Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Розклад по станції Лозова-Пас. (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
126
Костянтинівка Київ з 31/03/2019 щоденно 00:13 00:36 09:48
81
("ХАРКІВ")
Харків Новоолексіївка 8/05-18/09/2019 щоденно 01:30 01:32 07:15
92
безпересадковий вагон
Полтава Новоолексіївка 1/04-5/12/2019 по непарних, при двох непарних 29,1,3 01:30 01:32 07:15
96
Маріуполь Бахмут 20/04-30/05( крім 14,16/05/2019), 2-30/08, 2/11-6/12/2019 по парних; 1/06-31/07, 1/09-31/10/2019 по непарних 01:56 02:01 09:55
96
Маріуполь Харків 17/04-31/05 (крім 15/05/2019), 1-31/08, 1/11-7/12/2019 по непарних; 2/06-30/07, 2/09-30/10/2019 по парних 01:56 02:01 04:31
96
Маріуполь Харків 15/05/2019 01:56 02:01 04:31
96
Маріуполь Бахмут 14,16/05/2019 01:56 02:01 09:55
100
Мінськ Запоріжжя, Новоолексіївка 2/06-21/09/2019 щоденно 03:40 03:42 09:52
100
безпересадковий вагон
Мінськ Бердянськ 1/06/2019 03:40 03:42 11:50
100
Мінськ Запоріжжя, Новоолексіївка 1/06/2019 03:40 03:42 09:52
100
безпересадковий вагон
Мінськ Бердянськ 2/06-21/09/2019 щоденно 03:40 03:42 11:50
100
Мінськ Запоріжжя 2/04-30/05/2019 та з 22/09-6/12/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 03:40 03:42 06:17
100
Запоріжжя Мінськ 18,20/05/2019 03:46 03:48 23:50
100
Запоріжжя Мінськ 1/04-1/06/2019 (крім 14,16,18,20/05/2019) та з 24/09-8/12/2019 по парних, при двох непарних 30,1,4 03:46 03:48 23:50
116
безпересадковий вагон
Бердянськ Мінськ 2/06-22/09/2019 щоденно 03:46 03:48 23:50
100
Запоріжжя Мінськ 14,16/05/2019 03:46 03:48 23:50
100
Новоолексіївка,запоріжжя Мінськ 2/06-22/09/2019 щоденно 03:46 03:48 23:50
82
безпересадковий вагон
Новоолексіївка Полтава 16/04-30/05/2019, 20/09-6/12/2019 по парних (крім 6,10,12,14,16,20/05/2019), при двох непарних 30,2,4 03:56 03:58 12:35
82
("ХАРКІВ")
Новоолексіївка Харків 9-29/05/2019 щоденно, крім 14,15,16/05/2019 03:56 03:58 05:59
82
безпересадковий вагон
Новоолексіївка Полтава 20/05/2019 03:56 03:58 12:37
82
("ХАРКІВ")
Новоолексіївка Харків 14,15,16/05/2019 03:56 03:58 05:59
82
безпересадковий вагон
Новоолексіївка Полтава 14,16/05/2019 03:56 03:58 12:37
82
безпересадковий вагон
Новоолексіївка Полтава 6,10,12/05/2019 03:56 03:58 12:37
92
Одеса Костянтинівка з 31/03/2019 щоденно, крім 30/05-14/06/2019 06:15 06:40 09:05
73
Москва Курская Кривий Ріг 18/05/2019 07:08 07:14 14:25
73
Москва Курская Кривий Ріг 17,24,31/05/2019 07:08 07:14 14:35
369
безпересадковий вагон
Баку Дніпро 4,11/05/2019 07:08 07:14 10:36
73
Москва Курская Кривий Ріг 12/05/2019 щоденно 07:08 07:14 14:25
73
безпересадковий вагон
Москва Кур. Дніпро 13,14,15,17, 20,24,27,31/05/2019 07:08 07:14 10:36
73
Москва Курская Кривий Ріг 13-15/05/2019 щоденно 07:08 07:14 14:25
73
Москва Курская Кривий Ріг 16/05/2019 07:08 07:14 14:25
369
безпересадковий вагон
Баку Дніпро з 6/04/2019 по суботах, крім 4,11/05/2019 07:08 07:14 10:36
73
безпересадковий вагон
Москва Кур. Дніпро 16,21-23,28-30/05/2019 щоденно 07:08 07:14 10:36
73
безпересадковий вагон
Москва Кур. Дніпро 2,3/06/2019 07:08 07:14 10:36
73
Москва Курская Кривий Ріг з 20/04/2019 щоденно, крім 12-19,20-24,26-31/05/2019 07:08 07:14 14:35
73
безпересадковий вагон
Москва Кур. Дніпро з 31/03/2019 щоденно, крім 13-17,20-24,27-31/05, 2,3/06/2019 07:08 07:14 10:36
73
Москва Курская Кривий Ріг 20-23,27-30/05/2019 щоденно 07:08 07:14 14:35
73
Москва Курская Кривий Ріг 19,26/05/2019 07:08 07:14 14:35
92
Одеса Костянтинівка 30/05-14/06/2019 щоденно 07:10 07:35 10:00
126
Київ Костянтинівка з 25/05/2019 щоденно 07:23 07:45 10:10
126
Київ Костянтинівка 31/03-24/05/2019 щоденно 07:23 07:45 10:10
140
Лисичанськ Дніпро 20,27/05/2019 07:35 07:51 10:28
140
