Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Розклад по станції Козятин-1 (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
109
Херсон Львів з 31/03/2019 щоденно, крім 8-11,15-18,22-25/04/2019 00:11 00:13 08:24
41
Дніпро Трускавець з 31/03/2019 щоденно, крім 8-11,15-18,22-25/04, 13-17,20-24,27-31/05/2019 00:18 00:30 11:11
41
Дніпро Трускавець 13-31/05/2019 щоденно, крім 18,19,25,26/05/2019 00:18 00:30 11:11
41
Дніпро Трускавець 8-11,15-18,22-25/04/2019 щоденно 00:24 00:30 11:11
109
Херсон Львів 8-11,15-18,22-25/04/2019 щоденно 00:57 00:59 08:47
47
Кишинеу Москва з 7/04/2019 щоденно 01:02 01:04 16:50
247
Житомир Одеса з 31/03/2019 щоденно 00:50 01:12 09:33
112
Львів Харків 26,28,30/04/2019 01:31 01:33 13:28
112
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Львів Харків 15,17/04/2019 01:31 01:33 13:28
112
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Львів Харків 1,5,7,9,13,15,19,21,23,27/05/2019 01:31 01:33 13:28
112
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Львів Харків з 31/03/2019 по непарних ( крім 15,17/04, 1,5,7,9,13,15,19,21,23,27/05/2019), при двох непарних 29,31,3,5 01:31 01:33 13:28
112
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Львів Харків 2,4,6/05/2019 01:31 01:33 13:28
231
Львів Запоріжжя 25/04/2019 01:13 01:43 13:50
231
Львів Запоріжжя 1,3,5/05/2019 01:13 01:43 13:50
778
безпересадковий вагон
Шостка Хмельницький з 31/03/2019 щоденно 01:43 01:45 05:13
771
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Хмельницький з 31/03/2019 щоденно 01:43 01:45 05:13
58
Ковель Одеса 1/04-29/05/2019 та з 17/09/2019 по непарних, при двох непарних 27,29,1; 31/05-16/09/2019 щоденно 01:45 02:16 10:08
140
Кам'янець-Подільський Київ 2-24/04, 2/06-30/07, 2/09-30/10/2019 по парних; 25/04-31/05, 1-31/08, 1/11-7/12/2019 по непарних 02:07 02:29 04:47
58
Одеса Ковель 2/04-30/05/2019 та з 18/09/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2; 1/06-17/09/2019 щоденно 02:15 02:37 10:50
139
Київ Кам'янець-Подільський 1-23/04, 1/06-31/07, 1/09-31/10/2019 по непарних; 24/04-30/05, 2-30/08, 2/11-6/12/2019 по парних 02:12 02:40 08:57
133
Івано-Франківськ Миколаїв 21-25/04/2019 щоденно 02:33 02:55 13:00
133
Івано-Франківськ Миколаїв 6,7,9/05/2019 02:33 02:55 13:00
341
Москва Кишинеу з 31/03/2019 щоденно 02:53 02:55 18:28
133
Івано-Франківськ Миколаїв з 31/03/2019 щоденно, крім 7-11,14-18,21-25/04, 6,7,9/05/2019 02:33 02:55 17:36
133
Івано-Франківськ Миколаїв 7-10,15-18/04/2019 щоденно, крім 8,17/04/2019 02:33 02:55 17:36
255
Херсон Львів 7,11,15,19,23,27/06/08/2019; 5,9,13,17/07/09/2019; додатково 3/06, 1,21,25,29/07, 2,31/08/2019 03:06 03:08 11:24
150
Ворохта Кременчук 2-30/06/07/09/10/2019 по парних; 1-31/04/05/08/2019, 1/11-7/12/2019 по непарних 03:17 03:19 12:10
