Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Розклад по станції Балаклія (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
260
Лисичанськ Дніпро, Київ 4/04-22/05/2020 по парних, крім 6,8,12,16,20,22,26,28/04/2020 03:48 03:50 20:23
140
Лисичанськ Дніпро 29,30/03/2020; 1-21/04/2020 по непарних; з 23/05/2020 щоденно 03:48 03:50 10:28
140
Лисичанськ Дніпро 9-16, 22-26/03/2020 щоденно 03:48 03:50 10:29
260
Лисичанськ Дніпро, Київ 31/03, 2,6,8,12,16,20,22,26,28/04/2020 03:48 03:50 20:23
140
Лисичанськ Дніпро до 28/03/2020 щоденно, крім 9-16, 22-26/03/2020 03:48 03:50 10:29
78
Маріуполь Бахмут 2-28/02/2020 по парних; 1-27/03/2020 по непарних, крім 11,13,15,23,25,27/03/2020 06:01 06:05 09:00
78
Маріуполь Бахмут 29,31/03/2020; 2/04-30/05, 2-30/08, з 2/11/2020 по парних; 1/06-31/07, 1/09-31/10/2020 по непарних 06:01 06:05 09:00
78
Маріуполь Бахмут 11,13,15,23,25,27/03/2020 06:14 06:18 09:13
124
Київ Костянтинівка до 28/03/2020 щоденно, крім 6-21/02/2020 08:31 08:33 12:00
124
Київ Костянтинівка з 29/03/2020 щоденно 08:31 08:33 12:00
124
Київ Костянтинівка 6-21/02/2020 щоденно 09:20 09:22 12:36
140
Дніпро Лисичанськ до 23/03/2020 щоденно, крім 11-17/03/2020 13:34 13:36 19:50
260
Київ, Дніпро Лисичанськ 30/03/2020; 1/04-21/05/2020 по непарних 13:34 13:36 19:50
140
Дніпро Лисичанськ 29,30/03/2020; 1-21/04/2020 по непарних; з 23/05/2020 щоденно 13:34 13:36 19:50
140
Дніпро Лисичанськ 11-17, 24-28/03/2020 щоденно 13:34 13:36 19:50
78
Бахмут Маріуполь 30/03; 1/04-31/05, 1-31/08, з 1/11/2020 по непарних; 2/06-30/07, 2/09-30/10/2020 по парних 14:07 14:10 06:30
78
Бахмут Маріуполь 1-29/02/2020 по непарних; 2-28/03/2020 по парних 14:07 14:10 06:30
124
Костянтинівка Київ 6-21/02/2020 щоденно 20:57 20:59 08:33
124
Костянтинівка Київ до 28/03/2020 щоденно, крім 6-21/02/2020 20:57 20:59 08:33
124
Костянтинівка Київ з 29/03/2020 щоденно 20:57 20:59 08:19