Лисичанськ Дніпро з 31/03/2019 щоденно, крім 20,27/05/2019 07:35 07:51 10:28
729
(ІНТЕРСІТІ)
Харків Генічеськ 13/06-1/09/2019 щоденно, крім вівторка 08:11 08:13 13:27
140
Дніпро Лисичанськ 21,28/05/20219 09:41 09:53 20:10
140
Дніпро Лисичанськ з 31/03/2019 щоденно, крім 21,28/05/2019 09:41 09:53 20:10
712
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Костянтинівка з 31/03/2019 щоденно 11:18 11:20 12:48
797
Харків Запоріжжя 29,30/05/2019 11:27 11:29 14:03
797
Харків Запоріжжя 22,23,24/05/2019 11:27 11:29 14:03
797
Харків Запоріжжя з 31/03/2019 щоденно, крім вівторка та 20-24,27-31/05/2019; відмінено 13/06-1/09/2019 11:27 11:29 13:43
797
Харків Запоріжжя 20,27,31/05/2019 11:27 11:29 13:53
822
Запоріжжя Харків 17,23,31/05, 3,4/06/2019 12:05 12:07 14:15
822
Запоріжжя Харків 20,28/05/2019 12:05 12:07 14:15
822
Запоріжжя Харків 18/05/2019 12:05 12:07 14:15
822
Запоріжжя Харків 24,30/05/2019 12:05 12:07 14:15
822
Запоріжжя Харків 16/05/2019 12:05 12:07 14:15
822
Запоріжжя Харків з 31/03/2019 щоденно, крім середи та 11,16,17,18,20,23,24,28,30,31/05, 3,4/06/2019 12:05 12:07 14:15
822
Запоріжжя Харків 11/05/2019 12:09 12:11 14:15
205
Покровськ Харків 19/04-31/05/2019 щоденно, крім 15,16,17,18/05/2019 12:51 12:53 14:49
205
Покровськ Харків 15,16,17,18/05/2019 13:01 13:03 14:59
82
безпересадковий вагон
Новоолексіївка Полтава 2/06-18/09/2019 по парних, при двох непарних 30,2,4 14:52 14:55 22:37
102
Новоолексіївка Харків 31/05/2019 14:52 14:55 17:05
82
Новоолексіївка Харків 1/06-19/09/2019 щоденно 14:52 14:55 17:05
92
Костянтинівка Одеса 31/05/2019 14:40 15:05 08:00
92
Костянтинівка Одеса 30/05-14/06/2019 щоденно, крім 31/05/2019 14:40 15:05 08:00
92
Костянтинівка Одеса 21,23,27,29/05/2019 14:40 15:05 05:23
92
Костянтинівка Одеса з 1/04/2019 щоденно, крім 21,23,27,29/05, 30/05-14/06/2019 14:40 15:05 05:23
262
Бердянськ Харків 8/06-8/09/2019 щоденно 15:57 16:00 18:06
821
Харків Запоріжжя з 31/03/2019 щоденно, крім середи 17:13 17:16 19:52
798
Запоріжжя Харків 20-24,27-31/05/2019 щоденно, крім вівторка 17:19 17:21 19:20
798
Запоріжжя Харків з 31/03/2019 щоденно, крім вівторка та 20-24,27-31/05/2019; відмінено 13/06-1/09/2019 17:19 17:21 19:20
712
(ІНТЕРСІТІ+)
Костянтинівка Київ з 31/03/2019 щоденно 17:50 17:52 23:05
95
Харків Маріуполь 20/04-30/05 (крім 14,16/05/2019), 2-30/08, 2/11-6/12/2019 по парних; 1/06-31/07, 1/09-31/10/2019 по непарних 18:17 18:19 06:30
96
Бахмут Маріуполь 17/04-31/05 (крім 15/05/2019), 1-31/08, 1/11-7/12/2019 по непарних; 2/06-30/07, 2/09-30/10/2019 по парних 18:17 18:19 06:30
95
Харків Маріуполь 14,16/05/2019 18:17 18:19 06:36
96
Бахмут Маріуполь 15/05/2019 18:17 18:19 06:36
205
Харків Покровськ 19/04-31/05/2019 щоденно 18:38 18:40 22:07
730
(ІНТЕРСІТІ)
Генічеськ Харків 13/06-1/09/2019 щоденно, крім вівторка 19:33 19:35 21:32
106
безпересадковий вагон
Дніпро Москва Кур. 12-16,19,23,26,30/05/2019 щоденно 20:34 20:38 11:34
74
Кривий Ріг Москва Курская 13-16/05/2019 щоденно 20:34 20:38 11:34
74
Кривий Ріг Москва Курская 12,19,26/05/2019 20:34 20:38 11:34
74
Кривий Ріг Москва Курская з 31/03/2019 щоденно, крім 10,12-16,19-24,26-31/05/2019 20:34 20:38 11:25
74
Кривий Ріг Москва Курская 10/05/2019 щоденно 20:34 20:38 11:25
106
безпересадковий вагон
Дніпро Москва Кур. 21,28/05/2019 20:34 20:38 11:34
106
безпересадковий вагон
Дніпро Москва Кур. з 31/03/2019 щоденно, крім 12-16/05, 19-23/05, 26-30/05/2019 20:34 20:38 11:25
74
Кривий Ріг Москва Курская 20-23/05, 27-30/05/2019 щоденно 20:34 20:38 11:34
74
Кривий Ріг Москва Курская 24,31/05/2019 20:34 20:38 11:25
106
безпересадковий вагон
Дніпро Баку з 1/04/2019 по понеділках 20:34 20:38 04:10
261
Харків Бердянськ 7/06-7/09/2019 щоденно 23:57 23:59 07:20