Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Розклад по станції Лозова-Пас. (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
369
безпересадковий вагон
Баку Дніпро 3/08-19/10/2019 по суботах 07:08 07:14 10:36
369
безпересадковий вагон
Баку Дніпро з 26/10/2019 по суботах 06:08 06:14 09:32
96
Бахмут Маріуполь 2/09-26/10/2019 по парних, крім 24,26/09/2019 18:17 18:19 06:30
96
Бахмут Маріуполь 24,26/09/2019 18:17 18:19 06:30
96
Бахмут Маріуполь 28,30/10/2019; 1/11-7/12/2019 по непарних 18:17 18:19 06:30
116
безпересадковий вагон
Бердянськ Мінськ 2/06-22/09/2019 щоденно 03:46 03:48 23:50
106
безпересадковий вагон
Дніпро Баку з 28/10/2019 по понеділках 19:34 19:38 04:10
106
безпересадковий вагон
Дніпро Баку 5/08-21/10/2019 по понеділках 20:34 20:38 04:10
140
Дніпро Лисичанськ 30/09, 2,3,4,7,15,16,17/10/2019 09:41 09:53 20:10
140
Дніпро Лисичанськ 27/09/2019 09:41 09:53 20:10
140
Дніпро Лисичанськ з 27/10/2019 щоденно 09:41 09:53 19:50
140
Дніпро Лисичанськ 26/09/2019 09:41 09:53 20:10
140
Дніпро Лисичанськ 24,25,28/09/2019 09:41 09:53 20:10
140
Дніпро Лисичанськ 31/03-26/10/2019 щоденно, крім 24-28,30/09, 2,3,4,7,8,9,10,15,16,17/10/2019 09:41 09:53 20:10
140
Дніпро Лисичанськ 8,9,10/10/2019 09:41 09:53 20:10
106
безпересадковий вагон
Дніпро Москва Кур. 23-27/09/2019 щоденно 20:34 20:38 11:25
106
безпересадковий вагон
Дніпро Москва Кур. з 27/10/2019 щоденно 19:34 19:38 11:25
106
безпересадковий вагон
Дніпро Москва Кур. 5/08-26/10/2019 щоденно, крім 23-27/09/2019 20:34 20:38 11:25
798
Запоріжжя Харків 9/10/2019 17:19 17:21 19:23
822
Запоріжжя Харків з 27/10/2019 щоденно, крім середи 12:05 12:07 14:15
798
Запоріжжя Харків з 27/10/2019 щоденно, крім вівторка 17:19 17:21 19:20
822
Запоріжжя Харків 7/10/2019 12:05 12:07 14:29
822
Запоріжжя Харків 10/06-26/10/2019 щоденно, крім середи та 26,27,30/09, 3,4,7,8,10,11,15,17/10/2019 12:05 12:07 14:15
798
Запоріжжя Харків 10/10/2019 17:19 17:21 19:23
798
Запоріжжя Харків 27,30/09, 2,3,4,16,17/10/2019 17:19 17:21 19:23
798
Запоріжжя Харків 26/09/2019 17:19 17:21 19:23
822
Запоріжжя Харків 8,10/10/2019 12:05 12:07 14:26
822
Запоріжжя Харків 27,30/09, 3,4,17/10/2019 12:05 12:07 14:29
822
Запоріжжя Харків 15/10/2019 12:05 12:07 14:29
822
Запоріжжя Харків 11/10/2019 12:05 12:07 14:15
822
Запоріжжя Харків 26/09/2019 12:05 12:07 14:26
798
Запоріжжя Харків 11/10/2019 17:19 17:21 19:20
798
Запоріжжя Харків 31/03-26/10/2019 щоденно, крім вівторка та 26,27,30/09, 2,3,4,7,9,10,11,16,17/10/2019 17:19 17:21 19:20
798
Запоріжжя Харків 7/10/2019 17:19 17:21 19:23
100
Запоріжжя Мінськ 27/09-11/10/2019 по непарних 01:03 01:05 23:50
100
Запоріжжя Мінськ 16/10/2019 03:46 03:48 23:50
100
Запоріжжя Мінськ 24/09-26/10/2019 по парних (крім 28/09-12/10, 16/10/2019); при двох непарних 30,1,4 03:46 03:48 23:50
100
