Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Розклад по станції Козятин-1 (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
109
Херсон Львів з 25/10/2020 щоденно 00:11 00:16 08:38
109
Херсон Львів до 24/10/2020 щоденно 00:11 00:16 08:38
41
Дніпро Трускавець 21/07-23/10/2020 по непарних, при двох непарних 29,1,3 00:18 00:25 11:07
41
Дніпро Трускавець з 25/10/2020 по непарних, при двох непарних 29,1,3 00:20 00:25 11:07
110
Львів Херсон до 24/10/2020 щоденно, крім 11/09-23/10/2020 00:34 00:36 11:26
110
Львів Херсон 13/09-23/10/2020 щоденно, крім 19/09/2020 00:27 00:42 11:26
110
Львів Херсон з 25/10/2020 щоденно 00:27 00:42 11:23
110
Львів Херсон 11/09/2020 00:27 00:42 11:26
110
Львів Херсон 12,19/09/2020 00:27 00:42 11:26
151
Київ Білгород-Дністровський 18/09/2020 01:10 01:12 12:43
86
Новоолексіївка Львів 11,12/09/2020; 13/09-21/10/2020 по непарних, при двох непарних 29,31,3 04:38 04:42 13:31
86
Новоолексіївка Львів з 27/10/2020 по непарних, при двох непарних 29,31,3 04:40 04:42 13:31
86
Новоолексіївка Львів 6/07-10/09/2020 щоденно; 23/10/2020 04:38 04:42 12:52
81
("ДЕСНА")
Ужгород Київ 3/07-24/10/2020 щоденно 05:11 05:13 07:27
81
("ДЕСНА")
Ужгород Київ з 25/10/2020 щоденно 05:11 05:13 07:27
88
Новоолексіївка Ковель 8/07-24/10/2020 по парних, при двох непарних 28,30,2 05:07 05:29 13:36
88
Новоолексіївка Ковель з 27/10/2020 по непарних, при двох непарних 29,31,3 05:07 05:29 13:36
50
("КОБЗАР")
Трускавець Київ з 25/10/2020 щоденно 05:30 05:34 07:54
50
("КОБЗАР")
Трускавець Київ до 24/10/2020 щоденно 05:30 05:34 07:54
118
("БУКОВИНА")
Чернівці Київ з 25/10/2020 по 4,7,2 днях тижня 05:49 05:51 08:08
118
("БУКОВИНА")
Чернівці Київ 22/09-23/08/2020 по 4,7,2 днях тижня 05:49 05:51 08:08
870
Шепетівка Київ з 18/07/2020 по суботах, неділях, понеділках; 25/08/2020 06:42 06:54 09:42
770
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Кам'янець-Подільський Київ з 26/10/2020 щоденно 07:02 07:04 09:20
758
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Могилів-Подільський Київ з 26/10/2020 по 1,4,6 днях тижня 07:02 07:04 09:20
770
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Кам'янець-Подільський Київ до 25/10/2020 щоденно 07:02 07:04 09:20
758
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Могилів-Подільський Київ до 24/10/2020 по 1,4,6 днях тижня 07:02 07:04 09:20
152
Білгород-Дністровський Київ 20/09/2020 07:24 07:26 09:55
282
Генічеськ Хмельницький 1-15/09/2020 по непарних 07:37 07:41 11:35
146
("ДУНАЙ")
Ізмаїл Київ з 25/10/2020 щоденно 08:38 08:41 10:52
688
безпересадковий вагон
Березине Київ з 25/10/2020 по суботах та неділях 08:38 08:41 10:52
688
безпересадковий вагон
Березине Київ 20/06-24/10/2020 по суботах та неділях 08:38 08:41 10:52
146
("ДУНАЙ")
Ізмаїл Київ 21/09-24/10/2020 щоденно 08:38 08:41 10:52
868
Жмеринка Київ з 4/07/2020 по суботах, неділях, понеділках; 25/08/2020 08:46 08:48 11:37
887
Коростень Вінниця з 31/07/2020 щоденно, крім понеділків; 24/08/2020; відмінено 25/08/2020 11:09 11:11 12:09
