Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Розклад по станції Козятин-1 (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
47
Кишинеу Москва до 2/03/2020 щоденно; 3-28/03/2020 по 2,4,6,7 днях тижня, крім 22/03/2020 00:10 00:12 16:53
109
Херсон Львів до 27/03/2020 по непарних, при двох непарних 29,31,3 00:11 00:16 08:38
109
Херсон Львів 29/03, 31/03-30/10/2020 щоденно; з 31/10/2020 по непарних, при двох непарних 29,31,3; відмінено 5,7,15,17,21,23,25,27,29/04, 3,5,7,11,13,15/05/2020 00:11 00:16 08:38
47
Кишинеу Москва 22/03/2020 00:14 00:16 16:53
41
Дніпро Трускавець з 29/03/2020 щоденно 00:18 00:25 11:07
41
Дніпро Трускавець до 28/03/2020 щоденно 00:18 00:25 11:03
110
Львів Херсон до 28/03/2020 по парних, при двох непарних 28,30,2 00:33 00:35 11:30
110
Львів Херсон 30/03-29/10/2020 щоденно; з 30/10/2020 по парних, при двох непарних 28,30,2; відмінено 4,6,14,16,20,22,24,26,28/04, 2,4,6,10,12,14/05/2020 00:34 00:36 11:26
131
Київ, Вінниця Одеса 9/03/2020 01:10 01:12 09:39
131
Житомир Одеса 13/06-30/08/2020 щоденно 00:50 01:12 09:39
188
Ковель Дніпро 13-27/03/2020 по непарних 01:13 01:43 11:32
771
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Хмельницький до 28/03/2020 щоденно 01:43 01:45 05:13
341
Москва Кишинеу цілий рік щоденно, крім 10-16, 23-27/03/2020 01:56 01:58 17:32
341
Москва Кишинеу 10-16, 23-27/03/2020 щоденно 01:56 01:58 17:32
58
Одеса Ковель 30/03-28/05/2020 та з 16/09/2020 по парних, при двох непарних 28,30,2,4; 30/05-14/09/2020 щоденно 01:53 02:15 10:50
58
Ковель Одеса 29/03-27/05/2020 та з 15/09/2020 по непарних, при двох непарних 27,29,1,3; 29/05-13/09/2020 щоденно 01:48 02:16 10:14
58
Ковель Одеса 9/12/2019-27/03/2020 по непарних (крім 29/02/2020), при двох непарних 27,29,1,3 01:45 02:16 10:14
140
Кам'янець-Подільський Київ 1-29/02 по непарних; 2-28/03 по парних 02:07 02:29 04:47
140
Кам'янець-Подільський Київ 30/03/2020; 1/04-31/05, 1-31/08 та з 1/11/2020 по непарних; 2/06-30/07, 2/09-30/10/2020 по парних 02:07 02:32 04:47
58
Одеса Ковель 10/12/2019-28/03/2020 по парних, при двох непарних 28,30,2,4 02:15 02:37 10:50
139
Київ Кам'янець-Подільський 2-28/02/2020 по парних; 1-27/03/2020 по непарних 02:12 02:40 08:57
139
Київ Кам'янець-Подільський 29,31/03/2020; 2/04-30/05, 2-30/08 та з 2/11/2020 по парних; 1/06-31/07, 1/09-31/10/2020 по непарних 02:18 02:40 08:57
133
Івано-Франківськ Миколаїв 22,23,25,26/03/2020 02:28 02:52 16:46
133
Івано-Франківськ Миколаїв до 28/03/2020 щоденно, крім 11,14,17,20,23,26,29/02, 3,6,9,12,15,18,21,22,23,24,25,26,27/03 02:28 02:52 16:46
144
Ворохта,івано-Франківськ Київ 2-28/02 по парних; 1-27/03 по непарних 03:17 03:19 05:28
149
Івано-Франківськ Кременчук 1-31/02/04/05/08/11/2020, 1-11/12/2020 по непарних; 2-30/03/06/07/09/10/2020 по парних 03:17 03:19 11:48
150
Ворохта Полтава 1-31/02/04/05/08/11/2020, 1-11/12/2020 по непарних; 2-30/03/06/07/09/10/2020 по парних 03:17 03:19 11:46
181
Київ Львів 7,10/03/2020 03:19 03:21 10:36
