Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Розклад по станції Хмельницький (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
144
Ворохта,івано-Франківськ Київ з 29/05-29/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,3 00:12 00:27 05:30
144
Ворохта,івано-Франківськ Київ з 31/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,3 00:12 00:27 05:30
136
Одеса Чернівці 2/11-12/12/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 00:18 00:23 10:00
136
Одеса Чернівці 14/09, 4,6,8,10/10/2021 00:18 00:23 08:28
136
Одеса Чернівці 16/09-30/10/2021 по парних (крім 4,6,8,10/10/2021), при двох непарних 30,2,4 00:18 00:23 10:00
136
Чернівці Одеса 15/09, 5,7,9,11/10/2021 00:45 00:50 09:58
118
("БУКОВИНА")
Чернігів Чернівці з 31/10/2021 щоденно 00:55 00:59 07:57
117
("БУКОВИНА")
Чернігів Чернівці 6/08-30/10/2021 щоденно 00:55 00:59 07:57
49
("КОБЗАР")
Київ Трускавець 28/03-30/10/2021 щоденно 01:04 01:07 08:07
49
("КОБЗАР")
Київ Трускавець з 31/10/2021 щоденно 01:04 01:07 08:07
358
("ГУЦУЛЬЩИНА")
Рахів, Тернопіль Київ 28/03-30/10/2021 щоденно 01:28 01:40 06:40
358
("ГУЦУЛЬЩИНА")
Рахів, Тернопіль Київ з 31/10/2021 щоденно 01:28 01:40 06:40
143
Київ Івано-Франківськ,ворохта 28/03-30/10/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2 01:33 01:48 12:02
143
Київ Івано-Франківськ,ворохта з 2/11/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2 01:33 01:48 12:02
136
Чернівці Одеса 13/09-29/10/2021 по непарних (крім 15/09, 5,7,9,11/10/2021), при двох непарних 29,1,3 01:50 01:55 09:58
136
Чернівці Одеса 1/11-11/12/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 01:50 01:55 09:58
12
("ЗАХІДНИЙ ЕКСПРЕС")
Львів Одеса 28/03-30/10/2021 щоденно 02:07 02:11 09:02
12
("ЗАХІДНИЙ ЕКСПРЕС")
Львів Одеса з 31/10/2021 щоденно 02:07 02:11 09:02
26
("БІЛА АКАЦІЯ")
Одеса Львів, Рахів 29/03-29/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 02:14 02:19 14:22
26
("БІЛА АКАЦІЯ")
Одеса Львів, Ужгород 2-24/09/2021 по парних, при двох непарних 28,30,31,2 02:14 02:19 13:14
26
("БІЛА АКАЦІЯ")
Одеса Львів, Рахів з 1/11/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 02:14 02:19 14:22
81
("ДЕСНА")
Ужгород Київ 23/09-30/10/2021 щоденно 02:27 02:30 07:27
81
("ДЕСНА")
Ужгород Київ 28/03-22/09/2021 щоденно 02:27 02:30 07:27
81
("ДЕСНА")
Ужгород Київ з 31/10/2021 щоденно 02:27 02:30 07:27
50
("КОБЗАР")
Трускавець Київ 28/03-30/10/2021 щоденно 02:39 02:42 07:54
50
("КОБЗАР")
Трускавець Київ з 31/10/2021 щоденно 02:39 02:42 07:54
118
("БУКОВИНА")
Чернівці Чернігів 5/08-30/10/2021 щоденно 02:51 02:56 11:22
118
("БУКОВИНА")
Чернівці Чернігів з 31/10/2021 щоденно 02:51 02:56 11:42
41
Дніпро Трускавець з 31/10/2021 щоденно 03:25 03:50 11:07
41
Дніпро Трускавець 28/03-30/10/2021 щоденно 03:25 03:50 11:07
26
("БІЛА АКАЦІЯ")
Рахів, Львів Одеса 30/05-30/10/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 03:30 03:34 11:24
26
("БІЛА АКАЦІЯ")
Рахів, Львів Одеса з 2/11/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 03:30 03:34 11:24
25
("БІЛА АКАЦІЯ")