Запоріжжя Мінськ 28/10-8/12/2019 по парних, при двох непарних 30,1,4 03:03 03:05 23:50
126
Київ Костянтинівка з 27/10/2019 щоденно 07:23 07:45 10:10
126
Київ Костянтинівка до 26/10/2019 щоденно 07:23 07:45 10:10
712
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Костянтинівка з 27/10/2019 щоденно 11:18 11:20 12:48
712
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Костянтинівка до 26/10/2019 щоденно 11:18 11:20 12:48
126
Костянтинівка Київ з 27/10/2019 щоденно 00:13 00:36 09:48
126
Костянтинівка Київ 24-27/09/2019 щоденно 00:13 00:36 10:23
126
Костянтинівка Київ до 26/10/2019 щоденно, крім 24-27/09/2019 00:13 00:36 09:48
712
(ІНТЕРСІТІ+)
Костянтинівка Київ до 26/10/2019 щоденно 17:50 17:52 23:05
712
(ІНТЕРСІТІ+)
Костянтинівка Київ з 27/10/2019 щоденно 17:50 17:52 23:05
92
Костянтинівка Одеса з 27/10/2019 щоденно 14:40 15:05 05:23
92
Костянтинівка Одеса 1/04-26/10/2019 щоденно, крім 23-27/09/2019 14:40 15:05 05:23
92
Костянтинівка Одеса 23-27/09/2019 щоденно 14:40 15:05 05:23
74
Кривий Ріг Москва Курская 5/08-26/10/2019 щоденно, крім 7,9,11,15/10/2019 20:34 20:38 11:25
74
Кривий Ріг Москва Курская з 27/10/2019 щоденно 19:34 19:38 11:25
74
Кривий Ріг Москва Курская 11,15/10/2019 20:34 20:38 11:25
74
Кривий Ріг Москва Курская 7,9/10/2019 20:34 20:38 11:25
140
Лисичанськ Дніпро 23-27/09/2019 щоденно 07:35 07:51 10:31
140
Лисичанськ Дніпро 31/03-26/10/2019 щоденно, крім 23-27/09/2019 07:35 07:51 10:28
140
Лисичанськ Дніпро з 27/10/2019 щоденно 07:35 07:51 10:28
100
Мінськ Запоріжжя 26/09, 14-26/10/2019 по парних (крім 22,24/10/2019), при двох непарних 28,30,2 03:40 03:42 06:17
100
Мінськ Запоріжжя 22,24/10/2019 03:40 03:42 06:17
100
Мінськ Запоріжжя 28/09-12/10/2019 по парних 04:33 04:35 07:10
100
Мінськ Запоріжжя 22,24/09/2019 03:40 03:42 06:17
100
Мінськ Запоріжжя 28/10-6/12/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 02:35 02:37 05:14
100
безпересадковий вагон
Мінськ Бердянськ 2/06-17/09/2019 щоденно 03:40 03:42 11:50
100
безпересадковий вагон
Мінськ Бердянськ 18-21/09/2019 щоденно 03:40 03:42 11:50
100
Мінськ Запоріжжя, Новоолексіївка 2/06-17/09/2019 щоденно 03:40 03:42 09:52
100
Мінськ Запоріжжя, Новоолексіївка 18-21/09/2019 щоденно 03:40 03:42 09:52
96
Маріуполь Харків 28,30/10/2019; 1/11-7/12/2019 по непарних 01:56 02:01 04:30
96
Маріуполь Бахмут 23,25,27/09/2019 01:56 02:01 09:55
96
Маріуполь Бахмут 1/09-25/10/2019 по непарних, крім 23,25,27/09/2019 01:56 02:01 09:55
96
Маріуполь Бахмут 27,29,31/10/2019; 2/11-6/12/2019 по парних 01:56 02:01 09:55
96
Маріуполь Харків 2/09-26/10/2019 по парних, крім 24,26/09/2019 01:56 02:01 04:31
96
Маріуполь Харків 24,26/09/2019 01:56 02:01 04:31
73
безпересадковий вагон
Москва Кур. Дніпро з 27/10/2019 щоденно 06:08 06:14 09:32
73
безпересадковий вагон
Москва Кур. Дніпро до 26/10/2019 щоденно, крім 23-27/09/2019 07:08 07:14 10:36
