Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Розклад по станції Білопілля (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
775
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Харків Київ з 27/10/2019 щоденно 01:08 01:09 05:34
775
безпересадковий вагон
Харків Херсон з 27/10/2019 щоденно; відмінено 24,26,28,30/11, 2,4/12/2019 01:08 01:09 14:27
130
Шостка Суми з 27/10/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,1,3 03:26 03:28 04:08
127
Зернове Суми з 28/10/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2,4 03:26 03:28 04:08
765
безпересадковий вагон
Херсон Харків 2,4,6/12/2019 04:56 04:57 09:00
765
безпересадковий вагон
Херсон Харків з 27/10/2019 щоденно (крім 2,4,6/12/2019); відмінено 25,27,29/11, 1,3,5/12/2019 04:56 04:57 09:00
776
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Харків з 27/10/2019 щоденно 04:56 04:57 09:00
779
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Суми Вінниця з 27/10/2019 по суботах та неділях 06:09 06:10 13:11
779
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Суми Київ з 28/10/2019 щоденно, крім субот, неділь 06:09 06:10 10:00
143
Харків С.петербург з 27/10/2019 по непарних; при двох непарних 27,29,1 10:33 10:35 12:21
53
С.петербург Харків з 28/10/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 15:10 15:12 19:57
45
Ужгород Лисичанськ з 27/10/2019 щоденно 17:13 17:15 04:15
46
Лисичанськ Ужгород 1-5/12/2019 щоденно 17:23 17:25 14:23
46
Лисичанськ Ужгород 19-23/11/2019 щоденно 17:23 17:25 14:23
46
Лисичанськ Ужгород з 27/10/2019 щоденно, крім 19-23/11, 1-5/12/2019 17:23 17:25 14:23
129
Суми Шостка з 27/10/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,1,3 18:01 18:03 21:36
127
Суми Зернове з 28/10/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2,4 18:01 18:03 22:27
780
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Вінниця Суми з 27/10/2019 по суботах та неділях 20:57 20:58 21:34
780
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Суми з 28/10/2019 щоденно, крім субот, неділь 20:57 20:58 21:34