Ужгород, Львів Одеса 3-25/09/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,1,3 03:30 03:34 11:24
770
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Кам'янець-Подільський Київ 28/03-30/10/2021 щоденно 03:42 03:47 09:20
770
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Кам'янець-Подільський Київ з 31/10/2021 щоденно 03:42 03:47 09:20
109
Херсон Львів 16/09-30/10/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2 04:10 04:36 08:38
109
Херсон Львів з 2/11/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2 04:14 04:36 08:38
12
("ЗАХІДНИЙ ЕКСПРЕС")
Одеса Львів з 31/10/2021 щоденно 04:25 04:28 08:04
12
("ЗАХІДНИЙ ЕКСПРЕС")
Одеса Львів 28/03-30/10/2021 щоденно 04:25 04:28 08:04
868
Гречани Київ з 27/04/2021 щоденно 04:32 04:37 12:06
771
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Хмельницький 28/03-30/10/2021 щоденно 05:05 05:05
771
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Хмельницький з 31/10/2021/2021 щоденно 05:05 05:05
70
Львів Маріуполь з 31/10/2021 щоденно 05:15 05:20 06:30
70
Львів Маріуполь 27/09-30/10/2021 щоденно 05:15 05:20 06:30
70
Львів Маріуполь 3/07-26/09/2021 щоденно 05:15 05:20 06:30
748
(ІНТЕРСІТІ)
Тернопіль Київ 3/07-26/09/2021 щоденно 05:29 05:41 10:03
108
Одеса Ужгород 28/03-30/10/2021 щоденно 05:39 05:44 16:27
108
Одеса Ужгород з 31/10/2021 щоденно 05:39 05:44 16:27
95
("ТЯСМИН")
Черкаси Львів 31/10/2021; з 3/11/2021 по непарних 06:23 06:31 10:37
95
("ТЯСМИН")
Черкаси Львів 17/07-29/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 06:23 06:31 10:37
107
Ужгород Одеса з 31/10/2021 щоденно 06:52 06:56 14:47
107
Ужгород Одеса 28/03-30/10/2021 щоденно 06:52 06:56 14:50
120
Запоріжжя Львів 3/11/2021 08:21 08:45 12:51
120
Запоріжжя Львів з 1/11/2021 по непарних (крім 3/11/2021), при двох непарних 29,1,3 08:21 08:45 12:51
120
Запоріжжя Львів 3/07-29/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 08:24 08:45 12:51
21
Харків Трускавець з 2/11/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2 08:36 08:38 14:33
21
Харків Трускавець 28/03-30/10/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2 08:36 08:38 14:33
86
Новоолексіївка Львів 31/10/2021; 2/11-12/12/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 08:47 08:54 13:00
715
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Львів 28/03-30/10/2021 щоденно 10:47 10:49 13:45
715
Київ Львів з 31/10/2021 щоденно 10:47 10:49 13:45
138
("МАКСИМ ЯРОВЕЦЬ")
Лисичанськ Хмельницький 2-18/11/2021 по парних 11:19 11:19
138
("МАКСИМ ЯРОВЕЦЬ")
Лисичанськ Хмельницький з 20/11/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 11:19 11:19
138
("МАКСИМ ЯРОВЕЦЬ")
Куп'янск-Вузл. Хмельницький 6/10/2021 11:25 11:25
138
("МАКСИМ ЯРОВЕЦЬ")
Сватове Хмельницький 20,22,24,28,30/09, 8,12/10/2021 11:25 11:25
138
("МАКСИМ ЯРОВЕЦЬ")
Лисичанськ Хмельницький 10/06-30/10/2021 по парних (крім 20,22,24,28,30/09, 6,8,12/10/2021), при двох непарних 30,2,4 11:25 11:25
86
Новоолексіївка Львів 13/09-29/10/2021 по непарних 11:40 11:45 15:40
70
