Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Розклад по станції Вінниця (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
105
("ЧОРНОМОРЕЦЬ")
Київ Одеса з 19/06/2020 щоденно 00:29 00:33 05:59
109
Херсон Львів з 4/07/2020 щоденно 01:10 01:15 08:38
106
("ЧОРНОМОРЕЦЬ")
Одеса Київ з 18/06/2020 щоденно 03:55 03:58 07:10
81
("ДЕСНА")
Ужгород Київ з 3/07/2020 щоденно 04:17 04:21 07:27
50
("КОБЗАР")
Трускавець Київ з 4/07/2020 щоденно 04:37 04:41 07:54
86
Новоолексіївка Львів 6/07-13/09/2020 щоденно; 15/09-23/10/2020по непарних, при двох непарних 29,31,3 05:40 05:49 12:52
868
Жмеринка Київ 4-27/07/2020 по суботах, неділях, понеділках 06:51 06:57 11:37
146
("ДУНАЙ")
Ізмаїл Київ з 20/06/2020 щоденно 07:19 07:36 10:52
688
безпересадковий вагон
Березине Київ з 20/06/2020 по суботах та неділях 07:19 07:36 10:52
761
(ІНТЕРСІТІ)
Київ Одеса з 1/07-31/08/2020 щоденно, крім 31/07/2020 08:59 09:01 14:01
715
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Львів з 26/06/2020 щоденно 09:09 09:11 13:45
282
Генічеськ Хмельницький 9-31/07/2020 по непарних; 2-30/08/2020 по парних 08:45 09:18 11:25
282
Генічеськ Хмельницький 1-15/09/2020 по непарних 09:23 09:27 11:35
779
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Суми Вінниця з 13/06/2020 по суботах та неділях; 29/06/2020 13:11 13:11
780
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Вінниця Суми з 13/06/2020 по суботах та неділях; 29/06/2020 13:44 21:34
282
Хмельницький Генічеськ 8-30/07, 2-14/09/2020 по парних; 1-31/08/2020 по непарних 17:19 17:30 12:58
86
Львів Новоолексіївка 5/07-12/09/2020 щоденно; 14/09-22/10/2020 по парних, при двох непарних 28,30,2 17:58 18:03 10:46
867
Київ Жмеринка 3-26/07/2020 по п'ятницях, суботах, неділях 18:13 18:19 19:16
762
(ІНТЕРСІТІ)
Одеса Київ з 1/07-31/08/2020 щоденно, крім 31/07/2020 20:36 20:38 22:59
715
(ІНТЕРСІТІ+)
Львів Київ з 26/06/2020 щоденно 20:47 20:49 23:08
145
безпересадковий вагон
Київ Березине з 19/06/2020 по п"ятницях та суботах 21:01 21:11 11:32
145
("ДУНАЙ")
Київ Ізмаїл з 19/06/2020 щоденно 21:01 21:11 11:17
81
("ДЕСНА")
Київ Ужгород з 2/07/2020 щоденно 21:43 21:48 10:40
49
("КОБЗАР")
Київ Трускавець з 3/07/2020 щоденно 23:13 23:16 08:07
110
Львів Херсон з 3/07/2020 щоденно 23:38 23:42 11:26