Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Розклад по станції Кам'Янець-Подільський (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
380
безпересадковий вагон
Бухарест Київ з 29/03/2020 по неділях 23:53 23:57 08:06
380
безпересадковий вагон
Бухарест Київ до 22/03/2020 по неділях 23:53 23:57 08:06
770
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Кам'янець-Подільський Київ до 28/03/2020 щоденно 00:55 09:20
770
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Кам'янець-Подільський Київ з 29/03/2020 щоденно 00:55 09:20
140
Кам'янець-Подільський Київ 30/03/2020; 1/04-31/05, 1-31/08 та з 1/11/2020 по непарних; 2/06-30/07, 2/09-30/10/2020 по парних 19:04 04:47
140
Кам'янець-Подільський Київ 1-29/02 по непарних; 2-28/03 по парних 19:04 04:47
117
безпересадковий вагон
Київ Бухарест з 3/04/2020 по п"ятницях 03:43 03:50 22:38
117
безпересадковий вагон
Київ Бухарест до 27/03/2020 по п"ятницях 03:43 03:48 22:38
117
("БУКОВИНА")
Київ Чернівці до 28/03/2020 щоденно 03:43 03:48 07:57
117
("БУКОВИНА")
Київ Чернівці з 29/03/2020 щоденно 03:43 03:50 07:57
769
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Кам'янець-Подільсь до 28/03/2020 щоденно 22:49 22:49
769
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Кам'янець-Подільсь з 29/03/2020 щоденно 22:49 22:49
139
Київ Кам'янець-Подільський 29,31/03/2020; 2/04-30/05, 2-30/08 та з 2/11/2020 по парних; 1/06-31/07, 1/09-31/10/2020 по непарних 08:57 08:57
139
Київ Кам'янець-Подільський 2-28/02/2020 по парних; 1-27/03/2020 по непарних 08:57 08:57
118
("БУКОВИНА")
Чернівці Київ з 29/03/2020 щоденно 23:53 23:57 08:08
118
("БУКОВИНА")
Чернівці Київ до 28/03/2020 щоденно 23:53 23:57 08:06