Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Розклад по станції Суми (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
775
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Харків Київ з 31/03/2019 щоденно 00:10 00:30 05:34
775
безпересадковий вагон
Харків Херсон з 31/03/2019 щоденно 00:10 00:30 14:27
124
Костянтинівка Київ з 31/03/2019 щоденно 02:13 02:33 08:16
124
Київ Костянтинівка з 31/03/2019 щоденно 02:59 03:19 12:01
130
Шостка Суми з 31/03/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,1,3 04:08 04:08
127
Зернове Суми з 2/04/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2,4 04:08 04:08
779
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Суми Вінниця з 31/03/2019 по суботах та неділях; додатково 1,3/05/2019 05:35 13:10
779
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Суми Київ з 1/04/2019 щоденно, крім субот, неділь та 25,26/04, 1,3/05/2019 05:35 10:00
765
безпересадковий вагон
Херсон Харків з 31/03/2019 щоденно, крім 3/06/2019 05:33 05:53 09:00
776
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Харків з 1/04/2019 щоденно, крім 4/06/2019 05:33 05:53 09:00
214
Одеса Суми 2/06-16/09/2019 по парних, при двох непарних 30,2,4 06:15 06:15
765
безпересадковий вагон
Херсон Харків 3/06/2019 06:04 06:34 09:42
776
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Харків 4/06/2019 06:04 06:34 09:42
112
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Львів Харків 7,9,13,15,27/05/2019 09:20 09:50 13:28
112
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Львів Харків 19,21,23/05/2019 09:27 09:50 13:28
100
Новоолексіївка,запоріжжя Мінськ 2/06-22/09/2019 щоденно 09:41 10:01 23:50
116
безпересадковий вагон
Бердянськ Мінськ 2/06-22/09/2019 щоденно 09:41 10:01 23:50
100
Запоріжжя Мінськ 18,20/05/2019 09:41 10:01 23:50
100
Запоріжжя Мінськ 14,16/05/2019 09:41 10:01 23:50
100
Запоріжжя Мінськ 1/04-1/06/2019 (крім 14,16,18,20/05/2019) та з 24/09-8/12/2019 по парних, при двох непарних 30,1,4 09:41 10:01 23:50
143
Харків С.петербург з 1/04/2019 по непарних, при двох непарних 27,29,1 10:18 10:38 12:21
142
Львів Бахмут 10,12-16,19-23,26,27/05/2019 щоденно 12:35 12:40 20:20
46
Лисичанськ Ужгород з 31/03/2019 щоденно, крім 10,11,12,14/06/2019 16:10 16:40 14:23
46
Лисичанськ Ужгород 10,11,12,14/06/2019 16:10 16:40 14:23
53
С.петербург Харків з 2/04/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 17:01 17:21 20:54
127
Суми Зернове з 2/04/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2,4 17:24 22:27
129
Суми Шостка з 31/03/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,1,3 17:24 21:36
45
Ужгород Лисичанськ з 31/03/2019 щоденно 18:00 18:30 04:15
213
Суми Одеса 1/06-15/09/2019 по непарних, при двох непарних 29,1,3 19:53 11:07
780
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Вінниця Суми з 31/03/2019 по суботах та неділях; додатково 1,3/05/2019 21:34 21:34
780
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Суми з 1/04/2019 щоденно, крім субот, неділь та 25,26/04, 1,3/05/2019 21:34 21:34
100
безпересадковий вагон
Мінськ Бердянськ 2/06-21/09/2019 щоденно 21:26 21:56 11:50
100
безпересадковий вагон
Мінськ Бердянськ 1/06/2019 21:26 21:56 11:50
100
Мінськ Запоріжжя, Новоолексіївка 1/06/2019 21:26 21:56 09:52
100
Мінськ Запоріжжя 2/04-30/05/2019 та з 22/09-6/12/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 21:26 21:56 06:17
100
Мінськ Запоріжжя, Новоолексіївка 2/06-21/09/2019 щоденно 21:26 21:56 09:52