Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Розклад по станції Козятин-1 (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
109
Херсон Львів з 27/10/2019 по непарних; при двох непарних 29,31,3 00:11 00:13 08:24
109
Херсон Львів з 31/03-30/09/2019 щоденно; 1-25/10/2019 по непарних 00:11 00:13 08:24
41
Дніпро Трускавець з 27/10/2019 щоденно 00:18 00:30 11:11
41
Дніпро Трускавець 31/03-26/10/2019 щоденно 00:18 00:30 11:11
47
Кишинеу Москва з 7/04/2019 щоденно 01:02 01:04 16:50
247
Житомир Одеса з 7/07-15/09/2019 щоденно 00:50 01:12 09:33
112
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Львів Харків 25/09-25/10/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3,5 01:31 01:33 13:28
112
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Львів Харків з 27/10/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3,5 01:31 01:33 13:28
231
Івано-Франківськ Генічеськ 7/06-11/09/2019 по непарних (крім 11-21/08, 9/09/2019), при двох непарних 29,31,3,5 01:13 01:43 17:28
231
Івано-Франківськ Генічеськ 11-21/08/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3,5 01:13 01:43 17:28
231
Івано-Франківськ Генічеськ 9/09/2019 01:13 01:43 17:28
771
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Хмельницький з 31/03/2019 щоденно 01:43 01:45 05:13
778
безпересадковий вагон
Шостка Хмельницький з 31/03/2019 щоденно 01:43 01:45 05:13
58
Ковель Одеса 31/05-16/09/2019 щоденно; 17/09-25/10/2019 по непарних, при двох непарних 27,29,1 01:45 02:16 10:08
58
Ковель Одеса з 27/10/2019 по непарних, при двох непарних 27,29,1 01:45 02:16 10:08
140
Кам'янець-Подільський Київ 1,3,5/08/2019 02:07 02:29 05:22
140
Кам'янець-Подільський Київ 2/09-30/10/2019 по парних; 7-31/08, 1/11-7/12/2019 по непарних 02:07 02:29 04:47
58
Одеса Ковель з 28/10/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 02:15 02:37 10:50
58
Одеса Ковель 1/06-17/09/2019 щоденно; 18/09-26/10/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 02:15 02:37 10:50
139
Київ Кам'янець-Подільський 1/09-31/10/2019 по непарних; 2-30/08, 2/11-6/12/2019 по парних 02:12 02:40 08:57
133
Івано-Франківськ Миколаїв 31/03-16/09/2019 щоденно (крім 1/06-1/09/2019); 20,21,23,24,26,27,29,30/09, 2,3,5,6,8,9,11,12,14,15,17,18,20,21,23,24,26/10/2019 02:33 02:55 17:36
133
Львів Миколаїв 17,18/09/2019 02:33 02:55 17:36
341
Москва Кишинеу з 31/03/2019 щоденно, крім 12-16,19-21,23,24,26-28,30,31/08/2019 02:53 02:55 18:28
341
Москва Кишинеу 12-16,19-21,23,24,26-28,30,31/08/2019 щоденно 02:53 02:55 18:28
133
Івано-Франківськ Миколаїв 27,29,30/10, 1,2,4,5,7,8,10,11,13,14,16,17,19,20,22,23,25,26,28,29/11/12/2019 02:33 02:55 17:42
133
Івано-Франківськ Миколаїв 1/06-1/09/2019 щоденно 02:33 02:55 17:36
255
Херсон Львів 5,9,13,17/09/2019; 7,11,15,19,23,27/08/2019; додатково 31/08/2019 03:06 03:08 11:24
144
Ворохта,івано-Франківськ Київ 27,29,31/10/2019; 2/11-6/12/2019 по парних 03:17 03:19 05:28
144
Ворохта,івано-Франківськ Київ 3-31/09 (крім 17,19/09/2019), 1-25/10/2019 по непарних 03:17 03:19 05:28
150
Ворохта Кременчук 28,30/10/2019; 1/11-7/12/2019 по непарних 03:17 03:19 12:10
144