144
Ворохта,івано-Франківськ Київ 29,31/03/2020; 2/04-30/05, 2-30/08 та з 2/11/2020 по парних; 1/06-31/07, 1/09-31/10/2020 по непарних 03:20 03:23 05:30
94
Мінськ Одеса до 27/03/2020 по вівторках та п"ятницях 03:35 03:37 11:35
134
Миколаїв Івано-Франківськ до 28/03/2020 щоденно, крім 13,16,19,22,25,28/02, 2,5,8,11,14,17,20,23,26/03 03:29 03:51 13:35
111
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Харків Львів 6-20/02/2020 по парних 04:05 04:07 12:01
111
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Харків Львів з 30/03/2020 по парних, при двох непарних 28,30,2,4 04:05 04:07 12:01
111
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Харків Львів до 28/03/2020 по парних (крім 6-20/02/2020), при двох непарних 28,30,2,4 04:05 04:07 12:01
187
Дніпро Ковель 14-28/03/2020 по парних 03:47 04:10 11:18
219
Київ Чернівці 7,9/03/2020 03:54 04:20 17:30
94
Мінськ Одеса 31/03-29/05/2020, 18/09-11/12/2020 по вівторках та п"ятницях; 1/06-17/09/2020 щоденно 04:29 04:31 12:16
628
безпересадковий вагон
Гродно Одеса 31/05-13/09/2020 щоденно 04:29 04:31 12:16
86
Новоолексіївка Львів 11,13,15,17,23,25,27/03/2020 04:40 04:42 12:50
86
Новоолексіївка Львів до 27/03/2020 по непарних (крім 11,13,15,17,23,25,27/03/2020), при двох непарних 29,31,3 04:40 04:42 12:50
86
Новоолексіївка Львів 29,31/03/2020; 2/04-20/09/2020 щоденно; з 21/09/2020 по непарних, при двох непарних 29,31,3 04:38 04:42 12:52
81
("ДЕСНА")
Ужгород Київ з 29/03/2020 щоденно 05:11 05:13 07:27
81
("ДЕСНА")
Ужгород Київ до 28/03/2020 щоденно 05:11 05:13 07:27
88
Новоолексіївка Ковель до 27/03/2020 по непарних (крім 11,13,15,17,23,25,27/03/2020 ), при двох непарних 29,31,3 05:02 05:24 13:36
88
Новоолексіївка Ковель 11,13,15,17,23,25,27/03/2020 05:02 05:24 13:36
127
Харків Ковель 6-20/02/2020 по парних 05:02 05:24 13:36
127
Харків Ковель до 28/03/2020 по парних (крім 6-20/02/2020); при двох непарних 28,30,2,4 05:02 05:24 13:36
50
("КОБЗАР")
Трускавець Київ до 28/03/2020 щоденно 05:22 05:24 07:33
127
Харків Ковель з 30/03/2020 по парних; при двох непарних 28,30,2,4 05:07 05:29 13:36
88
Новоолексіївка Ковель з 29/03/2020 по непарних, при двох непарних 29,31,3 05:07 05:29 13:36
50
("КОБЗАР")
Трускавець Київ з 29/03/2020 щоденно 05:30 05:34 07:54
118
("БУКОВИНА")
Чернівці Київ з 29/03/2020 щоденно 05:49 05:51 08:08
118
("БУКОВИНА")
Чернівці Київ до 28/03/2020 щоденно 05:49 05:51 08:06
380
безпересадковий вагон
Бухарест Київ до 22/03/2020 по неділях 05:49 05:51 08:06
380
безпересадковий вагон
Бухарест Київ з 29/03/2020 по неділях 05:49 05:51 08:06
870
Шепетівка Київ цілий рік щоденно 06:42 06:54 09:42
758
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Могилів-Подільський Київ до 28/03/2020 по 1,4,6 днях тижня 07:02 07:04 09:20
758
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Могилів-Подільський Київ з 30/03/2020 по 1,4,6 днях тижня 07:02 07:04 09:20
770
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Кам'янець-Подільський Київ з 29/03/2020 щоденно 07:02 07:04 09:20
