Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Розклад по станції Краснопавлівка (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
369
безпересадковий вагон
Баку Дніпро з 4/04/2020 по суботах 07:09 07:10 10:28
140
Лисичанськ Дніпро 29,30/03/2020; 1-21/04/2020 по непарних; з 23/05/2020 щоденно 07:09 07:10 10:28
260
Лисичанськ Дніпро, Київ 31/03, 2,6,8,12,16,20,22,26,28/04/2020 07:09 07:10 20:23
369
безпересадковий вагон
Баку Дніпро 7,14/03/2020 07:09 07:10 10:29
369
безпересадковий вагон
Баку Дніпро до 14/03/2020 по суботах, крім 7,14/03/2020 07:09 07:10 10:29
140
Лисичанськ Дніпро до 28/03/2020 щоденно, крім 9-16, 22-26/03/2020 07:09 07:10 10:29
140
Лисичанськ Дніпро 9-16, 22-26/03/2020 щоденно 07:09 07:10 10:29
260
Лисичанськ Дніпро, Київ 4/04-22/05/2020 по парних, крім 6,8,12,16,20,22,26,28/04/2020 07:09 07:10 20:23
140
Дніпро Лисичанськ 29,30/03/2020; 1-21/04/2020 по непарних; з 23/05/2020 щоденно 10:15 10:17 19:50
260
Київ, Дніпро Лисичанськ 30/03/2020; 1/04-21/05/2020 по непарних 10:15 10:17 19:50
140
Дніпро Лисичанськ до 23/03/2020 щоденно, крім 11-17/03/2020 10:15 10:17 19:50
140
Дніпро Лисичанськ 11-17, 24-28/03/2020 щоденно 10:15 10:17 19:50
797
Харків Запоріжжя з 29/03/2020 по неділях 11:07 11:09 13:50
797
Харків Запоріжжя до 22/03/2020 по неділях; 6,7,9/03/2020; відмінено 8/03/2020 11:24 11:26 14:05
205
Покровськ Харків до 27/03/2020 по п"ятницях, неділях (крім 8/03/2020); додатково 9/03 13:15 13:17 14:49
205
Покровськ Харків 29/03-31/05/2020 по п"ятницях, неділях (крім 19/04, 1,10/05/2020); додатково 20,30/04, 11/05/2020 13:18 13:20 15:01
798
Запоріжжя Харків до 22/03/2020 по неділях; 6,7,9/03/2020; відмінено 8/03/2020 17:44 17:45 19:20
798
Запоріжжя Харків з 29/03/2020 по неділях 17:44 17:45 19:20
205
Харків Покровськ до 27/03/2020 по п"ятницях, неділях (крім 8/03/2020); додатково 9/03/2020 18:13 18:15 22:07
205
Харків Покровськ 29/03-31/05/2020 по п"ятницях, неділях (крім 19/04, 1,10/05/2020); додатково 20,30/04, 11/05/2020 18:13 18:15 22:07