Ворохта,івано-Франківськ Київ 8-30/08/2019 по парних, 1/09/2019 03:17 03:19 05:28
150
Ворохта Кременчук 1-31/08/2019 по непарних 03:17 03:19 12:10
144
Ворохта,івано-Франківськ Київ 2,4,6/08/2019 03:17 03:19 05:43
144
Івано-Франківськ Київ 17,19/09/2019 03:17 03:19 05:28
150
Ворохта Кременчук 2-30/09 (крім 18/09/2019), 2-26/10/2019 по парних 03:17 03:19 12:10
150
Івано-Франківськ Кременчук 18/09/2019 03:17 03:19 12:10
287
Київ Одеса 15/06-2/09/2019 щоденно, крім вівторків 03:19 03:21 10:26
94
Мінськ Одеса 29/10-6/12/20219 по вівторках, п"ятницях 03:35 03:37 11:35
134
Миколаїв Івано-Франківськ 31/03-15/09/2019 щоденно; 19,20,22,23,25,26,28,29,31/09, 1,2,4,5,7,8,10,11,13,14,16,17,19,20,22,23,25,26/10/2019 03:27 03:49 13:35
134
Миколаїв Івано-Франківськ 28,29,31/10, 1,3,4,6,7,9,10,12,13,15,16,18,19,21,22,24,25,27,28,30/11/12/2019 03:27 03:49 13:35
134
Миколаїв Львів 16,17/09/2019 03:27 03:49 10:49
213
Суми Одеса 1/06-15/09/2019 по непарних, при двох непарних 29,1,3 03:54 03:58 11:07
232
Генічеськ Івано-Франківськ 6/06-10/09/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2,4 03:34 04:06 13:08
630
безпересадковий вагон
Гродно Одеса 1/06-12/09/2019 щоденно 04:31 04:33 12:15
94
Мінськ Одеса 20/09-25/10/20219 по вівторках, п"ятницях; 1/06-19/09/2019 щоденно 04:31 04:33 12:15
86
Новоолексіївка Львів 9/09-25/10/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3; 1/06-8/09/2019 щоденно 04:40 04:42 12:49
85
безпересадковий вагон
Дніпро Пшемисль 9,17,23,25/08/2019 04:40 04:42 17:46
86
Новоолексіївка Львів з 27/10/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3 04:40 04:42 12:49
86
Новоолексіївка Ковель з 27/10/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3 04:48 05:12 13:36
86
Новоолексіївка Ковель 3/04-25/10/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3 04:48 05:12 13:36
127
Харків Ковель з 2/04/2019 по парних; при двох непарних 28,30,2 04:48 05:12 13:36
81
("ДЕСНА")
Ужгород Київ 21/06-26/10/2019 щоденно, крім 16-21/09/2019 05:11 05:13 07:27
81
("ДЕСНА")
Чоп Київ 16-21/09/2019 05:11 05:13 07:27
81
("ДЕСНА")
Ужгород Київ з 27/10/2019 щоденно 05:11 05:13 07:27
1004
безпересадковий вагон
Варна Київ 23,28/08, 4,9/09/2019 05:22 05:24 07:33
1004
безпересадковий вагон
Варна Київ 4,11,16/08/2019 05:22 05:24 07:33
50
("КОБЗАР")
Трускавець Київ з 31/03/2019 щоденно 05:22 05:24 07:33
114
("БУКОВИНА")
Чернівці Генічеськ 30/05-7/09/2019 щоденно 05:49 05:51 00:30
380
безпересадковий вагон
Бухарест Київ 27/10/2019 - 8/12/2019 по неділях 05:49 05:51 08:06
118
("БУКОВИНА")
Чернівці Київ до 26/10/2019 щоденно 05:49 05:51 08:06
118
("БУКОВИНА")
Чернівці Київ з 27/10/2019 щоденно 05:49 05:51 08:06
380
безпересадковий вагон
Бухарест Київ 31/03/2019 - 20/10/2019 по неділях 05:49 05:51 08:06
870
Шепетівка Київ з 31/03/2019 щоденно 06:42 06:54 09:42
770
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Кам'янець-Подільський Київ з 31/03/2019 щоденно 07:02 07:04 09:20
758
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Могилів-Подільський Київ з 1/04/2019 по суботах, понеділках та четвергах 07:02 07:04 09:20
280
Генічеськ Жмеринка 1-31/08/2019 щоденно (крім 10,18,24/08/2019); 2-22/09/2019 по парних 07:15 07:17 09:22
