Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Розклад по станції Куп'Янськ-Вузл. (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
140
Лисичанськ Дніпро з 31/03/2019 щоденно 00:15 00:40 10:28
45
Ужгород Лисичанськ 2-24/04/2019 щоденно, крім 3,9,10,21/04/2019 01:07 01:30 04:15
45
Ужгород Лисичанськ з 31/03/2019 щоденно, крім 1-24/04, 7/05/2019 01:07 01:30 04:15
45
Ужгород Лисичанськ 1,3,9,10,21/04/2019 01:07 01:30 04:15
45
Ужгород Лисичанськ 7/05/2019 01:07 01:30 04:15
106
безпересадковий вагон
Дніпро Баку з 1/04/2019 по понеділках 02:16 03:16 04:10
370
Київ Баку з 1/04/2019 по понеділках 02:16 03:16 04:10
20
Київ Лисичанськ 12,20/05/2019 06:47 07:09 09:48
20
Київ Лисичанськ 16/05/2019 06:47 07:09 09:48
20
Київ Лисичанськ 1,6,10,14,18,22,26,30/04/06/08/10, 2/10 (крім 1/10/2019), 4,8,12,16,20,24,28/05/07/09/11/2019 (крім 12,16,20/05/2019), 2,6/12/2019; додатково 3/04-29/05/2019 по непарних 06:47 07:09 09:48
46
Лисичанськ Ужгород 6/05/2019 09:37 09:57 14:53
46
Лисичанськ Ужгород з 31/03/2019 щоденно, крім 26/04, 1,6/05/2019 09:37 09:57 14:23
46
Лисичанськ Ужгород 26/04, 1/05/2019 09:37 09:57 14:23
138
Хмельницький Лисичанськ 13-16/05/2019 щоденно 10:35 10:56 13:45
138
Хмельницький Лисичанськ з 31/03/2019 щоденно, крім 13-16,21-23/05/2019 10:35 10:56 13:45
138
Хмельницький Лисичанськ 21,22,23/05/2019 10:35 10:56 13:45
140
Дніпро Лисичанськ з 31/03/2019 щоденно 16:40 17:02 20:10
138
Лисичанськ Хмельницький 6,7,8,10,11,13,20,21/05/2019 19:33 19:53 12:04
138
Лисичанськ Хмельницький з 31/03/2019 щоденно, крім 6,7,8,10,11,13,20,21/05/2019 19:33 19:53 12:04
20
Лисичанськ Киів 1/04/2019; 2,7,11,15,19,23,27,31/04/06/08/10, 3/10 (крім 2/10/2019); 5,9,13,17,21,25,29/05/07/09/11/2019 (крім 5,9,13/05/2019); 1/05/07,3,7/12/2019; додатково 4/04-30/05/2019 по парних 22:59 23:20 08:22
20
Лисичанськ Киів 5,9,13/05/2019 22:59 23:20 08:22
369
Баку Київ з 6/04/2019 по суботах, крім 4,11/05/2019 22:56 23:56 11:34
369
безпересадковий вагон
Баку Дніпро з 6/04/2019 по суботах, крім 4,11/05/2019 22:56 23:56 10:36
369
безпересадковий вагон
Баку Дніпро 4,11/05/2019 22:56 23:56 10:36
369
Баку Київ 4,11/05/2019 22:56 23:56 11:34