770
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Кам'янець-Подільський Київ до 28/03/2020 щоденно 07:02 07:04 09:20
146
("ДУНАЙ")
Ізмаїл Київ до 28/03/2020 щоденно 07:24 07:26 09:55
688
безпересадковий вагон
Березине Київ до 28/03/2020 по суботах та неділях 07:24 07:26 09:55
207
Ужгород Київ 7,9/03/2020 07:38 07:40 10:20
138
Лисичанськ Хмельницький з 29/03/2020 щоденно 07:53 07:55 11:25
138
Лисичанськ Хмельницький до 28/03/2020 щоденно, крім 6-21/02/2020 07:50 07:55 11:19
138
Лисичанськ Хмельницький 6-21/02/2020 щоденно 07:50 07:55 11:19
748
Тернопіль Київ до 28/03/2020 щоденно 08:16 08:17 10:03
748
Тернопіль Київ з 29/03/2020 щоденно 08:16 08:17 10:03
146
("ДУНАЙ")
Ізмаїл Київ з 29/03/2020 щоденно 08:38 08:41 10:52
688
безпересадковий вагон
Березине Київ з 29/03/2020 по суботах та неділях 08:38 08:41 10:52
134
Миколаїв Івано-Франківськ з 30/03/2020 щоденно, крім 1,4,7,10,13,16/04, 24,27,30/09, 3,6,9,12,15,18,21,24,27,30/10, 2,5,8,11,14,17,20,23,26,29/11, 2,5,8/12/2020 08:20 08:42 18:47
868
Жмеринка Київ цілий рік щоденно 08:38 08:44 11:36
73
Москва Львів до 27/03/2020 по непарних, при двох непарних 29,31,3 09:01 09:03 17:07
210
Одеса Київ 20,27/02, 5,12,19,26/03/2020 09:10 09:15 11:56
250
Чернівці Київ 23/02, 1,9,15,22,28/03/2020 09:10 09:15 11:56
70
Львів Маріуполь 29/03-31/05/2020 щоденно 09:23 09:25 06:30
70
Львів Маріуполь з 1/06/2020 щоденно 09:23 09:25 06:30
70
Львів Маріуполь 10-17, 23-27/03/2020 щоденно 09:23 09:25 06:30
70
Львів Маріуполь до 28/03/2020 щоденно, крім 10-17, 23-27/03/2020 09:23 09:25 06:30
70
Маріуполь Львів 10-16, 23-27/03/2020 щоденно 09:28 09:30 17:35
70
Маріуполь Львів до 28/03/2020 щоденно, крім 10-16, 23-27/03/2020 09:28 09:30 17:35
70
Маріуполь Львів з 29/03/2020 щоденно 09:28 09:30 17:35
73
Москва Львів з 29/03/2020 по непарних, при двох непарних 29,31,3 10:32 10:34 18:32
361
Кишинеу С.петербург цілий рік по непарних (крім 15,17,19,21/03/2020), при двох непарних 29,1,3 10:24 10:48 11:44
361
Кишинеу С.петербург 15,17,19,21/03/2020 10:24 10:48 11:44
47
Москва Кишинеу до 3/03/2020 щоденно; 4-27/03/2020 по 1,3,5,7 днях тижня 10:49 10:51 00:12
861
Київ Шепетівка цілий рік по суботах та неділях 10:42 10:59 13:47
887
Коростень Вінниця цілий рік щоденно, крім понеділків 11:09 11:11 12:09
23
Москва Одеса до 28/03/2020 по парних, при двох непарних 30,2,4 11:50 11:52 19:50
341
Кишинеу Москва цілий рік щоденно 11:54 11:56 05:22
779
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Суми Вінниця з 29/03/2020 по суботах та неділях 12:16 12:18 13:11
779
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Суми Вінниця до 28/03/2020 по суботах та неділях 12:16 12:18 13:11
220
Чернівці Київ 7,9/03/2020 12:39 12:41 14:52
23
Москва Одеса з 30/03/2020 по парних, при двох непарних 30,2,4 13:04 13:06 20:55
780
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Вінниця Суми до 28/03/2020 по суботах та неділях 14:40 14:42 21:34
780
