Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Розклад по станції Жмеринка-Пас. (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
58
Одеса Ковель з 28/03/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 00:02 00:07 10:50
26
("БІЛА АКАЦІЯ")
Одеса Львів, Рахів з 29/03/2021 по непарних 00:21 00:46 14:22
26
("БІЛА АКАЦІЯ")
Одеса Львів 16/01-28/02/2021 по парних 00:21 00:46 06:35
26
("БІЛА АКАЦІЯ")
Одеса Львів, Рахів 9-27/03/2021 по непарних 00:21 00:46 14:21
26
("БІЛА АКАЦІЯ")
Одеса Львів, Рахів 9,11,13,15,17,19,21,23,25,27/02, 1,3,5,7/03/2021 00:21 00:46 14:24
109
Херсон Львів цілий рік по непарних, при двох непарних 29,31,3 02:05 02:26 08:38
12
("ЗАХІДНИЙ ЕКСПРЕС")
Одеса Львів до 27/03/2021 щоденно 02:36 02:56 08:04
12
("ЗАХІДНИЙ ЕКСПРЕС")
Одеса Львів з 28/03/2021 щоденно 02:41 03:01 08:04
771
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Хмельницький з 28/03/2021 щоденно 03:16 03:39 05:05
771
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Хмельницький до 27/03/2021 щоденно 03:16 03:39 05:05
136
Чернівці Одеса 29/03-3/06/2021, 5/09-11/12-2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 03:26 03:48 09:58
136
Чернівці Білгород-Дністровський 4/06-4/09/2021 щоденно 03:26 03:48 12:07
136
Чернівці Одеса 13/12/2020-27/03/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3; додатково 4,6,8,10/03/2021 03:26 03:48 10:01
12
("ЗАХІДНИЙ ЕКСПРЕС")
Львів Одеса до 27/03/2021 щоденно 03:37 03:59 09:18
12
("ЗАХІДНИЙ ЕКСПРЕС")
Львів Одеса з 28/03/2021 щоденно 03:37 03:57 09:02
108
Одеса Ужгород до 27/03/2021 щоденно 03:40 04:07 16:19
108
Одеса Ужгород з 28/03/2021 щоденно 03:40 04:09 16:27
58
Ковель Одеса 13/12/2020-27/03/2021 по непарних, при двох непарних 27,29,1,3 04:05 04:15 10:11
58
Ковель Одеса з 29/03/2021 по непарних, при двох непарних 27,29,1,3 04:05 04:15 10:08
758
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Могилів-Подільський Київ до 27/03/2021 по 1,4,6 днях тижня 04:50 05:30 09:20
758
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Могилів-Подільський Київ з 29/03/2021 по 1,4,6 днях тижня 04:51 05:33 09:20
26
("БІЛА АКАЦІЯ")
Львів Одеса 17/01-1/03/2021 по непарних 05:00 05:26 11:25
26
("БІЛА АКАЦІЯ")
Рахів, Львів Одеса 10-26/03/2021 по парних 05:00 05:26 11:25
26
("БІЛА АКАЦІЯ")
Рахів, Львів Одеса з 28/03/2021 по парних 05:02 05:26 11:24
770
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Кам'янець-Подільський Київ до 27/03/2021 щоденно 05:10 05:30 09:20
770
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Кам'янець-Подільський Київ з 28/03/2021 щоденно 05:13 05:33 09:20
26
("БІЛА АКАЦІЯ")
Рахів, Львів Одеса 10,12,14,16,18,20,22,24,26,28/02, 2,4,6,8/03/2021 05:26 05:46 11:49
868
Жмеринка Київ цілий рік щоденно 05:38 11:37
146
("ДУНАЙ")
Ізмаїл Київ до 27/03/2021 щоденно 06:13 06:28 10:52
688
безпересадковий вагон
Березине Київ до 27/03/2021 по суботах та неділях 06:13 06:28 10:52
688
безпересадковий вагон
Березине Київ з 28/03/2021 по суботах та неділях 06:15 06:30 10:52
146
("ДУНАЙ")
Ізмаїл Київ з 28/03/2021 щоденно 06:15 06:30 10:52
86
