Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Розклад по станції Жмеринка-Пас. (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
26
("БІЛА АКАЦІЯ")
Одеса Львів 16/01-28/02/2021 по парних 00:21 00:46 06:35
26
("БІЛА АКАЦІЯ")
Одеса Львів, Рахів 15-29/01 та 1-27/02/2021 по непарних 00:21 00:46 14:21
109
Херсон Львів цілий рік по непарних, при двох непарних 29,31,3 02:05 02:26 08:38
12
("ЗАХІДНИЙ ЕКСПРЕС")
Одеса Львів цілий рік щоденно 02:36 02:56 08:04
771
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Хмельницький цілий рік щоденно 03:16 03:39 05:05
136
Чернівці Білгород-Дністровський 4/06-4/09/2021 щоденно 03:26 03:48 12:43
136
Чернівці Одеса 13/12/2020-3/06/2021, з 5/09-11/12-2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 03:26 03:48 10:01
12
("ЗАХІДНИЙ ЕКСПРЕС")
Львів Одеса цілий рік щоденно 03:37 03:59 09:18
108
Одеса Ужгород цілий рік щоденно 03:40 04:07 16:19
58
Ковель Одеса з 13/12/2020 по непарних, при двох непарних 27,29,1,3 04:05 04:15 10:11
26
("БІЛА АКАЦІЯ")
Львів Одеса 17/01-1/03/2021 по непарних, крім 1/02/2021 05:00 05:26 11:25
26
("БІЛА АКАЦІЯ")
Рахів, Львів Одеса 12-30/01 та 2-28/02/2021 по парних 05:00 05:26 11:25
770
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Кам'янець-Подільський Київ цілий рік щоденно 05:10 05:30 09:20
758
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Могилів-Подільський Київ цілий рік по 1,4,6 днях тижня 04:50 05:30 09:20
868
Жмеринка Київ цілий рік щоденно 05:38 11:37
688
безпересадковий вагон
Березине Київ цілий рік по суботах та неділях 06:13 06:28 10:52
146
("ДУНАЙ")
Ізмаїл Київ цілий рік щоденно 06:13 06:28 10:52
86
Новоолексіївка Львів 18/12/2020-26/03/2021 (крім 16,18,20/03/2021), 2/11-12/12/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4; 29/03-27/05/2021, 11/09-31/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,3; 28/05-9/09/2021 щоденно 06:26 07:00 13:00
86
Новоолексіївка Львів 16,18,20/03/2021 06:26 07:00 13:00
70
Львів Маріуполь 15/12/2020-27/03/2021 щоденно 07:14 07:34 06:30
107
Ужгород Одеса цілий рік щоденно 08:28 08:49 14:53
764
(ІНТЕРСІТІ+)
Одеса Київ цілий рік щоденно 09:55 09:57 12:47
70
Маріуполь Львів 13/12/2020-25/03/2021 щоденно 11:24 11:51 17:39
772
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Хмельницький Київ цілий рік щоденно 15:40 15:55 19:36
86
Львів Новоолексіївка 13/12/2020-25/03/2021, 1/11-11/12/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3; 28/03-26/05/2021, 10/09-30/10/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2; 27/05-8/09/2021 щоденно 16:55 17:17 11:20
769
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Кам'янець-Подільсь цілий рік щоденно 18:32 18:52 22:51
867
Київ Жмеринка цілий рік щоденно 19:13 19:13
769
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Могилів-Подільський цілий рік по 3,5,7 днях тижня 18:32 19:16 21:51
763
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Одеса цілий рік щоденно 19:29 19:31 23:52
145
безпересадковий вагон
Київ Березине цілий рік по п"ятницях та суботах 21:56 22:38 11:06
145
("ДУНАЙ")
Київ Ізмаїл цілий рік щоденно 21:56 22:38 10:55
136
Білгород-Дністровський Чернівці 5/06-5/09/2021 щоденно 22:27 22:47 10:00
136
Одеса Чернівці 14/12/2020-4/06/2021, з 6/09-12/12/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 22:27 22:47 10:00
110
Львів Херсон цілий рік по парних, при двох непарних 28,30,2 22:32 22:52 11:30
58
Одеса Ковель 26/12/2020-24/03/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2,4 23:46 23:56 10:50
58
Одеса Ковель з 26/03/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 23:46 23:56 10:50