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Вінниця Суми з 29/03/2020 по суботах та неділях 14:40 14:42 21:34
890
Вінниця Коростень цілий рік щоденно, крім понеділків 14:48 14:50 17:35
885
Київ Рівне цілий рік щоденно 15:05 15:17 20:18
209
Київ Одеса 24/02, 2,10,16,23,29/03/2020 15:35 15:37 23:24
233
Київ Вінниця 9/03/2020 15:35 15:37 16:30
134
Івано-Франківськ Миколаїв з 29/03/2020 щоденно, крім 30/03, 2,5,8,11,14,17/04, 25,28/09, 1,4,7,10,13,16,19,22,25,28,31/10, 3,6,9,12,15,18,21,24,27,30/11, 3,6,9/12/2020 15:45 16:09 07:27
769
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Могилів-Подільський з 29/03/2020 по 3,5,7 днях тижня 16:49 16:51 21:53
769
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Кам'янець-Подільсь до 28/03/2020 щоденно 16:49 16:51 22:49
769
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Могилів-Подільський до 27/03/2020 по 3,5,7 днях тижня 16:49 16:51 21:51
769
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Кам'янець-Подільсь з 29/03/2020 щоденно 16:49 16:51 22:49
862
Шепетівка Київ цілий рік по суботах та неділях 16:42 17:00 19:38
867
Київ Жмеринка 7-22/02/2020 щоденно 17:00 17:02 19:16
867
Київ Жмеринка цілий рік щоденно, крім 7-22/02/2020 17:00 17:02 19:16
249
Київ Чернівці 21,28/02, 6,13,20,27/03/2020 17:17 17:26 08:15
772
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Хмельницький Київ до 28/03/2020 щоденно 17:33 17:35 19:43
747
Київ Тернопіль з 29/03/2020 щоденно 18:22 18:23 22:47
747
Київ Тернопіль до 28/03/2020 щоденно 18:22 18:23 22:42
88
Ковель Новоолексіївка 10,12,14,16,24,26/03/2020 18:10 18:36 11:15
88
Ковель Новоолексіївка до 28/03/2020 по парних, крім 10,12,14,16,24,26/03/2020; при двох непарних 28,30,2 18:10 18:36 11:15
88
Ковель Новоолексіївка з 30/03/2020 по парних, при двох непарних 28,30,2 18:10 18:36 09:57
234
Вінниця Київ 9/03/2020 18:34 18:43 21:20
86
Львів Новоолексіївка 30/03/2020, 1/04-19/09/2020 щоденно; з 20/09/2020 по парних, при двох непарних 28,30,2; 18:55 18:57 10:46
86
Львів Новоолексіївка 10,12,14,16,24,26/03/2020 18:55 18:57 11:15
86
Львів Новоолексіївка до 28/03/2020 по парних (крім 10,12,14,16,24,26/03/2020); при двох непарних 28,30,2 18:55 18:57 11:15
361
С.петербург Кишинеу цілий рік по непарних (крім 15,17,19,21/03/2020), при двох непарних 31,3,5 19:01 19:23 09:00
201
Київ Жмеринка 10/03/2020 19:29 19:31 21:30
361
С.петербург Кишинеу 15,17,19,21/03/2020 19:22 19:42 09:00
869
Київ Шепетівка цілий рік по п"ятницях 19:50 20:04 22:28
145
("ДУНАЙ")
Київ Ізмаїл з 29/03/2020 щоденно 20:06 20:08 11:17
145
("ДУНАЙ")
Київ Ізмаїл до 28/03/2020 щоденно 20:06 20:08 10:58
145
безпересадковий вагон
Київ Березине з 3/04/2020 по п"ятницях та суботах 20:06 20:08 11:32
145
безпересадковий вагон
Київ Березине до 28/03/2020 по п"ятницях та суботах 20:06 20:08 11:06
132
Одеса Вінниця, Київ 9/03/2020 20:13 20:15 22:40
74
Львів Москва до 28/03/2020 по парних, при двох непарних 28,30,2 20:11 20:15 14:26
138
