Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Розклад по станції Шепетівка (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
97
Київ Ковель до 30/10/2021 щоденно 01:24 01:26 07:37
97
Київ Ковель з 31/10/2021 щоденно 01:24 01:26 07:37
98
Ковель Київ до 30/10/2021 щоденно 01:43 01:45 05:51
98
Ковель Київ 31/10/2021; з 14/11/2021 щоденно 01:43 01:45 05:51
98
Ковель Київ 1-13/11/2021 щоденно 01:43 01:45 05:51
130
Кременчук Ворохта 1/08-29/10/2021 по непарних (крім 27,29/09, 1/10/2021), при двох непарних 29,1,3 02:19 02:39 12:02
130
Кременчук Ворохта з 25/11/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 02:19 02:39 12:02
130
Київ Ворохта 27,29/09, 1/10/2021 02:19 02:39 12:02
149
Полтава Ворохта з 25/11/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 02:19 02:39 12:02
149
Київ Ворохта 27,29/09, 1/10/2021 02:19 02:39 12:02
149
Полтава Ворохта 1-23/11/2021 по непарних 02:19 02:39 12:02
130
Кременчук Ворохта 1-23/11/2021 по непарних 02:19 02:39 12:02
149
Полтава Ворохта 1/08-29/10/2021 по непарних (крім 27,29/09, 1/10/2021), при двох непарних 29,1,3 02:19 02:39 12:02
46
Лисичанськ Ужгород з 31/10/2021 щоденно 03:15 03:38 14:34
46
Лисичанськ Ужгород 16/04-30/10/2021 щоденно, крім 9,10,13-17,20-24,27-30/09, 1,4-8,11-13,15,18-22,25-27/10/2021 03:15 03:38 14:34
46
Лисичанськ Ужгород 9,10,13-17,20-24,27-30/09, 1,4-8,11-13,15,18-22,25-27/10/2021 щоденно 03:15 03:38 14:34
870
Шепетівка Київ з 28/03/2021 по суботах, неділях, понеділках 03:35 09:42
43
Івано-Франківськ Київ, Чернігів 3-13/11/2021 по непарних 04:30 04:35 12:25
244
Рахів Київ 4-12/11/2021 по парних 04:30 04:35 08:48
43
Івано-Франківськ Київ, Чернігів 31/10/2021; з 15/11/2021 по непарних 04:30 04:35 12:25
244
Рахів Київ 18/06-30/10/2021 по парних, при двох непарних 30,1,4 04:30 04:35 08:48
43
Івано-Франківськ Чернігів 5/08-29/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 04:30 04:35 12:43
244
Рахів Київ з 14/11/2021 по парних, при двох непарних 30,1,4 04:30 04:35 08:48
58
Одеса Ковель з 2/11/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 04:31 05:00 10:50
58
Одеса Ковель 6/09-30/10/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 04:31 05:00 10:50
218
Рахів Київ 19/09/2021 05:03 05:18 09:55
244
Рахів Київ 1/11/2021 05:13 05:28 09:55
114
Чоп Київ з 20/09/2021 щоденно 06:32 06:34 10:44
13
Солотвино Київ з 20/09/2021 щоденно 06:32 06:34 10:44
13
Солотвино Київ 28/03-19/09/2021 щоденно 06:32 06:34 10:44
45
Ужгород Лисичанськ 28/03-30/10/2021 щоденно 06:58 07:10 04:15
45
Ужгород Лисичанськ з 31/10/2021 щоденно 06:58 07:10 04:15
88
Новоолексіївка Ковель 28/03-30/10/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 07:40 07:42 13:36
88
Новоолексіївка Ковель 2-12/11/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 07:40 07:46 13:36
88
Новоолексіївка Ковель з 14/11/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 07:40 07:42 13:36
134
Миколаїв Рахів 15,16,18,19,21,22,24,25,27,28,30/09, 1,3,4,6,10,12,16/10/2021 10:52 10:56 23:30
134
Рахів Миколаїв 15,17,18,20,21,23,24,26,27,29,30/09, 2,3,5,6,8,12,14,18/10/2021 13:16 13:21 05:58
88
Ковель Новоолексіївка з 1/11/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 15:40 15:42 11:20
88
Ковель Новоолексіївка 23/09/2021 15:40 15:42 10:37
88
Ковель Новоолексіївка 19,21/09/2021 15:40 15:42 10:27
88
Ковель Новоолексіївка 7/07-29/10/2021 по непарних (крім 19,21,23/09/2021), при двох непарних 29,1,3 15:40 15:42 10:17
885
Київ Рівне з 28/03/2021 по п'ятницях, суботах, неділях 18:09 18:25 20:18
217
Київ Рахов 18/09/2021 18:54 19:11 07:18
113
Київ Чоп з 19/09/2021 щоденно 21:49 21:51 09:23
13
Київ Солотвино 28/03-18/09/2021 щоденно 21:49 21:51 13:52
13
Київ Солотвино з 19/09/2021 щоденно 21:49 21:51 11:19
886
Рівне Шепетівка з 28/03/2021 по п'ятницях, суботах, неділях 22:50 22:50
243
Київ Рахів 17/06-29/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,3 23:19 23:21 10:00
243
Київ Рахів з 31/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,3 23:19 23:21 10:00
43
Чернігів Івано-Франківськ 6/08-30/10/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 23:19 23:21 05:43
44
Чернігів, Київ Вано-Франківськ 1/11/2021; з 4/11/2021 по парних 23:19 23:21 05:43
58
Ковель Одеса з 1/11/2021 по непарних, при двох непарних 27,29,1,3 23:35 23:37 10:08
58
Ковель Одеса 5/09-29/10/2021 по непарних, при двох непарних 27,29,1,3 23:35 23:37 10:08
150
Ворохта Полтава 10/06-30/10/2021 по парних (крім 26,28,30/09/2021), при двох непарних 30,2,4 23:44 23:59 10:38
130
Ворохта Кременчук з 2/11/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 23:44 23:59 10:15
150
Ворохта Полтава з 14/11/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 23:44 23:59 10:38
130
Ворохта Київ 26,28,30/09/2021 23:44 23:59 04:00
150
Ворохта Київ 26,28,30/09/2021 23:44 23:59 04:00
150
Ворохта Полтава 2-12/11/2021 по парних 23:44 23:59 10:43
130
Ворохта Кременчук 30/05-30/10/2021 по парних (крім 26,28,30/09/2021), при двох непарних 30,2,4 23:44 23:59 10:15