Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Розклад по станції Шепетівка (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
133
Івано-Франківськ Миколаїв 1/06-1/09/2019 щоденно 00:23 00:25 17:36
133
Львів Миколаїв 17,18/09/2019 00:23 00:25 17:36
133
Івано-Франківськ Миколаїв 31/03-16/09/2019 щоденно (крім 1/06-1/09/2019); 20,21,23,24,26,27,29,30/09, 2,3,5,6,8,9,11,12,14,15,17,18,20,21,23,24,26/10/2019 00:23 00:25 17:36
133
Івано-Франківськ Миколаїв 27,29,30/10, 1,2,4,5,7,8,10,11,13,14,16,17,19,20,22,23,25,26,28,29/11/12/2019 00:23 00:25 17:42
97
Київ Ковель з 27/10/2019 щоденно 01:23 01:25 07:32
97
Київ Ковель 18/09-26/10/2019 щоденно 01:23 01:25 07:32
294
Одеса Ковель 1/06-17/09/2019 щоденно 01:23 01:25 07:32
98
Ковель Київ з 27/10/2019 щоденно 01:43 01:45 05:51
291
Ковель Одеса 23,26/08/2019 01:43 01:45 17:02
98
Ковель Київ 17/09-26/10/2019 щоденно 01:43 01:45 05:51
291
Ковель Одеса 31/05-16/09/2019 щоденно, крім 23,26/08/2019 01:43 01:45 17:02
46
Лисичанськ Ужгород 31/03-26/10/2019 щоденно, крім 23,26/08, 15-20/09/2019 03:15 03:38 14:23
46
Лисичанськ Ужгород 15-20/09/2019 щоденно 03:15 03:38 14:00
46
Лисичанськ Ужгород з 27/10/2019 щоденно 03:15 03:38 14:23
870
Шепетівка Київ з 31/03/2019 щоденно 03:39 09:42
46
Лисичанськ Ужгород 23,26/08/2019 03:45 04:00 14:23
43
Івано-Франківськ Київ 31/03-26/10/2019 щоденно, крім 1/06-1/09, 17,18/09/2019 04:30 04:32 08:48
243
Івано-Франківськ Бердянськ 1/06-1/09/2019 щоденно 04:30 04:32 00:40
43
Івано-Франківськ Київ з 27/10/2019 щоденно 04:30 04:32 08:48
43
Івано-Франківськ Київ 17,18/09/2019 04:30 04:32 08:48
58
Одеса Ковель 1/06-17/09/2019 щоденно; 18/09-26/10/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 04:48 04:50 10:50
58
Одеса Ковель з 28/10/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 04:48 04:50 10:50
262
Ворохта Київ 18/08/2019 04:46 05:01 09:14
13
Солотвино Київ з 27/10/2019 щоденно 05:59 06:01 10:46
13
Солотвино Київ 31/03-26/10/2019 щоденно 05:59 06:01 10:46
134
Миколаїв Львів 16,17/09/2019 05:57 06:02 10:49
134
Миколаїв Івано-Франківськ 31/03-15/09/2019 щоденно; 19,20,22,23,25,26,28,29,31/09, 1,2,4,5,7,8,10,11,13,14,16,17,19,20,22,23,25,26/10/2019 05:57 06:02 13:35
134
Миколаїв Івано-Франківськ 28,29,31/10, 1,3,4,6,7,9,10,12,13,15,16,18,19,21,22,24,25,27,28,30/11/12/2019 05:57 06:02 13:35
232
Генічеськ Івано-Франківськ 6/06-10/09/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2,4 06:18 06:27 13:08
45
Ужгород Лисичанськ з 27/10/2019 щоденно 06:57 07:09 04:15
45
Ужгород Лисичанськ 31/03-26/10/2019 щоденно 06:57 07:09 04:15
86
Новоолексіївка Ковель 3/04-25/10/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3 07:38 07:40 13:36
86
Новоолексіївка Ковель з 27/10/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3 07:38 07:40 13:36
127
Харків Ковель з 2/04/2019 по парних; при двох непарних 28,30,2 07:38 07:40 13:36
122
("МИКОЛАЇВ")
Миколаїв Рівне з 27/10/2019 щоденно 12:43 12:55 14:35
122
("МИКОЛАЇВ")
Миколаїв Рівне до 26/10/2019 щоденно 12:43 12:55 14:35
861
Київ Шепетівка з 31/03/2019 по суботах та неділях; відмінено 25/08/2019; додатково 26/08/2019 13:40 13:40
876
Шепетівка Київ з 1/09/2019 по неділях 14:56 19:39
862
Шепетівка Київ з 31/03/2019 по суботах та неділях; відмінено 25/08/2019; додатково 26/08/2019 15:11 21:14
88
Ковель Новоолексіївка 2/04-26/10/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 15:17 15:19 11:15
88
Ковель Новоолексіївка з 28/10/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 15:40 15:42 11:15
122
("МИКОЛАЇВ")
Рівне Миколаїв з 27/10/2019 щоденно 17:04 17:19 07:18
122
("МИКОЛАЇВ")
Рівне Миколаїв до 26/10/2019 щоденно 17:04 17:19 07:18
885
Київ Рівне з 31/03/2019 щоденно 18:09 18:25 20:18
128
Ковель Харків з 1/04/2019 по непарних, при двох непарних 27,29,1 19:56 19:58 12:12
13
Київ Солотвино з 27/10/2019 щоденно 21:46 21:48 13:10
13
Київ Солотвино 31/03-26/10/2019 щоденно 21:46 21:48 13:10
869
Київ Шепетівка з 5/04/2019 по п"ятницях 22:28 22:28
893
Київ Шепетівка з 5/04/2019 по п'ятницях 22:44 22:44
886
Рівне Шепетівка з 31/03/2019 щоденно 22:48 22:48
231
Івано-Франківськ Генічеськ 7/06-11/09/2019 по непарних (крім 11-21/08, 9/09/2019), при двох непарних 29,31,3,5 22:56 22:58 17:28
231
Івано-Франківськ Генічеськ 11-21/08/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3,5 22:56 22:58 17:28
231
Івано-Франківськ Генічеськ 9/09/2019 22:56 22:58 17:28
43
Київ Івано-Франківськ 31/03-26/10/2019 щоденно, крім 3/06-3/09, 17,18/09/2019 23:17 23:19 05:43
43
Київ Івано-Франківськ з 27/10/2019 щоденно 23:17 23:19 05:43
244
Бердянськ Івано-Франківськ 3/06-3/09/2019 щоденно 23:17 23:19 05:43
43
Київ Івано-Франківськ 17,18/09/2019 23:17 23:19 07:39
58
Ковель Одеса з 27/10/2019 по непарних, при двох непарних 27,29,1 23:35 23:37 10:08
58
Ковель Одеса 31/05-16/09/2019 щоденно; 17/09-25/10/2019 по непарних, при двох непарних 27,29,1 23:35 23:37 10:08