Хмельницький Лисичанськ 6-21/02/2020 щоденно 20:27 20:29 14:02
138
Хмельницький Лисичанськ з 29/03/2020 щоденно 20:27 20:29 13:45
138
Хмельницький Лисичанськ до 28/03/2020 щоденно, крім 6-21/02/2020 20:27 20:29 13:45
132
Одеса Житомир 13/06-30/08/2020 щоденно 20:19 20:41 22:10
81
("ДЕСНА")
Київ Ужгород з 29/03/2020 щоденно 20:44 20:46 10:40
81
("ДЕСНА")
Київ Ужгород до 28/03/2020 щоденно 20:44 20:46 10:40
81
безпересадковий вагон
Київ Кошице до 28/03/2020 щоденно 20:44 20:46 13:54
81
безпересадковий вагон
Київ Кошице 29/03-10/12/2020 щоденно 20:44 20:46 13:54
879
Коростень Козятин 8/12/2019-31/05/2020 та з 30/08/2020 по неділях 21:02 21:02
182
Львів Київ 6,9/03/2020 21:00 21:12 00:02
202
Жмеринка Київ 6/03/2020 21:42 21:44 00:09
74
Львів Москва з 30/03/2020 по парних, при двох непарних 28,30,2 21:59 22:01 14:26
117
("БУКОВИНА")
Київ Чернівці з 29/03/2020 щоденно 22:08 22:10 07:57
117
("БУКОВИНА")
Київ Чернівці до 28/03/2020 щоденно 22:08 22:10 07:57
117
безпересадковий вагон
Київ Бухарест до 27/03/2020 по п"ятницях 22:08 22:10 22:38
117
безпересадковий вагон
Київ Бухарест з 3/04/2020 по п"ятницях 22:08 22:10 22:38
49
("КОБЗАР")
Київ Трускавець до 28/03/2020 щоденно 22:17 22:19 08:07
49
("КОБЗАР")
Київ Трускавець з 29/03/2020 щоденно 22:17 22:19 08:07
143
Київ Івано-Франківськ,ворохта 1-29/02/2020 по непарних; 2-28/03/2020 по парних 22:28 22:30 12:02
149
Полтава Івано-Франківськ 2-30/02/04/05/08/11/2020, 2-10/12/2020 по парних; 1-31/03/06/07/09/10/2020 по непарних 22:28 22:30 08:56
130
Кременчук Ворохта 2-30/02/04/05/08/11/2020, 2-10/12/2020 по парних; 1-31/03/06/07/09/10/2020 по непарних 22:28 22:30 12:02
143
Київ Івано-Франківськ,ворохта 30/03/2020; 1/04-31/05, 1-31/08 та з 1/11/2020 по непарних; 2/06-30/07, 2/09-30/10/2020 по парних 22:28 22:30 12:02
94
Одеса Мінськ до 28/03/2020 по середах та суботах 22:29 22:31 13:37
24
Одеса Москва до 27/03/2020 по непарних, при двох непарних 29,1,3 22:39 22:41 15:55
128
Ковель Харків з 29/03/2020 по непарних, при двох непарних 27,29,1,3 22:25 22:45 12:12
128
Ковель Харків до 27/03/2020 по непарних; при двох непарних 27,29,1,3; відмінено 29/02/2020 22:25 22:47 12:12
94
безпересадковий вагон
Одеса Гродно 2/06-15/09/2020 щоденно 23:15 23:17 22:39
94
Одеса Мінськ 1/04-30/05/2020 (крім 22/04/2020), 19/09-12/12/2020 по середах та суботах; 2/06-18/09/2020 щоденно 23:15 23:17 13:37
94
Одеса Мінськ 22/04/2020 23:15 23:17 13:48
112
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Львів Харків до 27/03/2020 по непарних, при двох непарних 29,31,3,5 23:20 23:22 10:23
112
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Львів Харків з 29/03/2020 по непарних, при двох непарних 29,31,3,5 23:23 23:25 10:23
42
Трускавець Дніпро до 28/03/2020 щоденно 23:28 23:30 09:32
42
Трускавець Дніпро з 29/03/2020 щоденно 23:31 23:33 09:35
24
Одеса Москва 13,15/04/2020 23:39 23:41 15:55
24
Одеса Москва з 29/03/2020 по непарних (крім 13,15/04/2020), при двох непарних 29,1,3 23:39 23:41 15:55