779
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Суми Вінниця 13/06-24/10/2020 по суботах та неділях; додатково 24/08/2020 12:16 12:18 13:11
779
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Суми Вінниця з 25/10/2020 по суботах та неділях 12:16 12:18 13:11
780
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Вінниця Суми з 25/10/2020 по суботах та неділях 14:40 14:42 21:34
780
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Вінниця Суми 13/06-24/10/2020 по суботах та неділях; додатково 24/08/2020 14:40 14:42 21:34
890
Вінниця Коростень з 31/07/2020 щоденно, крім понеділків; 24/08/2020; відмінено 25/08/2020 14:51 14:53 17:35
885
Київ Рівне з 17/07/2020 по п'ятницях, суботах, неділях; 24/08/2020 15:05 15:17 20:18
769
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Могилів-Подільський з 25/10/2020 по 3,5,7 днях тижня 16:49 16:51 21:51
769
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Кам'янець-Подільсь з 25/10/2020 щоденно 16:49 16:51 22:49
769
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Могилів-Подільський до 24/10/2020 по 3,5,7 днях тижня 16:49 16:51 21:53
769
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Кам'янець-Подільсь до 24/10/2020 щоденно 16:49 16:51 22:49
867
Київ Жмеринка з 31/07/2020 по п'ятницях, суботах, неділях; 24/08/2020 17:00 17:02 19:16
772
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Хмельницький Київ з 25/10/2020 щоденно 17:33 17:35 19:36
88
Ковель Новоолексіївка з 26/10/2020 по парних, при двох непарних 28,30,2 18:10 18:36 11:20
88
Ковель Новоолексіївка 7/07-23/10/2020 по непарних, при двох непарних 27,29,1 18:10 18:36 09:57
282
Хмельницький Генічеськ 2-14/09/2020 по парних 18:34 18:43 12:58
86
Львів Новоолексіївка з 26/10/2020 по парних, при двох непарних 28,30,2 18:55 18:57 11:20
86
Львів Новоолексіївка 5/07-12/09/2020 щоденно; 14/09-22/10/2020 по парних, при двох непарних 28,30,2 18:55 18:57 10:46
145
безпересадковий вагон
Київ Березине з 30/10/2020 по п"ятницях та суботах 20:06 20:08 11:32
145
("ДУНАЙ")
Київ Ізмаїл з 25/10/2020 щоденно 20:06 20:08 11:17
145
("ДУНАЙ")
Київ Ізмаїл 19/06-24/10/2020 щоденно 20:06 20:08 11:17
145
безпересадковий вагон
Київ Березине 19/06-24/10/2020 по п"ятницях та суботах 20:06 20:08 11:32
81
("ДЕСНА")
Київ Ужгород 2/07-24/10/2020 щоденно 20:44 20:46 10:40
81
("ДЕСНА")
Київ Ужгород з 25/10/2020 щоденно 20:44 20:46 10:40
117
("БУКОВИНА")
Київ Чернівці 14/08-24/10/2020 по 5,1,3 днях тижня 22:08 22:10 07:57
117
("БУКОВИНА")
Київ Чернівці з 25/10/2020 по 5,1,3 днях тижня 22:08 22:10 07:57
49
("КОБЗАР")
Київ Трускавець з 25/10/2020 щоденно 22:17 22:19 08:07
49
("КОБЗАР")
Київ Трускавець до 24/10/2020 щоденно 22:17 22:19 08:07
42
Трускавець Дніпро з 26/10/2020 по парних, при двох непарних 30,2,4 23:28 23:33 09:35
42
Трускавець Дніпро 12/09-22/10/2020 по парних, при двох непарних 30,2,4 23:31 23:33 09:35
42
Трускавець Дніпро 22/07-24/10/2020 по парних (крім 12/09-22/10/2020), при двох непарних 30,2,4 23:31 23:33 09:35