144
Ворохта,івано-Франківськ Київ 31/03, 1-31/06/07/09/10/2019 по непарних; 2-30/04/05/08/2019, 2/11-6/12/2019 по парних 03:17 03:19 05:28
134
Миколаїв Івано-Франківськ 23,24/04/2019 03:27 03:49 13:35
134
Миколаїв Івано-Франківськ 8-11,15-18, 22,25/04/2019 щоденно, крім 10,16/04/2019 03:27 03:49 13:35
134
Миколаїв Івано-Франківськ з 31/03/2019 щоденно, крім 7-11,13,15-18,22-26/04/2019 03:27 03:49 13:35
134
Миколаїв Івано-Франківськ 26/04/2019 03:27 03:49 13:35
232
Запоріжжя Львів 26/04, 2,4,6/05/2019 03:34 04:06 10:00
94
Мінськ Одеса 23,26/04, 14,17/05/2019 04:31 04:33 12:15
94
Мінськ Одеса 2/04-28/05/2019 (крім 23,26/04, 14,17/05/2019) та 20/09-6/12/20219 по вівторках, п"ятницях; 1/06-19/09/2019 щоденно 04:31 04:33 12:15
630
безпересадковий вагон
Гродно Одеса 1/06-12/09/2019 щоденно 04:31 04:33 12:15
85
безпересадковий вагон
Дніпро Пшемисль 19,21,25,27,29/04, 1,3,5,11,17,25/05, 1,7,15,19,21,27,29/06, 5,13,19,27/07, 3,9,17,23,25/08, 7,21/09, 5,13,19/10, 9,23/11/2019 04:40 04:42 17:46
86
Новоолексіївка Львів 21,23,27,29,31/05/2019 04:40 04:42 12:49
86
Новоолексіївка Львів 13,15,17/05/2019 04:40 04:42 12:49
86
Новоолексіївка Львів з 3/04/2019 по непарних (крім 11,15,17,23,25/04, 13-17,21,23,27-31/05/2019), при двох непарних 29,31,3 04:40 04:42 12:49
86
Новоолексіївка Львів 15,23,25/04/2019 04:40 04:42 12:49
86
Новоолексіївка Львів 17/04/2019 04:40 04:42 12:49
86
Новоолексіївка Львів 11/04/2019 04:40 04:42 12:49
86
Новоолексіївка Ковель 13,15,17/05/2019 04:48 05:12 13:36
86
Новоолексіївка Ковель 21,23,27,29,31/05/2019 04:48 05:12 13:36
86
Новоолексіївка Ковель з 3/04/2019 по непарних (крім 11,15,17,23,25/04, 13-17,21,23,27-31/05/2019), при двох непарних 29,31,3 04:48 05:12 13:36
86
Новоолексіївка Ковель 31/03/2019 04:48 05:12 13:36
127
Харків Ковель з 2/04/2019 по парних (крім 10,16,18,22,24/04/2019); при двох непарних 28,30,2 04:48 05:12 13:36
81
("ДЕСНА")
Ужгород Київ з 31/03/2019 щоденно 05:11 05:13 07:27
86
Новоолексіївка Ковель 17/04/2019 04:57 05:19 13:36
86
Новоолексіївка Ковель 15,23,25/04/2019 04:57 05:19 13:36
127
Харків Ковель 10,16,18,22,24/04/2019 04:57 05:19 13:36
86
Новоолексіївка Ковель 11/04/2019 04:57 05:19 13:36
50
("КОБЗАР")
Трускавець Київ з 31/03/2019 щоденно 05:22 05:24 07:33
118
("БУКОВИНА")
Чернівці Київ 24/04/2019 05:49 05:51 08:11
118
("БУКОВИНА")
Чернівці Київ з 31/03/2019 щоденно, крім 24/04/2019 05:49 05:51 08:06
380
безпересадковий вагон
Бухарест Київ 31/03/2019 - 8/12/2019 по неділях 05:49 05:51 08:06
870
Шепетівка Київ з 31/03/2019 щоденно 06:42 06:54 09:42
758
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Могилів-Подільський Київ з 1/04/2019 по суботах, понеділках та четвергах 07:02 07:04 09:20