146
Ізмаїл Київ з 31/03/2019 щоденно 07:24 07:26 09:55
688
безпересадковий вагон
Березине Київ з 31/03/2019 по суботах та неділях 07:24 07:26 09:55
111
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Харків Львів з 28/10/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2,4 07:18 07:39 16:26
111
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Харків Львів 24/09-26/10/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2,4 07:28 07:42 16:26
138
Лисичанськ Хмельницький з 28/05/2019 щоденно 07:35 07:55 11:45
748
(ІНТЕРСІТІ)
Тернопіль Київ 27,29,31/10/2019; 2-30/11, 2-14/12/2019 по парних 08:16 08:17 10:03
748
(ІНТЕРСІТІ)
Тернопіль Київ 2-30/08/2019 по парних; 1-29/09, 1-25/10/2019 по непарних 08:16 08:17 10:03
868
Жмеринка Київ з 31/03/2019 щоденно 08:38 08:44 11:36
63
безпересадковий вагон
Харків Одеса 14/06-1/09/2019 щоденно 09:01 09:03 16:43
263
("ОБЕРІГ")
Київ Одеса 15/06-2/09/2019 щоденно 09:01 09:03 16:43
73
Москва Хмельницький, Львів з 27/10/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3 09:01 09:03 17:11
291
Ковель Одеса 23,26/08/2019 09:14 09:17 17:02
291
Ковель Одеса 31/05-16/09/2019 щоденно, крім 23,26/08/2019 09:14 09:17 17:02
70
Львів Маріуполь 18-22,25-27/08/2019 щоденно 09:23 09:25 06:45
33025
безпересадковий вагон
Пшемисль Дніпро 10,18,24,26/08/2019 09:23 09:25 19:43
70
Львів Маріуполь 31/03-26/10/2019 щоденно, крім 18-22,25-27/08/2019 09:23 09:25 06:30
70
Львів Маріуполь з 27/10/2019 щоденно 09:23 09:25 06:30
70
Маріуполь Львів 31/03-26/10/2019 щоденно 09:28 09:30 17:27
70
Маріуполь Львів з 27/10/2019 щоденно 09:28 09:30 17:29
73
безпересадковий вагон
Москва Хмельницький 9/09-25/10/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3 09:39 09:42 12:50
73
Москва Львів 19/05-7/09/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3 09:39 09:42 17:57
73
Москва Львів 9/09-25/10/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3 09:39 09:42 17:57
73
безпересадковий вагон
Москва Хмельницький 19/05-7/09/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3 09:39 09:42 12:50
104
Маріуполь Жмеринка 1,6,7,14,15,20,21,28,29/09, 4,5,12,13,18,19,26/10/2019 10:48 10:50 12:37
104
Маріуполь Жмеринка 23,24,31/08/2019 10:48 10:50 12:37
861
Київ Шепетівка з 31/03/2019 по суботах та неділях; відмінено 25/08/2019; додатково 26/08/2019 10:42 11:00 13:40
887
Коростень Вінниця цілий рік щоденно, крім понеділків; додатково 26/08/2019; відмінено 27/08/2019 11:09 11:11 12:09
104
Маріуполь Жмеринка 27/10, 1,2,9,10,15,16,23,24,29,30/11/2019 11:37 11:39 13:21
23
Москва Одеса з 26/10/2019 по парних, при двох непарних 30,2,4 11:50 11:52 19:50
61
Кишинеу С.петербург з 1/04/2019 по непарних, при двох непарних 27,1,3 11:33 11:53 11:44
47
Москва Кишинеу з 7/04/2019 щоденно 12:00 12:02 00:55
779
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Суми Вінниця з 31/03/2019 по суботах та неділях; 23,26/08/2019 12:15 12:17 13:10
23
Москва Одеса 14/06-24/10/2019 по парних, при двох непарних 30,2,4 12:46 12:48 20:29
341
Кишинеу Москва з 31/03/2019 щоденно 12:52 12:54 05:24
780