Новоолексіївка Львів 18/12/2020-26/03/2021 (крім 16,18,20/03/2021), 2/11-12/12/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4; 29/03-27/05/2021, 11/09-31/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,3; 28/05-9/09/2021 щоденно 06:26 07:00 13:00
86
Новоолексіївка Львів 16,18,20/03/2021 06:26 07:00 13:00
120
Запоріжжя Львів 5,7/03/2021 06:30 06:52 12:51
70
Львів Маріуполь з 15/12/2020 щоденно 07:14 07:34 06:30
107
Ужгород Одеса з 28/03/2021 щоденно 08:28 08:49 14:50
107
Ужгород Одеса до 27/03/2021 щоденно 08:28 08:49 14:53
764
(ІНТЕРСІТІ+)
Одеса Київ з 28/03/2021 щоденно 09:55 09:57 12:47
764
(ІНТЕРСІТІ+)
Одеса Київ до 27/03/2021 щоденно 09:55 09:57 12:47
70
Маріуполь Львів 16-20/03/2021 щоденно 11:24 11:51 17:39
70
Маріуполь Львів з 13/12/2020 щоденно, крім 16-20/03/2021 11:24 11:51 17:39
168
Одеса Львів 8/03/2021 14:56 15:25 21:05
168
Львів Одеса 8/03/2021 15:01 15:23 20:56
772
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Хмельницький Київ з 28/03/2021 щоденно 15:40 15:55 19:36
772
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Хмельницький Київ до 27/03/2021 щоденно 15:40 15:55 19:36
86
Львів Новоолексіївка 13/12/2020-25/03/2021, 1/11-11/12/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3; 28/03-26/05/2021, 10/09-30/10/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2; 27/05-8/09/2021 щоденно 16:55 17:17 11:20
769
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Кам'янець-Подільсь до 27/03/2021 щоденно 18:32 18:52 22:51
769
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Могилів-Подільський до 26/03/2021 по 3,5,7 днях тижня 18:32 19:16 21:51
769
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Кам'янець-Подільсь з 28/03/2021 щоденно 18:32 18:52 22:51
757
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Могилів-Подільський з 28/03/2021 по 3,5,7 днях тижня 18:32 19:16 21:56
867
Київ Жмеринка цілий рік щоденно 19:13 19:13
763
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Одеса з 28/03/2021 щоденно 19:29 19:31 23:53
763
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Одеса до 27/03/2021 щоденно 19:29 19:31 23:52
120
Львів Запоріжжя 6,8/03/2021 19:56 20:19 14:10
145
("ДУНАЙ")
Київ Ізмаїл до 27/03/2021 щоденно 21:56 22:38 10:55
145
безпересадковий вагон
Київ Березине до 27/03/2021 по п"ятницях та суботах 21:56 22:38 11:06
145
("ДУНАЙ")
Київ Ізмаїл з 28/03/2021 щоденно 21:57 22:17 10:44
145
безпересадковий вагон
Київ Березине з 2/04/2021 по п"ятницях та суботах 21:57 22:17 11:06
136
Одеса Чернівці 28/03-4/06/2021, 6/09-12/12/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 22:27 22:47 10:00
136
Одеса Чернівці 14/12/2020-26/03/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4; додатково 3,5,7,9/03/2021 22:27 22:47 10:00
136
Білгород-Дністровський Чернівці 5/06-5/09/2021 щоденно 22:27 22:47 10:00
110
Львів Херсон цілий рік по парних, при двох непарних 28,30,2 22:32 22:52 11:30
58
Одеса Ковель 26/12/2020-24/03/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2,4 23:46 23:56 10:50
58
Одеса Ковель 26/03/2021 23:46 23:56 10:50