770
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Кам'янець-Подільський Київ з 31/03/2019 щоденно 07:02 07:04 09:20
146
Ізмаїл Київ з 31/03/2019 щоденно 07:24 07:26 09:55
688
безпересадковий вагон
Березине Київ з 31/03/2019 по суботах та неділях 07:24 07:26 09:55
73
Москва Львів 8,10,12,16,18,22,24,26,30/07, 2/08/2019 07:32 07:34 15:16
73
Москва Львів 31/03/2019; з 2/04/2019 по парних (крім 8,10,12,16,18,22,24,26,30/07, 2/08/2019), при двох непарних 28,30,2 07:32 07:34 15:16
207
Ужгород Київ 27/04, 1,5/05/2019 07:38 07:40 10:24
222
Одеса Київ 25,29/04/2019 07:38 07:40 10:24
212
Львів Київ 25/04/2019 07:38 07:40 10:24
111
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Харків Львів з 2/04/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2,4; додатково 25,27,29/04, 1,3,5/05/2019 07:23 07:42 16:26
177
Київ Хмельницький 14,21,27/04, 1,5/05/2019 07:49 08:09 11:53
748
(ІНТЕРСІТІ)
Тернопіль Київ 31/03, 1-29/06, 1-31/07, 1-29/09, 1-31/10/2019 по непарних; 2-30/04/05/08/11, 2-14/12/2019 по парних 08:16 08:17 10:03
868
Жмеринка Київ з 31/03/2019 щоденно 08:38 08:44 11:36
138
Лисичанськ Хмельницький з 31/03/2019 щоденно, крім 6,7,8,10,11,13,20,21/05/2019 09:01 09:03 12:04
138
Лисичанськ Хмельницький 6,7,8,10,11,13,20,21/05/2019 09:01 09:03 12:04
250
Чернівці Київ 21/04/2019 09:10 09:15 11:59
250
Чернівці Київ 30/04, 4/05/2019 09:10 09:15 11:56
33025
безпересадковий вагон
Пшемисль Дніпро 20,22,26,28,30/04, 2,4,6,12,18,26/05, 2,8,16,20,22,28,30/06, 6,14,20,28/07, 4,10,18,24,26/08, 8,22/09, 6,14,20/10, 10,24/11/2019 09:23 09:25 19:43
70
Львів Маріуполь з 31/03/2019 щоденно 09:23 09:25 06:30
70
Маріуполь Львів з 31/03/2019 щоденно, крім 8-12,15-18,22-25/04/2019 09:28 09:30 17:27
70
Маріуполь Львів 16,18/04/2019 09:28 09:30 17:27
70
Маріуполь Львів 8-11,15,17,22-25/04/2019 щоденно 09:28 09:30 17:27
70
Маріуполь Львів 12/04/2019 09:28 09:30 17:27
55
Москва Жмеринка, Хмельницький з 31/03/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3 09:39 09:42 13:34
191
Київ Львів 26,27/04, 1,5/05/2019 10:30 10:39 17:59
223
Київ Одеса 27/04, 1,5/05/2019 10:48 10:50 17:51
104
Маріуполь Жмеринка з 5/04/2019 по п'ятницях, суботах, крім 26/04, 4/05/2019 10:48 10:50 12:37
104
Маріуполь Жмеринка 26/04, 4/05/2019 10:58 11:00 12:55
861
Київ Шепетівка з 31/03/2019 по суботах та неділях; 1,9/05/2019; відмінено 28/04, 11/05/2019 10:42 11:00 13:40
887
Коростень Вінниця цілий рік щоденно, крім понеділків; 29/04/2019; відмінено 2/05/2019 11:09 11:11 12:09
61
Кишинеу С.петербург з 1/04/2019 по непарних, при двох непарних 27,1,3 11:33 11:53 11:44
47
Москва Кишинеу з 7/04/2019 щоденно, крім 8-12,15-18,22-26,29-31/07, 1,2/08/2019 12:00 12:02 00:55
