Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Розклад по станції Хоробичі (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
116
безпересадковий вагон
Бердянськ Мінськ 2/06-22/09/2019 щоденно, крім 4,5,6/08/2019 16:21 16:56 23:50
116
безпересадковий вагон
Бердянськ Мінськ 4,5,6/08/2019 16:21 16:56 23:50
856
Гомель Сновськ 31/03-7/12/2019 по суботах та неділях 10:26 11:01 12:13
100
Запоріжжя Мінськ 1/04-1/06/2019 та з 24/09-8/12/2019 по парних, при двох непарних 30,1,4 16:21 16:56 23:50
100
Мінськ Запоріжжя 2/04-30/05/2019 та з 22/09-6/12/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 14:24 15:12 06:17
100
безпересадковий вагон
Мінськ Бердянськ 19/07/2019 14:24 15:12 11:50
100
безпересадковий вагон
Мінськ Бердянськ 25/07/2019 14:24 15:12 11:50
100
безпересадковий вагон
Мінськ Бердянськ 15,16,17/07/2019 14:24 15:12 11:50
100
безпересадковий вагон
Мінськ Бердянськ 5,6,7,8/08/2019 14:24 15:12 11:50
100
безпересадковий вагон
Мінськ Бердянськ 8,9,10,11/07/2019 14:24 15:12 11:50
100
безпересадковий вагон
Мінськ Бердянськ 2/06-21/09/2019 щоденно, крім 8-11,15-17,19,25/07, 5-8/08/2019 14:24 15:12 11:50
100
Мінськ Запоріжжя, Новоолексіївка 5,6,7,8/08/2019 14:24 15:12 09:52
100
Мінськ Запоріжжя, Новоолексіївка 19/07/2019 14:24 15:12 09:52
100
Мінськ Запоріжжя, Новоолексіївка 25/07/2019 14:24 15:12 09:52
100
Мінськ Запоріжжя, Новоолексіївка 2/06-21/09/2019 щоденно, крім 15-17,19,25/07, 5-8/08/2019 14:24 15:12 09:52
100
Мінськ Запоріжжя, Новоолексіївка 15,16,17/07/2019 14:24 15:12 09:52
100
Новоолексіївка,запоріжжя Мінськ 4,5,6/08/2019 16:21 16:56 23:50
100
Новоолексіївка,запоріжжя Мінськ 2/06-22/09/2019 щоденно, крім 4,5,6/08/2019 16:21 16:56 23:50
855
Сновськ Гомель 31/03-7/12/2019 по суботах та неділях 18:19 18:54 20:48