73
безпересадковий вагон
Москва Кур. Дніпро 23-27/09/2019 щоденно 07:08 07:14 10:47
73
Москва Курская Кривий Ріг з 27/10/2019 щоденно 06:08 06:14 13:38
73
Москва Курская Кривий Ріг до 26/10/2019 щоденно 07:08 07:14 14:35
82
Новоолексіївка Харків 1/06-15/09/2019 щоденно 14:52 14:55 17:05
82
("ХАРКІВ")
Новоолексіївка Харків з 28/10/2019 по парних, при двох непарних 30,2,4 03:56 03:58 05:59
82
("ХАРКІВ")
Новоолексіївка Харків 16/09-26/10/2019 по парних, при двох непарних 30,2,4 03:56 03:58 05:59
82
безпересадковий вагон
Новоолексіївка Полтава 28/10-6/12/2019 по парних, при двох непарних 30,2,4 03:56 03:58 12:38
82
безпересадковий вагон
Новоолексіївка Полтава 2/06-14/09/2019 по парних, при двох непарних 30,2,4 14:52 14:55 22:37
82
безпересадковий вагон
Новоолексіївка Полтава 16/09-26/10/2019 по парних, при двох непарних 30,2,4 03:56 03:58 12:35
100
Новоолексіївка,запоріжжя Мінськ 2/06-22/09/2019 щоденно 03:46 03:48 23:50
92
Одеса Костянтинівка 20/08-26/10/2019 щоденно, крім 23-27/09/2019 06:25 06:47 09:11
92
Одеса Костянтинівка 23-27/09/2019 щоденно 06:25 06:47 09:11
92
Одеса Костянтинівка з 27/10/2019 щоденно 06:25 06:47 09:11
252
Одеса-Кривий Ріг,дніпро,харків 1-21/09/2019 по непарних 08:01 08:03 09:57
205
Покровськ Харків 1/09-25/10/2019 по п'ятницях та неділях, крім 27/09, 4,11,18,25/10/2019 12:51 12:53 14:49
205
Покровськ Харків з 27/10/2019 по п'ятницях та неділях 12:51 12:53 14:49
92
безпересадковий вагон
Полтава Новоолексіївка 27/10-5/12/2019 по непарних, при двох непарних 29,1,3 01:30 01:32 07:15
92
безпересадковий вагон
Полтава Новоолексіївка 1/04-25/10/2019 по непарних, при двох непарних 29,1,3 01:30 01:32 07:15
95
Харків Маріуполь 27,29,31/10/2019; 2/11-6/12/2019 по парних 18:17 18:19 06:30
821
Харків Запоріжжя 10/06-26/10/2019 щоденно, крім середи та 1/10/2019 17:13 17:16 19:52
821
Харків Запоріжжя з 27/10/2019 щоденно, крім середи 17:13 17:16 19:52
797
Харків Запоріжжя з 27/10/2019 щоденно, крім вівторка 11:27 11:29 13:43
821
Харків Запоріжжя 1/10/2019 17:25 17:27 19:58
797
Харків Запоріжжя 31/03-26/10/2019 щоденно, крім вівторка 11:27 11:29 13:43
95
Харків Маріуполь 1/10/2019 18:20 18:22 06:30
95
Харків Маріуполь 1/09-25/10/2019 по непарних, крім 23,25,27/09, 1/10/2019 18:17 18:19 06:30
95
Харків Маріуполь 23,25,27/09/2019 18:17 18:19 06:30
81
("ХАРКІВ")
Харків Новоолексіївка 8/05-14/09/2019 щоденно; 15/09-25/10/2019 по непарних, при двох непарних 29,1,3 01:30 01:32 07:15
81
("ХАРКІВ")
Харків Новоолексіївка з 27/10/2019 по непарних, при двох непарних 29,1,3 01:30 01:32 07:15
205
Харків Покровськ 1/09-25/10/2019 по п'ятницях та неділях, крім 27/09, 4,11,18,25/10/2019 18:38 18:40 22:07
205
Харків Покровськ з 27/10/2019 по п'ятницях та неділях 18:38 18:40 22:07
251
Харків,дніпро,кривий Ріг- Одеса 2-22/09/2019 по парних 18:50 18:52 12:04