47
Москва Кишинеу 8-12,15-18,22-26,29-31/07, 1,2/08/2019 щоденно 12:00 12:02 00:55
779
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Суми Вінниця з 31/03/2019 по суботах та неділях; додатково 25,26/04, 1,3/05/2019 12:15 12:17 13:10
293
Київ Хмельницький 8,15,22/04, 6/05/2019 12:15 12:17 15:10
220
Чернівці Київ 27/04/2019 12:32 12:34 14:47
23
Москва Одеса з 2/04/2019 по парних, при двох непарних 30,2,4 12:46 12:48 20:29
341
Кишинеу Москва 7-11,14-17/07/2019 щоденно 12:52 12:54 05:24
341
Кишинеу Москва 21-25,28-31/07, 1/08/2019 щоденно 12:52 12:54 05:24
341
Кишинеу Москва з 31/03/2019 щоденно, крім 7-11,14-17,21-25,28-31/07, 1/08/2019 12:52 12:54 05:24
780
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Вінниця Суми з 31/03/2019 по суботах та неділях; додатково 25,26/04, 1,3/05/2019 14:38 14:42 21:34
211
Київ Львів 25,26/04/2019 14:47 14:49 22:14
890
Вінниця Коростень цілий рік щоденно, крім понеділків; 29/04/2019; відмінено 2/05/2019 14:48 14:50 17:35
885
Київ Рівне з 31/03/2019 щоденно 15:05 15:17 20:18
221
Київ Одеса 28/04, 6/05/2019 15:31 15:33 23:16
769
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Кам'янець-Подільсь з 31/03/2019 щоденно 16:49 16:51 22:52
769
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Могилів-Подільський з 31/03/2019 по середах, п'ятницях та неділях 16:49 16:51 21:51
867
Київ Жмеринка з 31/03/2019 щоденно 17:00 17:02 19:16
294
Хмельницький Київ 12,19,26/04, 4/05/2019 17:01 17:04 19:29
104
Жмеринка Маріуполь з 6/04/2019 по суботах, неділях 17:01 17:04 13:00
296
Жмеринка Київ 25,30/04/2019 17:01 17:04 19:29
177
Хмельницький Київ 14,21,27/04, 1,5/05/2019 16:52 17:14 20:37
74
Львів Москва з 1/04/2019 по непарних, при двох непарних 27,29,1 17:19 17:21 10:41
249
Київ Чернівці 19,26,29/04, 3/05/2019 17:24 17:26 08:15
772
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Хмельницький Київ з 31/03/2019 щоденно 17:33 17:35 19:41
772
безпересадковий вагон
Хмельницький Шостка з 31/03/2019 щоденно 17:33 17:35 01:18
224
Одеса Київ 27/04, 1,5/05/2019 18:02 18:04 20:31
862
Шепетівка Київ з 31/03/2019 по суботах та неділях; 1,9/05/2019; відмінено 28/04, 11/05/2019 17:55 18:22 21:14
747
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Тернопіль 1-29/04, 1-31/05, 1-31/08, 1-29/11, 1-13/12/2019 по непарних; 2-30/06, 2-30/07, 2-30/09, 2-30/10/2019 по парних; 18:22 18:23 22:42
88
Ковель Новоолексіївка з 2/04/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 18:07 18:36 11:15
86
Львів Новоолексіївка з 2/04/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 18:55 18:57 11:15
192
Львів Київ 26,27/04, 1,5/05/2019 19:09 19:11 21:47
207
Київ Ужгород 26,30/04, 3/05/2019 19:29 19:31 10:04
295
