Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Розклад по станції Волочиськ (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
150
Івано-Франківськ Кременчук 18/09/2019 23:12 23:14 12:10
144
Івано-Франківськ Київ 17,19/09/2019 23:12 23:14 05:28
136
Білгород-Дністровський Чернівці 23/07-1/10/2019 щоденно, крім 17,18/09/2019 01:22 01:24 10:05
136
Білгород-Дністровський Чернівці 17,18/09/2019 01:22 01:24 08:21
150
Ворохта Кременчук 2-30/09 (крім 18/09/2019), 2-26/10/2019 по парних 23:12 23:14 12:10
150
Ворохта Кременчук 1-31/08/2019 по непарних 23:12 23:14 12:10
150
Ворохта Кременчук 28,30/10/2019; 1/11-7/12/2019 по непарних 23:12 23:14 12:10
144
Ворохта,івано-Франківськ Київ 2,4,6/08/2019 23:12 23:14 05:43
144
Ворохта,івано-Франківськ Київ 3-31/09 (крім 17,19/09/2019), 1-25/10/2019 по непарних 23:12 23:14 05:28
144
Ворохта,івано-Франківськ Київ 8-30/08/2019 по парних, 1/09/2019 23:12 23:14 05:28
144
Ворохта,івано-Франківськ Київ 27,29,31/10/2019; 2/11-6/12/2019 по парних 23:12 23:14 05:28
120
Запоріжжя Львів з 27/10/2019 щоденно 09:25 09:27 12:37
120
Запоріжжя Львів до 26/10/2019 щоденно 09:25 09:27 12:37
747
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Тернопіль 28,30/10/2019; 1-29/11, 1-13/12/2019 по непарних 21:56 21:57 22:42
747
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Тернопіль 1-31/08/2019 по непарних; 2-30/09, 2-26/10/2019 по парних 21:56 21:57 22:42
143
Київ Івано-Франківськ 16,18/09/2019 02:49 02:51 11:06
143
Київ Івано-Франківськ,ворохта 1-31/08/2019 по непарних, 2/09/2019 02:49 02:51 11:56
143
Київ Івано-Франківськ,ворохта 28,30/10/2019; 1/11-5/12/2019 по непарних 02:49 02:51 11:56
143
Київ Івано-Франківськ,ворохта 4-30/09 (крім 16,18/09/2019), 2-26/10/2019 по парних 02:49 02:51 11:56
150
Кременчук Івано-Франківськ 17/09/2019 02:49 02:51 11:06
150
Кременчук Ворохта 3-31/09 (крім 17/09/2019), 1-25/10/2019 по непарних 02:49 02:51 11:56
150
Кременчук Ворохта 27,29,31/10/2019; 2/11-6/12/2019 по парних 02:49 02:51 11:56
150
Кременчук Ворохта 2-30/08/2019 по парних, 1/09/2019 02:49 02:51 11:56
110
Львів Херсон з 31/03-29/09/2019 щоденно; 30/09-26/10/2019 по парних 19:18 19:20 10:56
110
Львів Херсон з 28/10/2019 по парних; при двох непарних 28,30,2 19:18 19:20 10:54
96
("ТЯСМИН")
Львів Черкаси 4,8,12,16,20,24/08/10/2019; 28/08/2019; 6,10,14,18,20,24,28/09/2019 16:06 16:08 04:06
96
("ТЯСМИН")
Львів Черкаси 28/10/2019; 4,8,12,16,20,24,28/11/12/2019 16:00 16:02 04:06
26
Львів Одеса з 31/03/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,1; 18/09/2019 02:34 02:36 11:16
74
Львів Москва 10/09-26/10/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 17:44 17:46 14:30
74
Львів Москва 18/05-8/09/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 17:44 17:46 14:30
120
Львів Запоріжжя з 27/10/2019 щоденно 17:16 17:18 14:35
120
Львів Запоріжжя до 26/10/2019 щоденно, крім 11-22/08, 1-11,15-21/09, 29/09-9/10, 13-24/10/2019 17:16 17:18 14:35
120
Львів Запоріжжя 11-22/08, 1-11,15-21/09, 29/09-9/10, 13-24/10/2019 щоденно 17:16 17:18 14:43
70
Львів Маріуполь 31/03-26/10/2019 щоденно, крім 18-22,25-27/08/2019 04:28 04:30 06:30
70
Львів Маріуполь з 27/10/2019 щоденно 04:28 04:30 06:30
70