Маріуполь Львів 25/04-30/10/2021 щоденно 13:20 13:25 17:39
70
Маріуполь Львів з 31/10/2021 щоденно 13:20 13:25 17:39
772
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Хмельницький Київ з 31/10/2021/2021 щоденно 14:18 19:36
772
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Хмельницький Київ 28/03-30/10/2021 щоденно 14:18 19:36
86
Львів Новоолексіївка 12/09-30/10/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2 15:02 15:07 11:20
86
Львів Новоолексіївка 1/11-11/12/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 15:02 15:07 11:20
138
("МАКСИМ ЯРОВЕЦЬ")
Хмельницький Сватове 19,21,23,27,29/09, 7,11/10/2021 16:52 12:18
138
("МАКСИМ ЯРОВЕЦЬ")
Хмельницький Лисичанськ 11/06-29/10/2021 по непарних (крім 19,21,23,27,29/09, 5,7,11/10/2021), при двох непарних 29,1,3 16:52 13:50
138
("МАКСИМ ЯРОВЕЦЬ")
Хмельницький Куп'янск-Вузл. 5/10/2021 16:52 10:41
138
("МАКСИМ ЯРОВЕЦЬ")
Хмельницький Лисичанськ 1-19/11/2021 по непарних 17:23 13:50
138
("МАКСИМ ЯРОВЕЦЬ")
Хмельницький Лисичанськ з 21/11/2021 по непарних , при двох непарних 29,1,3 17:23 13:50
120
Львів Запоріжжя з 4/11/2021 по парних , при двох непарних 30,2,4 18:17 18:22 14:10
120
Львів Запоріжжя 2/11/2021 18:17 18:22 14:10
120
Львів Запоріжжя 4/07-30/10/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 18:17 18:22 14:10
96
("ТЯСМИН")
Львів Черкаси 2/07-30/10/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 18:45 19:16 06:35
96
("ТЯСМИН")
Львів Черкаси 1/11/2021; з 4/11/2021 по парних 18:59 19:16 06:35
715
Львів Київ з 31/10/2021 щоденно 19:07 19:09 23:08
716
(ІНТЕРСІТІ+)
Львів Київ 28/03-30/10/2021 щоденно 19:07 19:09 23:08
357
("ГУЦУЛЬЩИНА")
Київ Тернопіль, Рахів 11/06-30/10/2021 щоденно 19:54 20:09 08:42
357
("ГУЦУЛЬЩИНА")
Київ Тернопіль, Рахів з 31/10/2021 щоденно 19:54 20:09 08:48
769
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Кам'янець-Подільсь з 31/10/2021 щоденно 20:13 20:17 22:51
769
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Кам'янець-Подільсь 28/03-4/10/2021 щоденно 20:13 20:17 22:51
769
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Кам'янець-Подільсь 5-30/10/2021 щоденно 20:13 20:17 22:51
42
Трускавець Дніпро 28/03-30/10/2021 щоденно 20:13 20:28 09:35
42
Трускавець Дніпро з 31/10/2021 щоденно 20:13 20:28 09:35
747
(ІНТЕРСІТІ)
Київ Тернопіль 2/07-25/09/2021 щоденно 20:54 21:09 22:47
110
Львів Херсон 15/09-29/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 20:56 21:01 11:42
110
Львів Херсон з 1/11/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 20:56 21:01 11:27
22
Трускавець Харків 31/10, з 3/11/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,3 21:59 22:01 10:48
22
Трускавець Харків 29/03-29/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,3 21:59 22:01 10:48
867
Київ Гречани з 26/04/2021 щоденно 23:36 23:41 23:57
81
("ДЕСНА")
Київ Ужгород 22/09-30/10/2021 щоденно 23:49 23:54 10:10
81
("ДЕСНА")
Київ Ужгород з 31/10/2021 щоденно 23:49 23:54 10:10
81
("ДЕСНА")
Київ Ужгород 28/03-21/09/2021 щоденно 23:49 23:54 10:40