Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Розклад по станції Деражня (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
150
Івано-Франківськ Кременчук 18/09/2019 00:51 00:53 12:10
144
Івано-Франківськ Київ 17,19/09/2019 00:51 00:53 05:28
136
Білгород-Дністровський Чернівці 23/07-1/10/2019 щоденно, крім 17,18/09/2019 23:51 23:53 10:05
136
Білгород-Дністровський Чернівці 17,18/09/2019 23:51 23:53 08:21
150
Ворохта Кременчук 2-30/09 (крім 18/09/2019), 2-26/10/2019 по парних 00:51 00:53 12:10
150
Ворохта Кременчук 28,30/10/2019; 1/11-7/12/2019 по непарних 00:51 00:53 12:10
150
Ворохта Кременчук 1-31/08/2019 по непарних 00:51 00:53 12:10
144
Ворохта,івано-Франківськ Київ 3-31/09 (крім 17,19/09/2019), 1-25/10/2019 по непарних 00:51 00:53 05:28
144
Ворохта,івано-Франківськ Київ 8-30/08/2019 по парних, 1/09/2019 00:51 00:53 05:28
144
Ворохта,івано-Франківськ Київ 2,4,6/08/2019 00:51 00:53 05:43
144
Ворохта,івано-Франківськ Київ 27,29,31/10/2019; 2/11-6/12/2019 по парних 00:51 00:53 05:28
120
Запоріжжя Львів до 26/10/2019 щоденно 07:56 07:58 12:37
120
Запоріжжя Львів з 27/10/2019 щоденно 07:56 07:58 12:37
771
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Хмельницький з 31/03/2019 щоденно 04:45 04:47 05:13
747
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Тернопіль 28,30/10/2019; 1-29/11, 1-13/12/2019 по непарних 20:36 20:37 22:42
747
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Тернопіль 1-31/08/2019 по непарних; 2-30/09, 2-26/10/2019 по парних 20:36 20:37 22:42
143
Київ Івано-Франківськ 16,18/09/2019 01:02 01:04 11:06
143
Київ Івано-Франківськ,ворохта 1-31/08/2019 по непарних, 2/09/2019 01:02 01:04 11:56
143
Київ Івано-Франківськ,ворохта 4-30/09 (крім 16,18/09/2019), 2-26/10/2019 по парних 01:02 01:04 11:56
143
Київ Івано-Франківськ,ворохта 28,30/10/2019; 1/11-5/12/2019 по непарних 01:02 01:04 11:56
150
Кременчук Івано-Франківськ 17/09/2019 01:02 01:04 11:06
150
Кременчук Ворохта 3-31/09 (крім 17/09/2019), 1-25/10/2019 по непарних 01:02 01:04 11:56
150
Кременчук Ворохта 2-30/08/2019 по парних, 1/09/2019 01:02 01:04 11:56
150
Кременчук Ворохта 27,29,31/10/2019; 2/11-6/12/2019 по парних 01:02 01:04 11:56
110
Львів Херсон з 31/03-29/09/2019 щоденно; 30/09-26/10/2019 по парних 20:51 20:53 10:56
110
Львів Херсон з 28/10/2019 по парних; при двох непарних 28,30,2 20:51 20:53 10:54
96
("ТЯСМИН")
Львів Черкаси 4,8,12,16,20,24/08/10/2019; 28/08/2019; 6,10,14,18,20,24,28/09/2019 17:37 17:39 04:06
96
("ТЯСМИН")
Львів Черкаси 28/10/2019; 4,8,12,16,20,24,28/11/12/2019 17:37 17:39 04:06
74
Львів Москва 18/05-8/09/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 20:00 20:02 14:30
74
Львів Москва 10/09-26/10/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 20:00 20:02 14:30
120
Львів Запоріжжя 11-22/08, 1-11,15-21/09, 29/09-9/10, 13-24/10/2019 щоденно 18:49 18:51 14:43
120
Львів Запоріжжя з 27/10/2019 щоденно 18:50 18:52 14:35
120
Львів Запоріжжя до 26/10/2019 щоденно, крім 11-22/08, 1-11,15-21/09, 29/09-9/10, 13-24/10/2019 18:49 18:51 14:35
70
Львів Маріуполь з 27/10/2019 щоденно 06:19 06:21 06:30
70