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Вінниця Суми з 31/03/2019 по суботах та неділях; 23,26/08/2019 14:38 14:42 21:34
890
Вінниця Коростень цілий рік щоденно, крім понеділків; додатково 26/08/2019; відмінено 27/08/2019 14:48 14:50 17:35
885
Київ Рівне з 31/03/2019 щоденно 15:05 15:17 20:18
769
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Кам'янець-Подільсь з 31/03/2019 щоденно 16:49 16:51 22:52
769
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Могилів-Подільський з 31/03/2019 по середах, п'ятницях та неділях 16:49 16:51 21:51
867
Київ Жмеринка з 31/03/2019 щоденно 17:00 17:02 19:16
104
Жмеринка Маріуполь 23,24,31/08/2019 17:01 17:04 11:40
104
Жмеринка Маріуполь 27/10, 1,2,9,10,15,16,23,24,29,30/11/2019 17:01 17:04 11:40
104
Жмеринка Маріуполь 1,6,7,14,15,20,21,28,29/09, 4,5,12,13,18,19,26/10/2019 17:01 17:04 13:00
249
Київ Чернівці 9/09/2019 17:24 17:26 08:15
249
Київ Івано-Франківськ 3/09/2019 17:24 17:26 04:58
772
безпересадковий вагон
Хмельницький Шостка з 31/03/2019 щоденно 17:33 17:35 01:18
772
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Хмельницький Київ з 31/03/2019 щоденно 17:33 17:35 19:41
294
Одеса Ковель 1/06-17/09/2019 щоденно 17:45 17:49 07:32
862
Шепетівка Київ з 31/03/2019 по суботах та неділях; відмінено 25/08/2019; додатково 26/08/2019 17:55 18:22 21:14
747
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Тернопіль 1-31/08/2019 по непарних; 2-30/09, 2-26/10/2019 по парних 18:22 18:23 22:42
747
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Тернопіль 28,30/10/2019; 1-29/11, 1-13/12/2019 по непарних 18:22 18:23 22:42
88
Ковель Новоолексіївка з 28/10/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 18:13 18:36 11:15
88
Ковель Новоолексіївка 2/04-26/10/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 18:07 18:36 11:15
280
Жмеринка Генічеськ 1-30/08/2019 щоденно (крім 9,17,23/08/2019); 1-21/09/2019 по непарних 18:34 18:43 12:55
86
Львів Новоолексіївка з 28/10/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 18:55 18:57 11:15
86
Львів Новоолексіївка 8/09-26/10/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2; 31/05-7/09/2019 щоденно 18:55 18:57 11:15
869
Київ Шепетівка з 5/04/2019 по п"ятницях 19:50 20:04 22:28
145
Київ Ізмаїл з 31/03/2019 щоденно 20:06 20:08 10:58
145
безпересадковий вагон
Київ Березине з 5/04/2019 по п`ятницях та суботах 20:06 20:08 11:06
264
безпересадковий вагон
Одеса Харків 15/06-2/09/2019 щоденно 20:10 20:14 05:57
264
("ОБЕРІГ")
Одеса Київ 15/06-2/09/2019 щоденно 20:10 20:14 22:38
74
Львів, Хмельницький Москва з 28/10/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 20:11 20:15 14:30
61
С.петербург Кишинеу з 3/04/2019 по непарних, при двох непарних 29,3,5 20:03 20:25 09:00
138
Хмельницький Лисичанськ з 31/03/2019 щоденно 20:35 20:38 13:45
248
Одеса Житомир з 9/07-15/09/2019 щоденно 20:18 20:40 22:07
81
безпересадковий вагон
Київ Кошице 27/10 - 12/12/2019 щоденно 20:50 20:55 13:54
81
("ДЕСНА")
Київ Чоп 15-20/09/2019 20:50 20:55 09:46
81
("ДЕСНА")
Київ Ужгород 17/06-26/10/2019 щоденно, крім 15-20/09/2019 20:50 20:55 10:40
81
безпересадковий вагон
