Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Розклад по станції Жмеринка-Пас. (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
12
("ЗАХІДНИЙ ЕКСПРЕС")
Одеса Львів з 27/06/2020 щоденно 02:37 03:00 08:04
12
("ЗАХІДНИЙ ЕКСПРЕС")
Львів Одеса з 26/06/2020 щоденно 03:40 04:00 08:43
108
Одеса Ужгород з 1/07/2020 щоденно 03:40 04:08 16:19
688
безпересадковий вагон
Березине Київ з 20/06/2020 по суботах та неділях 06:11 06:33 10:52
146
("ДУНАЙ")
Ізмаїл Київ з 20/06/2020 щоденно 06:11 06:33 10:52
107
Ужгород Одеса з 2/07/2020 щоденно 08:32 08:55 14:51
761
(ІНТЕРСІТІ)
Київ Одеса з 1/07-31/08/2020 щоденно, крім 31/07/2020 09:39 09:41 14:01
764
(ІНТЕРСІТІ+)
Одеса Київ з 2/06/2020 щоденно 09:54 09:56 12:46
763
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Одеса з 1/06/2020 щоденно 19:30 19:32 23:44
762
(ІНТЕРСІТІ)
Одеса Київ з 1/07-31/08/2020 щоденно, крім 31/07/2020 20:01 20:03 22:59
145
безпересадковий вагон
Київ Березине з 19/06/2020 по п"ятницях та суботах 21:58 22:40 11:32
145
("ДУНАЙ")
Київ Ізмаїл з 19/06/2020 щоденно 21:58 22:40 11:17