Львів Маріуполь 18-22,25-27/08/2019 щоденно 04:28 04:30 06:45
74
Львів, Хмельницький Москва з 28/10/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 15:05 15:07 14:30
70
Маріуполь Львів з 27/10/2019 щоденно 14:17 14:19 17:29
70
Маріуполь Львів 31/03-26/10/2019 щоденно 14:17 14:19 17:27
73
Москва Хмельницький, Львів з 27/10/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3 14:01 14:03 17:11
73
Москва Львів 19/05-7/09/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3 14:36 14:38 17:57
73
Москва Львів 9/09-25/10/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3 14:36 14:38 17:57
108
Одеса Ужгород з 27/10/2019 щоденно 06:41 06:43 16:36
108
Одеса Ужгород до 26/10/2019 щоденно, крім 15-20/09/2019 06:41 06:43 16:36
108
Одеса Чоп 15-20/09/2019 щоденно 06:41 06:43 15:43
36
Одеса Пшемисль 21/04-18/10/2019 щоденно 03:20 03:22 09:50
26
Одеса Львів з 22/04/2019 по парних, при двох непарних 29,31,1; 17/09/2019 03:20 03:22 06:35
26
("БІЛА АКАЦІЯ")
Одеса Львів, Рахів з 27/10/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,1 03:20 03:22 14:17
26
Одеса Львів, Рахів 1/06-1/09/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,1 03:20 03:22 14:17
26
Одеса Львів, Рахів 21/04-25/10/2019 по непарних (крім 1/06-1/09, 17/09/2019), при двох непарних 29,31,1 03:20 03:22 14:17
136
Одеса Чернівці 2-26/10/2019 по парних 01:22 01:24 10:05
136
Одеса Чернівці з 28/10/2019 по парних, при двох непарних 30,2,4 01:22 01:24 10:05
33025
безпересадковий вагон
Пшемисль Дніпро 10,18,24,26/08/2019 04:28 04:30 19:43
33025
Пшемисль Одеса 31/03-19/10/2019 щоденно 02:34 02:36 11:16
26
Рахів, Львів Одеса 6/04-26/10/2019 по парних (крім 18/09/2019), при двох непарних 30,1,2 02:34 02:36 11:16
26
("БІЛА АКАЦІЯ")
Рахів, Львів Одеса з 28/10/2019 по парних, при двох непарних 30,1,2 02:34 02:36 11:16
748
(ІНТЕРСІТІ)
Тернопіль Київ 2-30/08/2019 по парних; 1-29/09, 1-25/10/2019 по непарних 04:51 04:52 10:03
748
(ІНТЕРСІТІ)
Тернопіль Київ 27,29,31/10/2019; 2-30/11, 2-14/12/2019 по парних 04:51 04:52 10:03
107
Ужгород Одеса з 27/10/2019 щоденно 05:57 05:59 14:49
107
Ужгород Одеса до 26/10/2019 щоденно, крім 16-21/09/2019 05:57 05:59 14:49
111
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Харків Львів з 28/10/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2,4 13:04 13:06 16:26
111
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Харків Львів 24/09-26/10/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2,4 13:14 13:16 16:26
109
Херсон Львів з 31/03-30/09/2019 щоденно; 1-25/10/2019 по непарних 04:57 04:59 08:24
109
Херсон Львів з 27/10/2019 по непарних; при двох непарних 29,31,3 04:57 04:59 08:24
95
("ТЯСМИН")
Черкаси Львів 5,9,13,17,21,25,29/08/2019; 3,7,11,15,19,23/09/10/2019; 27/09/2019 07:22 07:24 10:36
95
("ТЯСМИН")
Черкаси Львів 27/10/2019; 3,7,11,15,19,23,27/11/12/2019 07:22 07:24 10:36
136
Чернівці Білгород-Дністровський 1/05-30/09/2019 щоденно, крім 1/06-1/09, 17,18,19/09/2019 00:57 00:59 12:43
136
Чернівці Білгород-Дністровський 1/06-1/09/2019 щоденно 00:57 00:59 12:43
136
Чернівці Одеса з 27/10/2019 по непарних, при двох непарних 29,1,3 00:57 00:59 12:43
136
Чернівці Одеса 1-25/10/2019 по непарних 00:57 00:59 09:58
107
Чоп Одеса 16-21/09/2019 щоденно 05:57 05:59 14:49