Київ Кошице 8/06 - 26/10/2019 щоденно 20:50 20:55 13:54
81
("ДЕСНА")
Київ Ужгород з 27/10/2019 щоденно 20:50 20:55 10:40
879
Коростень Козятин з 1/09/2019 по неділях 21:02 21:02
288
Одеса Київ 14/06-1/09/2019 щоденно, крім понеділків 21:10 21:12 00:02
214
Одеса Суми 2/06-16/09/2019 по парних, при двох непарних 30,2,4 21:42 21:44 06:15
256
Львів Херсон 4,8,12,16/09/2019; 6,10,14,18,22,26,30/08/2019 21:54 21:56 09:02
117
безпересадковий вагон
Київ Бухарест 26/07/2018 - 25/10/2019 по п"ятницях 22:08 22:10 22:43
117
("БУКОВИНА")
Київ Чернівці з 27/10/2019 щоденно 22:08 22:10 07:57
117
("БУКОВИНА")
Київ Чернівці до 26/10/2019 щоденно 22:08 22:10 07:57
117
безпересадковий вагон
Київ Бухарест 1/11/2018 - 6/12/2019 по п"ятницях 22:08 22:10 22:43
118
("БУКОВИНА")
Генічеськ Чернівці 1/06-9/09/2019 щоденно 22:08 22:10 07:57
49
безпересадковий вагон
Київ Варна 2,9,14,21/08/2019 22:17 22:19 10:20
49
безпересадковий вагон
Київ Варна 26/08, 2,7/09/2019 22:17 22:19 10:20
49
("КОБЗАР")
Київ Трускавець з 31/03/2019 щоденно 22:17 22:19 08:02
143
Київ Івано-Франківськ,ворохта 4-30/09 (крім 16,18/09/2019), 2-26/10/2019 по парних 22:28 22:30 11:56
150
Кременчук Ворохта 2-30/08/2019 по парних, 1/09/2019 22:28 22:30 11:56
143
Київ Івано-Франківськ,ворохта 28,30/10/2019; 1/11-5/12/2019 по непарних 22:28 22:30 11:56
150
Кременчук Івано-Франківськ 17/09/2019 22:28 22:30 11:06
143
Київ Івано-Франківськ 16,18/09/2019 22:28 22:30 11:06
150
Кременчук Ворохта 27,29,31/10/2019; 2/11-6/12/2019 по парних 22:28 22:30 11:56
143
Київ Івано-Франківськ,ворохта 1-31/08/2019 по непарних, 2/09/2019 22:28 22:30 11:56
150
Кременчук Ворохта 3-31/09 (крім 17/09/2019), 1-25/10/2019 по непарних 22:28 22:30 11:56
94
Одеса Мінськ 30/10-7/12/2019 по середах, суботах 22:29 22:31 13:44
74
Львів Москва 18/05-8/09/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 22:37 22:39 14:30
74
Львів Москва 10/09-26/10/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 22:37 22:39 14:30
74
безпересадковий вагон
Хмельницький Москва 10/09-26/10/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 22:37 22:39 14:30
74
безпересадковий вагон
Хмельницький Москва 18/05-8/09/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 22:37 22:39 14:30
24
Одеса Москва з 27/10/2019 по непарних, при двох непарних 29,1,3 22:39 22:41 15:30
128
Ковель Харків з 1/04/2019 по непарних, при двох непарних 27,29,1 22:25 22:52 12:12
94
Одеса Мінськ 21/09-26/10/2019 по середах, суботах; 2/06-20/09/2019 щоденно 23:15 23:17 13:44
94
безпересадковий вагон
Одеса Гродно 2/06-13/09/2019 щоденно 23:15 23:17 22:08
42
Трускавець Дніпро з 27/10/2019 щоденно 23:23 23:25 09:22
42
Трускавець Дніпро 31/03-26/10/2019 щоденно, крім 28/07-8/08, 11-22/08, 1-11,15-21/09, 29/09-9/10, 13-24/10/2019 23:23 23:25 09:22
42
Трускавець Дніпро 28/07-8/08, 11-22/08, 1-11,15-21/09, 29/09-9/10, 13-24/10/2019 щоденно 23:23 23:25 09:32
24
Одеса Москва 15/06-25/10/2019 по непарних, при двох непарних 29,1,3 23:43 23:45 15:30
110
Львів Херсон з 31/03-29/09/2019 щоденно; 30/09-26/10/2019 по парних 23:51 23:53 10:56
110
Львів Херсон з 28/10/2019 по парних; при двох непарних 28,30,2 23:51 23:53 10:54