10 13:12 14:23
112
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Львів Харків 15-29/11/2019 по непарних 12:50 13:12 14:03
112
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Львів Харків 1,3/12/2019 12:50 13:12 14:03
127
Харків Ковель з 28/10/2019 по парних; при двох непарних 28,30,2 15:51 15:53 13:36
59
("ЧАЙКА")
Харків Одеса 27,29,31/10/2019; з 2/11/2019 по парних 17:38 17:40 06:08
92
безпересадковий вагон
Полтава Москва з 27/10/2019 по непарних, при двох непарних 29,1,3; будьте уважні, двері вагонів по ст.харків зачиняються о 20:46, потім митний і паспортний контроль 19:17 19:19 09:52
92
безпересадковий вагон
Полтава Новоолексіївка 27/10-5/12/2019 по непарних, при двох непарних 29,1,3 19:17 19:19 07:15
53
С.петербург Харків з 28/10/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 19:22 19:26 19:57
375
Харків Херсон з 27/10/2019 щоденно 20:21 20:23 13:39
111
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Харків Львів з 28/10/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2,4 20:46 20:48 16:26
138
Лисичанськ Хмельницький з 27/10/2019 щоденно 21:28 21:30 11:45
45
Ужгород Лисичанськ з 27/10/2019 щоденно 21:30 21:37 04:15
370
Київ Баку з 28/10/2019 по понеділках 21:52 21:54 04:10
124
Костянтинівка Київ з 27/10/2019 щоденно 23:19 23:21 08:33
63
("ОБЕРІГ")
Харків Київ з 27/10/2019 щоденно 23:46 23:47 06:14
100
Мінськ Запоріжжя 28/10-6/12/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 23:47 23:49 05:14