Львів Маріуполь 31/03-26/10/2019 щоденно, крім 18-22,25-27/08/2019 06:19 06:21 06:30
70
Львів Маріуполь 18-22,25-27/08/2019 щоденно 06:19 06:21 06:45
74
Львів, Хмельницький Москва з 28/10/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 17:22 17:24 14:30
70
Маріуполь Львів з 27/10/2019 щоденно 12:45 12:47 17:29
70
Маріуполь Львів 31/03-26/10/2019 щоденно 12:45 12:47 17:27
73
безпересадковий вагон
Москва Хмельницький 9/09-25/10/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3 12:14 12:16 12:50
73
безпересадковий вагон
Москва Хмельницький 19/05-7/09/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3 12:14 12:16 12:50
73
Москва Хмельницький, Львів з 27/10/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3 11:44 11:46 17:11
73
Москва Львів 19/05-7/09/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3 12:14 12:16 17:57
73
Москва Львів 9/09-25/10/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3 12:14 12:16 17:57
108
Одеса Ужгород з 27/10/2019 щоденно 05:07 05:09 16:36
108
Одеса Ужгород до 26/10/2019 щоденно, крім 15-20/09/2019 05:07 05:09 16:36
108
Одеса Чоп 15-20/09/2019 щоденно 05:07 05:09 15:43
136
Одеса Чернівці 2-26/10/2019 по парних 23:51 23:53 10:05
136
Одеса Чернівці з 28/10/2019 по парних, при двох непарних 30,2,4 23:51 23:53 10:05
33025
безпересадковий вагон
Пшемисль Дніпро 10,18,24,26/08/2019 06:19 06:21 19:43
748
(ІНТЕРСІТІ)
Тернопіль Київ 27,29,31/10/2019; 2-30/11, 2-14/12/2019 по парних 06:11 06:12 10:03
748
(ІНТЕРСІТІ)
Тернопіль Київ 2-30/08/2019 по парних; 1-29/09, 1-25/10/2019 по непарних 06:11 06:12 10:03
107
Ужгород Одеса з 27/10/2019 щоденно 07:31 07:33 14:49
107
Ужгород Одеса до 26/10/2019 щоденно, крім 16-21/09/2019 07:31 07:33 14:49
109
Херсон Львів з 27/10/2019 по непарних; при двох непарних 29,31,3 03:16 03:18 08:24
109
Херсон Львів з 31/03-30/09/2019 щоденно; 1-25/10/2019 по непарних 03:16 03:18 08:24
772
безпересадковий вагон
Хмельницький Шостка з 31/03/2019 щоденно 14:52 14:54 01:18
772
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Хмельницький Київ з 31/03/2019 щоденно 14:52 14:54 19:41
74
безпересадковий вагон
Хмельницький Москва 10/09-26/10/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 20:00 20:02 14:30
74
безпересадковий вагон
Хмельницький Москва 18/05-8/09/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 20:00 20:02 14:30
95
("ТЯСМИН")
Черкаси Львів 5,9,13,17,21,25,29/08/2019; 3,7,11,15,19,23/09/10/2019; 27/09/2019 05:46 05:48 10:36
95
("ТЯСМИН")
Черкаси Львів 27/10/2019; 3,7,11,15,19,23,27/11/12/2019 05:46 05:48 10:36
136
Чернівці Білгород-Дністровський 17,18,19/09/2019 01:33 01:35 12:43
136
Чернівці Білгород-Дністровський 1/05-30/09/2019 щоденно, крім 1/06-1/09, 17,18,19/09/2019 02:25 02:27 12:43
136
Чернівці Білгород-Дністровський 1/06-1/09/2019 щоденно 02:25 02:27 12:43
136
Чернівці Одеса з 27/10/2019 по непарних, при двох непарних 29,1,3 02:25 02:27 12:43
136
Чернівці Одеса 1-25/10/2019 по непарних 02:25 02:27 09:58
107
Чоп Одеса 16-21/09/2019 щоденно 07:31 07:33 14:49
778
безпересадковий вагон
Шостка Хмельницький з 31/03/2019 щоденно 04:45 04:47 05:13