Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Розклад по станції Лихачове (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
82
("ХАРКІВ")
Новоолексіївка Харків 9-29/05/2019 щоденно, крім 14,15,16/05/2019 04:39 04:41 05:59
82
("ХАРКІВ")
Новоолексіївка Харків 14,15,16/05/2019 04:39 04:41 05:59
92
безпересадковий вагон
Полтава Новоолексіївка 1/04-5/12/2019 по непарних, при двох непарних 29,1,3 00:45 00:47 07:15
81
("ХАРКІВ")
Харків Новоолексіївка 8/05-18/09/2019 щоденно 00:45 00:47 07:15
140
Лисичанськ Дніпро з 31/03/2019 щоденно, крім 20,27/05/2019 06:43 06:48 10:28
140
Лисичанськ Дніпро 20,27/05/2019 06:43 06:48 10:28
82
безпересадковий вагон
Новоолексіївка Полтава 16/04-30/05/2019, 20/09-6/12/2019 по парних (крім 6,10,12,14,16,20/05/2019), при двох непарних 30,2,4 04:39 04:41 12:35
82
безпересадковий вагон
Новоолексіївка Полтава 6,10,12/05/2019 04:39 04:41 12:37
82
безпересадковий вагон
Новоолексіївка Полтава 20/05/2019 04:39 04:41 12:37
82
безпересадковий вагон
Новоолексіївка Полтава 14,16/05/2019 04:39 04:41 12:37
729
(ІНТЕРСІТІ)
Харків Генічеськ 13/06-1/09/2019 щоденно, крім вівторка 07:28 07:30 13:27
797
Харків Запоріжжя з 31/03/2019 щоденно, крім вівторка та 20-24,27-31/05/2019; відмінено 13/06-1/09/2019 10:31 10:33 13:43
797
Харків Запоріжжя 20,27,31/05/2019 10:31 10:33 13:53
797
Харків Запоріжжя 29,30/05/2019 10:31 10:33 14:03
797
Харків Запоріжжя 22,23,24/05/2019 10:31 10:33 14:03
822
Запоріжжя Харків 16/05/2019 12:53 12:55 14:15
822
Запоріжжя Харків з 31/03/2019 щоденно, крім середи та 11,16,17,18,20,23,24,28,30,31/05, 3,4/06/2019 12:53 12:55 14:15
822
Запоріжжя Харків 17,23,31/05, 3,4/06/2019 12:53 12:55 14:15
822
Запоріжжя Харків 20,28/05/2019 12:53 12:55 14:15
822
Запоріжжя Харків 11/05/2019 12:53 12:55 14:15
822
Запоріжжя Харків 18/05/2019 12:53 12:55 14:15
822
Запоріжжя Харків 24,30/05/2019 12:53 12:55 14:15
205
Покровськ Харків 19/04-31/05/2019 щоденно, крім 15,16,17,18/05/2019 13:38 13:40 14:49
205
Покровськ Харків 15,16,17,18/05/2019 13:48 13:50 14:59
82
Новоолексіївка Харків 1/06-19/09/2019 щоденно 15:47 15:49 17:05
102
Новоолексіївка Харків 31/05/2019 15:47 15:49 17:05
798
Запоріжжя Харків з 31/03/2019 щоденно, крім вівторка та 20-24,27-31/05/2019; відмінено 13/06-1/09/2019 18:06 18:08 19:20
798
Запоріжжя Харків 20-24,27-31/05/2019 щоденно, крім вівторка 18:06 18:08 19:20
821
Харків Запоріжжя з 31/03/2019 щоденно, крім середи 16:21 16:22 19:52
140
Дніпро Лисичанськ з 31/03/2019 щоденно, крім 21,28/05/2019 10:38 10:43 20:10
140
Дніпро Лисичанськ 21,28/05/20219 10:38 10:43 20:10
730
(ІНТЕРСІТІ)
Генічеськ Харків 13/06-1/09/2019 щоденно, крім вівторка 20:19 20:21 21:32
205
Харків Покровськ 19/04-31/05/2019 щоденно 17:50 17:52 22:07
82
безпересадковий вагон
Новоолексіївка Полтава 2/06-18/09/2019 по парних, при двох непарних 30,2,4 15:47 15:49 22:37