Київ Жмеринка 27/04, 5/05/2019 19:29 19:31 21:30
293
Київ Хмельницький 1/05/2019 19:29 19:31 22:45
869
Київ Шепетівка з 5/04/2019 по п"ятницях; відмінено 10/05/2019 19:50 20:04 22:28
145
Київ Ізмаїл з 31/03/2019 щоденно 20:06 20:08 10:58
145
безпересадковий вагон
Київ Березине з 5/04/2019 по п`ятницях та суботах 20:06 20:08 11:06
61
С.петербург Кишинеу з 3/04/2019 по непарних, при двох непарних 29,3,5 20:03 20:25 09:00
138
Хмельницький Лисичанськ 13-16/05/2019 щоденно 20:35 20:38 13:45
138
Хмельницький Лисичанськ 21,22,23/05/2019 20:35 20:38 13:45
138
Хмельницький Лисичанськ з 31/03/2019 щоденно, крім 13-16,21-23/05/2019 20:35 20:38 13:45
248
Одеса Житомир з 31/03/2019 щоденно 20:18 20:40 22:07
81
("ДЕСНА")
Київ Ужгород з 31/03/2019 щоденно 20:50 20:55 10:40
81
безпересадковий вагон
Київ Кошице 31/03 - 12/12/2019 щоденно 20:50 20:55 13:54
879
Коростень Козятин 31/03-2/06/2019 та з 1/09/2019 по неділях; 1/05/2019; відмінено 28/04/2019 21:02 21:02
256
Львів Херсон 6,10,14,18,22,26,30/06/08/2019; 4,8,12,16/07/09/2019; додатково 2/06, 20,24,28/07, 1/08/2019 21:54 21:56 09:02
117
безпересадковий вагон
Київ Бухарест 5/04/2018 - 6/12/2019 по п"ятницях 22:08 22:10 22:43
117
("БУКОВИНА")
Київ Чернівці з 31/03/2019 щоденно 22:08 22:10 07:57
49
("КОБЗАР")
Київ Трускавець з 31/03/2019 щоденно 22:17 22:19 08:02
143
Київ Івано-Франківськ,ворохта 2-30/06/07/09/10/2019 по парних; 1-31/04/05/08/2019, 1/11-5/12/2019 по непарних 22:28 22:30 11:56
150
Кременчук Ворохта 31/03, 1-31/06/07/09/10/2019 по непарних; 2-30/04/05/08/2019 (крім 16,18,22,24,26/04, 2,6,8/05/2019), 2/11-6/12/2019 по парних 22:28 22:30 11:56
150
Кременчук Ворохта 16,18,22,24,26/04, 2,6,8/05/2019 22:28 22:30 11:56
56
Хмельницький, Жмеринка Москва з 2/04/2019 по парних, при двох непарних 30,2,4 22:37 22:39 14:30
235
Київ Ужгород 5,25/04/2019 22:45 22:47 13:02
128
Ковель Харків з 1/04/2019 по непарних (крім 11,15,17,23,25/04/2019), при двох непарних 27,29,1 22:25 22:52 12:12
128
Ковель Харків 11,23,25/04/2019 22:25 22:52 12:12
128
Ковель Харків 15,17/04/2019 22:25 22:52 12:14
94
Одеса Мінськ 3/04-29/05/2019 (крім 24/04, 15,18/05/2019) та 21/09-7/12/2019 по середах, суботах; 2/06-20/09/2019 щоденно 23:15 23:17 13:44
94
Одеса Мінськ 15/05/2019 23:15 23:17 15:18
94
Одеса Мінськ 18/05/2019 23:15 23:17 13:44
94
безпересадковий вагон
Одеса Гродно 2/06-13/09/2019 щоденно 23:15 23:17 22:08
94
Одеса Мінськ 24/04/2019 23:15 23:17 16:57
42
Трускавець Дніпро з 31/03/2019 щоденно, крім 8-11,15-18,22-25/04/2019 23:23 23:25 09:22
42
Трускавець Дніпро 8-11,15-18,22-25/04/2019 щоденно 23:23 23:25 09:38
24
Одеса Москва з 1/04/2019 по непарних, при двох непарних 29,1,3 23:43 23:45 15:30
110
Львів Херсон з 31/03/2019 щоденно 23:51 23:53 10:56